Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много добър концерт от Азис и компания. Деската беше много забавна, особено се смях на разговора /цитирам по памет/:

Меди: Васко, навремето какви песни имаше...

Азис: Нали, а сега някакви си 100 милиона...

ДесиСлава: Навремето какви изпълнители имаше, а сега Меди-Педи...

 

Силно, силно. Деси Слава е зле с поп-фолка, но ги уби с народно, опера, импровизации, хареса ми много. Азис и Меди също пеят страхотно. Направиха нещо, което "Пайнер" много отдавна трябваше да направи по "Планета" под някаква форма - няколко изпълнители, непринуден разговор и обстановка, оркестър. Това е пътят, но отдавна е изтърван и съвсем логично хората гледат основно DSTV, където могат да се поздравяват, да си пият вкъши и да слушат хубава музика. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, BobiTo каза:

Меди и Азис дали се клецат?

Ще му се на Газо. 

преди 6 минути, DenFevgo каза:

Много добър концерт от Азис и компания. Деската беше много забавна, особено се смях на разговора /цитирам по памет/:

Меди: Васко, навремето какви песни имаше...

Азис: Нали, а сега някакви си 100 милиона...

ДесиСлава: Навремето какви изпълнители имаше, а сега Меди-Педи...

 

Силно, силно. Деси Слава е зле с поп-фолка, но ги уби с народно, опера, импровизации, хареса ми много. Азис и Меди също пеят страхотно. Направиха нещо, което "Пайнер" много отдавна трябваше да направи по "Планета" под някаква форма - няколко изпълнители, непринуден разговор и обстановка, оркестър. Това е пътят, но отдавна е изтърван и съвсем логично хората гледат основно DSTV, където могат да се поздравяват, да си пият вкъши и да слушат хубава музика. 

И ФенТв гледат. 

Съчувствам на Гюра - от години иска такива предавания, падна й се да гостува и се разболя. Клетата. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Надявам се, се пак 3 часа му се предлагаше. Само дето не му изпя 

 

Азис: Хайде да изпеем една песен за топла дестинация.

Меди: Ама искам да се облечеш като в клипа.

Азис:  Стига де, мама гледа. 

😂😂😂

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, asylum каза:

Прегледах прословутия концерт и Меди ми допадна доста като поведение и изказ. Доста по-добре е от простия и недоклецан Газиз. На Меди не ми харесва творчеството, но като човек и певец е много приятен. Адекватно отговаря, просто тонът му е по-мек и може да ви изглежда смотан или притеснен, но според мен не е.

Деса също беше забавна. Но водещият е труден за изтърпяване и става все по-грозен с годините. 

Това е единственият хит на Медката за мен. Дано да направи още такива! 

 

Воденето беше почти търпимо - се пак му знаем възможностите на Азис, но да го гледам беше неприятно и тая част си я спестих. Мисля че е време да се изруси пак и почне да ходи пак с пола и полилея на главата. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

Воденето беше почти търпимо - се пак му знаем възможностите на Азис, но да го гледам беше неприятно и тая част си я спестих. Мисля че е време да се изруси пак и почне да ходи пак с пола и полилея на главата. 

Да, връщам си назад всички обидни думи за русия му период. Чуден си е бил и не съм го оценявал. Сега мяза на печка. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис не изпя нищо освен кючеците си, а има толкова хубави балади. Поне Целувай ме да беше изпял. 

Глория едва ли щеше да издържи цяла вечер. А можеше и Прави любов, а не война да изпее вместо всякакви там ММА и още какви ли не цигании. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт щеше да подхожда повече на Василица. Цигания до шия си беше. Редови българи не биха издържали, само мазохисти като нас и мангали. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ENJOY каза:

Азис не изпя нищо освен кючеците си, а има толкова хубави балади. Поне Целувай ме да беше изпял. 

Глория едва ли щеше да издържи цяла вечер. А можеше и Прави любов, а не война да изпее вместо всякакви там ММА и още какви ли не цигании. 

 

Ами той направи концерт наскоро, там си пя доста балади, а и на Нова Година какво да пее? Всеки би предпочел да чуе "Сен Тропе", "ММА" и "Хоп" пред баладите. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис отново ще се върне към сландалния си период от близкото минало рано или късно, защото колкото и голям талант да е, именно със скандалите и изявената хомосексуалност той проби. Колко още много цигани има, които пеят убийствено като него и са талантливи до безбожие...

Просто той беше първия отявлен гей в държавата, който и пее убийствено и  имаше силни балади, освен цигании навремето и затова се забеляза.

С какво си мислите, че проби в Русия и Турция? С уникалния си глас и талант ли? Едва ли. Ако не бяха скандалните клипове, на които повечето ни съседи се подиграват, не мисля, че щяха да го забележат и песните му да имат такива гледания. 


“Мотел” и “Хабиби” са изключения, заради инерцията, която имаше след “Сен Тропе” и “Хоп”. Виждаме, че от “Мотел” буксува и няма толкова голям хит. 


Уникален талант е Азис, но международната му слава, за съжаление, не се дължи толкова на зверския му талант. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един дует на Деси и Азис през 2021 няма да ни се отрази зле. Иначе Меди пее брутално, държи се адекватно, само позитивни точки си печели засега, евала.  Много добър лайф, човек може да си изпие 2-3 големи с голямо удоволстие.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AysheYaneva каза:

А някой забеляза ли че на 2:08:03 Azis Group изсвириха хита на 2020 Давай мило?

https://youtu.be/B1AJLOpi060?t=7682

Да, щях да коментирам, но ме домързя да им правя реклама и просто споделих хита на Ванчето! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Галена и Десислава в какви отношения са? Азис я попита нещо за Галена, но тя веднага смени темата. 

Питай я. То е и малко досадно все да те питат с кого си приятел и с кого не. Нищо смислено не ги попита Газо. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 15 минути, AysheYaneva каза:

А някой забеляза ли че на 2:08:03 Azis Group изсвириха хита на 2020 Давай мило?

https://youtu.be/B1AJLOpi060?t=7682

Естествено забелязахме, но освен да ги похваля за добрия вкус и усет къде са истинските хитове, друго кво да кажа? То е ясно че тоя лайф щеше да е много по интересен, ако вместо Глория, Джеса и Меди беше викнал Клеа, Ваня Великова и Емилиано, ма явно някой друг е решавал това, а не Азис Груп. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...