Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 58 минути, DarkChild каза:

Обаче и на Коледа феновете на смядовската болна жена не спират да злобеят. Това е да си неин фен е диагноза просто.

Но пък анти-феновете на #смядовонадвеголеми не пропуската дори на Коледа да минете да видите дали някой я е коментирал, за да се отчетете колко са зле нейната агитка. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф тия се върнаха и пак Поп фолк скандали се превърна във екселна таблица за ютюб статистики. Направо трий нейбъла @meleto, тука са всичките данни  

 

  • Thanks 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Карам си аз снощи в центъра на Париж, спирам на светофара , до мен спира кола и кърти здраво тази песен, аз се обръщам да видя някой наш или поне балканец а то какво.... трима цветнокожи се кефят на макс и си vibe-ват в колата 😂😂😂😂😂😂.

 

Лека вечер !

 

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

Щом по Коледа се скъсват да слушат кючеци, значи на НГ ще е мазало :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че гледанията на Проблем са се качили снощи, а тези на 100 живота са паднали... 

Мисля, че категорично вече се знае коя е по големия хит. Проблем на 10то,а 100 живота на 40то...

 

Иначе много интересна класция. Алфите със сигурност този път са с хит. Освен това парчето им е сред най добрите за годината. Такъв попфолк липсва. 

Емилиано е със 180ка гледания без да смятам клипа на Азис. 

Машъпа на Преслава на 20 ден с повече гледания от почти всичко на 20 я си ден от излизането. 

Общо взето май си имаме категорично топ 5 на 2020

1.Проблем

2.100 живота

3.Татуировка

4.МашУп

5.Не,мерси

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Машъпа на Преслава на 20 ден с повече гледания от почти всичко на 20 я си ден от излизането. 

Общо взето май си имаме категорично топ 5 на 2020

1.Проблем

2.100 живота

3.Татуировка

4.МашУп

5.Не,мерси

Другия месец ще изкараш Татуировка над 100 живота както си тръгнал.

Гледанията на микса са заради празниците. Предолагам след Нова Година ще паднат доста. 

По тази логика да видим дали машъпа на 58мия ден ще направи 130К както Кавала.

Я коментирай това:

Излезе първа от трите претенденти за хит на годината (заедно с Тръгвай си и Пиян) а прави най-много към днешна дата. 

EADC9771-63E8-4138-998B-EB6A4E813DD2.jpeg

Дуетите на Емилия не правят повече гледания от Добре ли си, дори и да им сметнеш 5 клипа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Другия месец ще изкараш Татуировка над 100 живота както си тръгнал.

Гледанията на микса са заради празниците. Предолагам след Нова Година ще паднат доста. 

По тази логика да видим дали машъпа на 58мия ден ще направи 130К както Кавала.

Другия медец чак няма да е. Но ако след 3 месеца гледанията на Татуировка доближат тези на 100 живота, защо да не е по голям хит. И ако песента беше на Галена, ти нямаше ли да я изксрваш голям хит? 

За Машъпа си прав. Но е очевидно, че интереса към него е по голям от колкото към новата продукция. С Кавала са на кантар на този етап. 

Не коментира спада на 100 живота и на Красиви лъжи. Очаква се по празниците уж големите хитове през годината да мачкат с гледания. За Красиви лъжи не е изненада. Колкото и да е готин проекта, не можем да говорим за голям хит, но за 100 живота и аз съм доста учуден... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не коментира спада на 100 живота и на Красиви лъжи. Очаква се по празниците уж големите хитове през годината да мачкат с гледания. За Красиви лъжи не е изненада. Колкото и да е готин проекта, не можем да говорим за голям хит, но за 100 живота и аз съм доста учуден... 

Сам виждаш, че всички мазни и купонджийски песни са качили гледанията си почти двойно. Нито Красиви лъжи е песен за купони, 100 живота ми е 50/50. Първата носи лятно настроение дори. 

Освен това Красиви лъжи беше паднала на около 25К, а снощи има 33К. Пак се води някакво покачване. Смея да твърдя, че си е стабилен хит. Около 11 млн. за 5 месеца е много добра цифра. Очаквам другото лято пак да вдигне гледанията, доста лятно настроение носи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...