Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

Тука хвърлят пиратки и римски свещи на Бъдни вечер. Съвсем в реда на нещата е да слушат кючеци, при това положение. 

И при мене така, а нито един кючек не чух ;) Наложи се сам да си пусна! 

Време ли е? 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Ай ду, но това как ще помогне да ми захаресват някви за нищо неставащи Тройници? ;) 

 

Кви Тройници бе, брат? Кво беше тва тройник? Че го ебат Галин ли? Ми виж, че това Емилиано дори не си знае пола, мазния калтак.

Виж клипа - това е на ниво Сомалия.

За ебавка разбирам. И не, че Кавала е някакъв шедьовър, дори е под средното ниво за Галена, но Татуировка да е химна на България, ми седи обидно.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Аз не виждам Татуировка с какво е по-лоша от безумните гнусотии Шефката и Ламборгини, които бяха лидерите миналите две години.

Дори не е кючек, а ведра попфолк песен. Ако я пееше Азис, който има много по-долни песни, никой нямаше да плюе. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Аз не виждам Татуировка с какво е по-лоша от безумните гнусотии Шефката и Ламборгини, които бяха лидерите миналите две години.

С много неща:

- Изпълнителят е мазен мангал. Не е привлекателен.

- Клипът е под всякаква критика.

- Песните на Галена звучат много по-модерно и хитово, въпреки че са кючеци.

- На Емилиано лъха на евтин цигански бит пазар всичко.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Дори не е кючек, а ведра попфолк песен. Ако я пееше Азис, който има много по-долни песни, никой нямаше да плюе. 

Изглежда Емилиано се превръща в новия Азис за малцинствата. То е видно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Изглежда Емилиано се превръща в новия Азис за малцинствата. То е видно.

Ами да, оня одъртя вече и пуска тъпи песни. Но не го слушат само малцинства. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кви Тройници бе, брат? Кво беше тва тройник? Че го ебат Галин ли? Ми виж, че това Емилиано дори не си знае пола, мазния калтак.

Виж клипа - това е на ниво Сомалия.

За ебавка разбирам. И не, че Кавала е някакъв шедьовър, дори е под средното ниво за Галена, но Татуировка да е химна да България, ми седи обидно.

Тройници е общото заглавие на Омегичките щото не намирам за нужно да им знам заглавията при трагичната липса на индивидуалност, дори визуална. 

Не е химн на България, но поне става за слушане. Има си и ритъм, текст запомнящ се, Емилиано дали си знае пола не знам, но ми пълни душата как се кефи в клипа. 

И пак казвам, аз се кефя на Татуировка, ти на Кавала, евентуално от някой си го дърви на Тройнциите та им въртят гледания, щото за слушане не стават. Не виждам какво точно делим с тия спорове, в ютуб има място за всички ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi Още ли броиш клипа с Азис към гледанията на Емилиано? Пълен смях, честно...

Хора, които плюеха кючеци и песни от типа на "Шефката", плюят "Кавала", ама денонощно засичат гледанията на "Татуировка" и прислагват клип след клип за да го изкарат хита на годината... 

Усещате ли, че се превръщате в това, срещу което недоволствахте преди? Само че по доста елемемнарен и смешен начин. ;)

 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

С много неща:

- Изпълнителят е мазен мангал. Не е привлекателен.

- Клипът е под всякаква критика.

- Песните на Галена звучат много по-модерно и хитово, въпреки че са кючеци.

- На Емилиано лъха на евтин цигански бит пазар всичко.

 

 

Всичко това може да се каже и за Смядово в началото на кариерата.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

@Slavi Още ли броиш клипа с Азис към гледанията на Емилиано? Пълен смях, честно...

Хора, които плюеха кючеци и песни от типа на "Шефката", плюят "Кавала", ама денонощно засичат гледанията на "Татуировка" и прислагват клип след клип за да го изкарат хита на годината... 

Усещате ли, че се превръщате в това, срещу което недоволствахте преди? Само че по доста елемемнарен и смешен начин. ;)

 

 

Усещам, че ти липсват банкетите в хотела.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъбин-Мъбин, Алфи-Малфи - хич не ме вълнуват новите, но не мога да отрека, че последното им парче е супер яко. Не си спомням кога поседлно толкова да ми е допадало нещо. Тук са се постарали наистина и са изпипали нещата. Дори частта на Маджуна мен не ме дразни. Ако периодично залагат на подобни, по-смислени проекти, имат от мен гледания, хаха. 😀 🙂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

Гъбин-Мъбин, Алфи-Малфи - хич не ме вълнуват новите, но не мога да отрека, че последното им парче е супер яко. Не си спомням кога поседлно толкова да ми е допадало нещо. Тук са се постарали наистина и са изпипали нещата. Дори частта на Маджуна мен не ме дразни. Ако периодично залагат на подобни, по-смислени проекти, имат от мен гледания, хаха. 😀 🙂

Верно йее!

А Емилиано получава ли гледания от теб, я признай. :3fdb8960598fa63e:

По принцип харесват ли ти такива безполови мангасарети? Какво мислиш за тях? :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Тогава се откажете от надеждите тази държава да я чака нещо добро занапред.

Това прозвуча като Слушайте Кавала кючек и държавата ще се оправи. Не мога да разбера срещу какво руптаеш пеи все че си привърженик на едни от най гнусните чалгии като Шефката и Кавала... Докато такива песни, както и други цигански се слушат, положението ще е зле, без значение дали ги пее Галена, Емилиано улу друг. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...