Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, GSA каза:

Прекрасна песен, ама защо това Лидия продължава да квичи и разваля абсолютно всеки проект, в който участва? Или да пее като хората, или да и обработват по-добре гласа - не се слуша. И в песента с Адам е неслушаема - хубаво, че е той.

Все пак адмирации, че Алфа най-сетне пуснаха силна песен след целия бълвоч тази година.

боже какви глупости говорите ? Лидия е звездата Алфа има божествен глас. стига си писали негативни неща за нея :@:@:

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен на Адам и Лидия парчето е много подценено. Абсолютно си заслужава поне двойни на тези гледания, не знам защо така изветря набързо. Колкото и да си кривят душите анти-Алфърите, парчето звучи зарибено.

Тя е направила 4 милиона преди дни, но и това не е малко в условията намалени гледания и алтернативи на тубата.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Krislena каза:

боже какви глупости говорите ? Лидия е звездата Алфа има божествен глас. стига си писали негативни неща за нея :@:@:

 

 

Всеки с мнението си. В първата песен се търпеше - след това е квичене до безбожие. Десита е много по-добра. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Ами ходят, слушат музика. Не стоят затворени. И даже и от заведения чувам музика как хората се забавляват. 

Голям праз. 

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@asylum това ми беше любимата песен на времето!

 

Супер беше, но вече би ме домързяло да си я пусна. На Есма любимата ми неомръзваща е тази. Перфектната песен хем за куфеене, хем за кючек. Редовно си я слушам с години вече.

 

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

За мен на Адам и Лидия парчето е много подценено. Абсолютно си заслужава поне двойни на тези гледания, не знам защо така изветря набързо. Колкото и да си кривят душите анти-Алфърите, парчето звучи зарибено.

Тя е направила 4 милиона преди дни, но и това не е малко в условията намалени гледания и алтернативи на тубата.

 

Не е крайно зле, мелодично е. А лицемерите, отчитащи гледания, твърдят, че Живее ми се не била хит, щот нямала гледания, видиш ли, а гони 5 милиона. Татуировка ги мина и гони 6, плюс още толкова от друго клипче. :D На кое да се вярва? На градинките в Бургас, откъдето Зайка слуша хитовете ли? 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не е крайно зле, мелодично е. А лицемерите, отчитащи гледания, твърдят, че Живее ми се не била хит, щот нямала гледания, видиш ли, а гони 5 милиона. Татуировка ги мина и гони 6, плюс още толкова от друго клипче. :D На кое да се вярва? На градинките в Бургас, откъдето Зайка слуша хитовете ли? 

Живее ми се може да има гледания, това не променя факта, че Ариа бърше подове с  гъза си, истерична е и не може да пее. Кой може да обори тези факти?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Хората си празнуват тайно на закрито в заведение без никой да знае. 

Хубаво е, че нямам власт в тази държава, понеже ако бях министър, щях да подходя по следния начин. Заплаща се на персонала 80% от доходите. Ако нарушат забраните, то те ще бъдат глобени и всички служители ще трябва да връщат парите от началото на Пандемията. Ей така за урок. Или адекватни компенсации и крути мерки при неспазване. Или всеки си прави каквото иска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Krislena каза:

боже какви глупости говорите ? Лидия е звездата Алфа има божествен глас. стига си писали негативни неща за нея :@:@:

 

Изсра на всичко с тоя нацистки клип и отказа да се извини.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, BobiTo каза:

Бебче мое пръскаш! Аванта не ми пускаш! ❤️ 

Гледахте ли скандалния разказа как Цвети отива при режисьора с листовете сюжет и иска всяка секунда да е както в главата й? Кралица! ❤️ 

 

 

Много яко интервю, историята на Андро е един път :roll1: 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Хората си празнуват тайно на закрито в заведение без никой да знае. 

Колко да е тайно, щом ти знаеш, че ни и казваш ;) Бих ги портил. 

преди 29 минути, VulkoIsTheBest каза:

Живее ми се може да има гледания, това не променя факта, че Ариа бърше подове с  гъза си, истерична е и не може да пее. Кой може да обори тези факти?

Всичко това е факт. Както и че е хит - както песента, така и самата Ариа :D 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме търси - любовта е дрога! Зависим бях, ето - вече чист съм... само дето никого не искам.

Петиция Станислава Василева да пише всички текстове на Алфа! 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не ме търси - любовта е дрога! Зависим бях, ето - вече чист съм... само дето никого не искам.

Петиция Станислава Василева да пише всички текстове на Алфа! 

Тази седмица всички посягат на Бибито

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия = ангелският глас на поп-фолка

Именно тя прави песента ТОП

9ч - 220к 😲

-Лидия с ангелският глас накрая ми къса сърцето 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 

-Лайк ако искаш дует на Лидия и Преслава...❤️

-Страхотна песен! Лидия и Десита невероятни части! Просто тези момичета са невероятни! Маджуна можеше да го пропуснете!

-Ако беше дует между Галин и Лидия щеше да е брутално🥰🥰🥰

-На частта на Лидия настръхвам!!

-Лидия ми оправя настроението след "рапа" ❤️УНИКАЛНА Е

-Лидия и Галин искам пак дует, страхотни сте ❤️❤️

-Тази песен наистина силно ме докосна. Браво на Алфа, уникалнии! Лидия ми е фаворит, толкова нежен и красив глас. Перфектен проект! ❤🔝

  • Haha 1
  • Love 4
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Krislena каза:

Лидия = ангелският глас на поп-фолка

9ч - 220к 😲

 

Добре, че е в края и мога да спра песента след Десита❤️ До там звучи страхотно, признавам. Натам да слушат тези с по-издръжливи уши, защото Маджуна и Лидия един след друг идва твърде взривоопасно

  • Haha 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...