Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, FikLena каза:

Screenshot_20210124-033903_Instagram.jpg

 

леле боже толкова много се зарибих🤩, искам дует между Ариа и Билияаниш !

 

 

Песента е яка, но тая опулената що гледа като шаран на Никулден? Да няма някакво заболяване :/ Друго си е Лиди да те разтопи с поглед. ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, HIStory каза:

Че "Пиян" стана хит - стана, никой не го отрича. Но много голяма част от гледанията й (поне първоначалните) са за подигравки с новия нос на Преслава, все пак там му беше премиерата. Самия аз сигурно съм навъртял едно 100 гледания, но не заради песента, която ми е типично чалга клише и май цялата съм я изслушал максимум веднъж, ами за да се смеем с познати на новия обонятелен огран на Преслава. "Добре ли си" нямаше тоя пи-ар. 

Тая песен е класи над "Пиян", такива неща ми се слушат от нея:

 

Подигравките бяха първите 1-2 дни. Не мисля, че милион слушания по музикалните платформи, където няма клип са от подигравки, или гледанията към днешна дата идват от това. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че Джена била лидерка на 2014 е най-голямата заблуда в форума. 

Да, Моли се беше огромен хит, но такъв беше и Хаваната и са еднакво задържани. После имаме Да ти се доказвам vs. Боже прости и втората я води двойно, но тогава разликата в хитовоста може и да не беше толко голяма. И накрая на нея й остава една Неверници, а Галена има +Точно никога, Хабиби и Завиждайте, които си бяха средно стабилни хитчета и без клипове.

Преслава също е над нея за 2014.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Това че Джена била лидерка на 2014 е най-голямата заблуда в форума. 

Да, Моли се беше огромен хит, но такъв беше и Хаваната и са еднакво задържани. После имаме Да ти се доказвам vs. Боже прости и втората я води двойно, но тогава разликата в хитовоста може и да не беше толко голяма. И накрая на нея й остава една Неверници, а Галена има +Точно никога, Хабиби и Завиждайте, които си бяха средно стабилни хитчета и без клипове.

Преслава също е над нея за 2014.

Да, 2014 също беше година без едноличен лидер, но като се вземе предвид факта, че Джена няма фенската маса на Галена и Преслава, а тогава получи изключителна подкрепа, може да се каже, че тя е била една идея над другите две. Лоша шега на нея ѝ изигра самочувствието, което проявяваше в този период. След това много бързо се заби в земята, а сега си прави компания с червеите в почвата, които си задават въпроса “КОЯ е тая?”.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Това че Джена била лидерка на 2014 е най-голямата заблуда в форума. 

Да, Моли се беше огромен хит, но такъв беше и Хаваната и са еднакво задържани. После имаме Да ти се доказвам vs. Боже прости и втората я води двойно, но тогава разликата в хитовоста може и да не беше толко голяма. И накрая на нея й остава една Неверници, а Галена има +Точно никога, Хабиби и Завиждайте, които си бяха средно стабилни хитчета и без клипове.

Преслава също е над нея за 2014.

Джена има участие в друг топ хит от 2014- "С мене да вървиш",отделно от това "Да ти се доказвам" беше доста по-голям хит за тези гледания,които има в момента. Само "Неверници" не стана кой знае колко голям хит,тъй като беше прекалено различна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Да, 2014 също беше година без едноличен лидер, но като се вземе предвид факта, че Джена няма фенската маса на Галена и Преслава, а тогава получи изключителна подкрепа, може да се каже, че тя е била една идея над другите две. Лоша шега на нея ѝ изигра самочувствието, което проявяваше в този период. След това много бързо се заби в земята, а сега си прави компания с червеите в почвата, които си задават въпроса “КОЯ е тая?”.

 

Стига бе, Джена и лидерка в едно изречение не ти ли звучи крайно смешно? 😹

Може да е била султана на годината!

69f773db824f14a2.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Джена има участие в друг топ хит от 2014- "С мене да вървиш",отделно от това "Да ти се доказвам" беше доста по-голям хит за тези гледания,които има в момента. Само "Неверници" не стана кой знае колко голям хит,тъй като беше прекалено различна.

Ако се брои и този feat. в който клип тя дори и не участва, то тогава да броим и С друг ме бъркаш на Галена за 2016 и Горе-долу на Преслава за 2014 и пак са над нея и другите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ако се брои и този feat. в който клип тя дори и не участва, то тогава да броим и С друг ме бъркаш на Галена за 2016 и Горе-долу на Преслава за 2014 и пак са над нея и другите.

Сравненията не са правилни тъй като както казах през 2014 основната истерия беше по Галин и Фики отколкото към някоя от жените,следователно Фики беше доста по-коментиран от Преслава през 2014,а през 2016 вече започваше да издиша. Докато при "С мене да вървиш" и Педалин,и Джена си бяха топ за съответната година.

Но дори и да ги броим "С друг ме бъркаш" е много под "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , plambata каза:

Попнейбъл днес:

Галена и Миле Китич - Добре ли си - 44 място (излязла април)

Преслава - Пиян - 78 място (излязла юли)

Та кой викате бил нечуваният мегагалактически хит на 2019?

Галя прави с толбухинската разпоретина каквото си поиска. Това надмощие е радост за душата. А най-доброто тепърва предстои.

"Пиян" - 19 милиона/"Добре ли си" - 24 милиона. Нещата са ясни, повече от ясни. :da:

 

 

  • Like 5
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Малко са му загубите на набедения за продуцент, дори да са 3 милиона. Още не е обявил фалит. 

Да не говорим, че това не са реални загуби, а пари, които можеше да спечели. Аз ако не спечеля от тотото 2 милиона, това значи ли, че съм загубил 2 милиона? От джоба ми ли са излезли? Не. Същото е и в статията. Пайнера, щеше да спечели 3 милиона, ама не ги е спечелил. Разходи за 3 милиона ли е имал през периода? Не. Тогава не е никаква реална загуба а просто пропусната печалба.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Screenshot_20210124-151752_Instagram.jpg.56cf9e9622926a05556f66a441585b47.jpg

Колко самохвално да си споделиш такова нещо на стори .... :blink: 

Тагнал я е, споделила го е! Не го е качила самата тя, както Галена направи с нейбъла ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Screenshot_20210124-151752_Instagram.jpg.56cf9e9622926a05556f66a441585b47.jpg

Колко самохвално да си споделиш такова нещо на стори .... :blink: 

Галена точно преди няколко месеца качваше подобни неща. Бахти и хората сте ... наистина не мислите какво правите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Тагнал я е, споделила го е! Не го е качила самата тя, както Галена направи с нейбъла ;) 

 Ъъъ аз й го пратих, нали не мислиш че сама е ровила в Popnable.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

 Ъъъ аз й го пратих, нали не мислиш че сама е ровила в Popnable.

А ти да не мислиш, че Преслава е тръгнала да чете какво пише за нея в Уикипедия?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма работа като е споделила нещо такова Преслава. Те всички са супер егоцентрични, при нея поне е с покритие. Сложете анкета във фейса коя е кралицата на фолка и ще видите, че ще спечели тя или Галена. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Голяма работа като е споделила нещо такова Преслава. Те всички са супер егоцентрични, при нея поне е с покритие. Сложете анкета във фейса коя е кралицата на фолка и ще видите, че ще спечели тя

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да споделиш на стори реални статистики както направи Галена, друго е да споделиш как си била “кралицата в жанра” докато от години наред съперничката й я забива в земята почти всяка година. :1000(14):

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Голяма работа като е споделила нещо такова Преслава. Те всички са супер егоцентрични, при нея поне е с покритие. Сложете анкета във фейса коя е кралицата на фолка и ще видите, че ще спечели тя или Галена. 

Лошото е че като пуснаха подобни анкети в инстаграм страници като  justpablo  и eastboy_sofia Галена водеше. Верно,че беше с 1-2 процента,но все пакр

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Едно е да споделиш на стори реални статистики както направи Галена, друго е да споделиш как си била “кралицата в жанра” докато от години наред съперничката й я забива в земята почти всяка година. :1000(14):

Добре, едната е кралицата, другата е царицата. А всъщност две прости чалгарки :D и циганки сигурно. 

@xroflx9 се 200. пак са били те двете. Нали то има 10 действащи изпълнителя в пълния смисъл и те двете са царици... каква победа...

 

Току що, xroflx9 каза:

Лошото е че като пуснаха подобни анкети в инстаграм страници като  justpablo  и eastboy_sofia Галена водеше. Верно,че беше с 1-2 процента,но все пакр

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Screenshot_20210124-151752_Instagram.jpg.56cf9e9622926a05556f66a441585b47.jpg

Колко самохвално да си споделиш такова нещо на стори .... :blink: 

ТАЗИ ЖЕНА НЯМА ГРАМ АКЪЛ !!!!!!!!!!как може да е толкова тъъпааааааа ?

всеки може да редактира в Уикипедия!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...