Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кога вече ще спрат да се пускат песни тая година, оставете ни на мирааааа! Искаме 2020 да свърши най-сетне, не удължавайте мъката.

След този хит нищо друго не биваше да бъде пускано

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена преди се хвана за Фики когато той беше топа , а сега за Меди как ще го коментирате това Галенови или пак ще кажете ,че Преслава молела всички за дует.

  • Like 1
  • Dislike 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Галена преди се хвана за Фики когато той беше топа , а сега за Меди как ще го коментирате това Галенови или пак ще кажете ,че Преслава молела всички за дует.

Разбира се, че ще кажем, че Преслава моли всички за дует.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Галена преди се хвана за Фики когато той беше топа , а сега за Меди как ще го коментирате това Галенови или пак ще кажете ,че Преслава молела всички за дует.

Не съм Галенов, нито ще ти кажа това, което мислиш.

Галена си имаше достатъчно хитове тази година, едно време тя се хващаше за дуети, за да стане име, сега нея я хващат, за да станат име. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Не съм Галенов, нито ще ти кажа това, което мислиш.

Галена си имаше достатъчно хитове тази година, едно време тя се хващаше за дуети, за да стане име, сега нея я хващат, за да станат име. :)

Да ти цитирам какво писа Галена? Благодаря на Меди ,че ми позволи да се включа 🤣🤣🤣

  • Thanks 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Коментираме ли че Меди в клипа, след 1:30, е с лак за нокти? Чупим ли стереотипите?🥰💅

Screenshot-20201228-165728-Instagram.jpg

Евала, че е солидарен с хората с различна сексуална ориентация (ако го е направил с тази цел де). Това да нямаш лакирани нотки, да си с бръсната глава, напомпан анабол с химия НЕ ТЕ ПРАВИ МЪЖ! Толкова сбъркани стереотипи има в България, че не е истина. Дано млади и известни хора като Меди, помогнат на обществото и на всички разбирачи да си отворят кепенците. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Галена си имаше достатъчно хитове тази година, едно време тя се хващаше за дуети, за да стане име, сега нея я хващат, за да станат име.

Кои дуетни изпълнители са й помогнали да стане топ име? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Да ти цитирам какво писа Галена? Благодаря на Меди ,че ми позволи да се включа 🤣🤣🤣

Аз не говоря за конкретния проект, защото преди него имат още други неща заедно. Дивана е по идея на Галена, Куршум е дует с Галена, Не мерси е по калъп на 100 живота. :D Прави си сам сметката кой кого.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо хората са толкова прости, майка му стара. Вместо да се радват на една хубава песен, с добър текст и клип, те пак търсят под вола теле и се чудят къде да намесят Галена. 

Толкова ли е трудно да се радваш на чужд успех, не е трудно, опитайте!

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Галена преди се хвана за Фики когато той беше топа , а сега за Меди как ще го коментирате това Галенови или пак ще кажете ,че Преслава молела всички за дует.

Разбира се че няква дебютантка, още рекламираща Пуфис, ще моли всички за  дует. Ние не сме виновни че 1) всички и отказват и то щото 2) досега успешен дует с толбухинска мумия не е имало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Галена преди се хвана за Фики когато той беше топа , а сега за Меди как ще го коментирате това Галенови или пак ще кажете ,че Преслава молела всички за дует.

Само дето Галена канеше Меди преди някоя друга година на сцената повреме на нейни участия, за да си пее неговите песни и да пеят Кой заедно. Не мисля, че има някакво използване, а чисто приятелство.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Абе колкото и да балади да пуснат, ясно е на какво ще се избухва в крайна сметка след 3 дни: 

 

 😁😁😁

Във вашата махала, може би.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Кои дуетни изпълнители са й помогнали да стане топ име? 

Едни от първите й силни песни е с Борис Дали, след това имаше дует с Андреа, която пък 2010 си беше връх и то по-висок от Галена. Не казвам, че те са я издигнали, а че са й помогнали, което не може да се отрече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте хита Тик-Так от доколкото научих сестричката на Галена

 

  • Like 3
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Едни от първите й силни песни е с Борис Дали, след това имаше дует с Андреа, която пък 2010 си беше връх и то по-висок от Галена. Не казвам, че те са я издигнали, а че са й помогнали, което не може да се отрече. 

Доживях да прочета, бе Борис Дали е помогнал на Галена в кариерата й. Благодаря ти, Господи, че не ме лиши от този момент.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Доживях да прочета, бе Борис Дали е помогнал на Галена в кариерата й. Благодаря ти, Господи, че не ме лиши от този момент.

Няма нужда да ме наричаш Господ. Моля :D 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Кои дуетни изпълнители са й помогнали да стане топ име? 

Ма и ти едни въпроси с очевиден отговор задаваш. 

Амет и Хабиби, много ясно. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Доживях да прочета, бе Борис Дали е помогнал на Галена в кариерата й. Благодаря ти, Господи, че не ме лиши от този момент.

Да го повторя, за да ти стане още по-хубаво тогава: добре, че беше Борис Дали, иначе тя нямаше да бъде това, което е днес.

  • Thanks 1
  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ма и ти едни въпроси с очевиден отговор задаваш. 

Амет и Хабиби, много ясно. 

 

Което всъщност е едно към едно с това, което поднасят Галя и Медката днес, само че в три серии:

Галена - Чупката (Starring Amet & Habibi)

Амет - Вики (Starring Habibi & Galena)

Хабиби - Yalıncı Dünya (Starring Galena & Amet)  

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Едни от първите й силни песни е с Борис Дали, след това имаше дует с Андреа, която пък 2010 си беше връх и то по-висок от Галена. Не казвам, че те са я издигнали, а че са й помогнали, което не може да се отрече.

Галена в тоя период имаше много по-силни самостоятелни песни, особено в периода на дуета й с Андреа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...