Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не сте прави да нападате феновете на Галена. Конфликтите почнаха от феновете на Преслава, не от тези на Галя. Но е факт, че годината е на Галена. И двете имат успехи. В момента точно Галена не е пуснала нищо. Преслава пусна хубав и интересен машъп, усмихната е, пее супер песните. Толкова.

Относно нивото на проектите и големите гласове, важността им ще кажа на разбирачи:

Mariah Carey

  • Born: 3/27/1970 (age 50) · Huntington, NY
  • Height: 1.73 m
  • Net worth: 320 million USD (2020)

Madonna

  • Born: 8/16/1958 (age 62) · Bay City, MI
  • Height: 1.64 m
  • Net worth: 850 million USD (2020)
Както казах и преди, мина времето само да седиш и да пееш. Сега се изискват клипове, шоу, интересни текстове. Не да врещиш на неква съсухрена скапана балада. Баладите като цяло са боклуци, затова й не се правят и СЛУШАТ особено. Да, принципно гласа е най - важното за един изпълнител на хартия, и трябва да е така, но на практика света работи иначе. 
 
Казвам го, защото от топ 5 на най - оборотните чалгаджийки сигурно 3 не са големи певици, но мачкат останалите по участия и хитове. 
  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да оставим феновете на толбухинската скумрия да си завиждат, то си е за яд, де, сички други намазаха с хит, а таз рекламира някви памперси. Ние нека обсъдим нещо по-смислено, примерно как дори Донка намаза от тая суша. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Ние нека обсъдим нещо по-смислено, примерно как дори Донка намаза от тая суша. 

 

Топ е песента! Колкото и прилики да се измислят с "Пантера" и колкото и скучен и равен глас да има Доника :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе, нека се радваме на машъпа, ама да не се джавкаме за глупости. Не знам защо всичко хубаво трябва да се опорочи.

Аз  се радвам, че ме присети за оригиналите ;) Само заблуден фен на инцтаграмерката може да хареса това изпяване на Изпий си кафето ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз  се радвам, че ме присети за оригиналите ;) Само заблуден фен на инцтаграмерката може да хареса това изпяване на Изпий си кафето ... 

 

Еее  айде сега. Не съм заблудена фенка, но точно кафето и се получило страхотно. Не трябва да се отричат хубавите неща заради няколко фена дето дразнят в повече

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не можем да не бъдем доволни от успешния проект, който направи с Ариа, а в Сърбия и Северна Македония вече очакват представянето на “Imaš sve / Имаш всичко” в някоя от техните музикални телевизии.

Спас Стоилов е убеден, че веднага след като ситуацията позволи концертна дейност, Ариа и Menil Velioski ще представят своята песен и на живо пред публика, а покани вече има отправени към тях от няколко клуба в Белград и Скопие."

Лидия и Десита кога? Ако и Ариа стигне до това да представи песента си в Гранд, ще пищя буквално!
http://planeta.tv/news/view/V-Sarbia-i-Severna-Makedonia-ochakvat-Aria

  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

"Не можем да не бъдем доволни от успешния проект, който направи с Ариа, а в Сърбия и Северна Македония вече очакват представянето на “Imaš sve / Имаш всичко” в някоя от техните музикални телевизии.

Спас Стоилов е убеден, че веднага след като ситуацията позволи концертна дейност, Ариа и Menil Velioski ще представят своята песен и на живо пред публика, а покани вече има отправени към тях от няколко клуба в Белград и Скопие."

Лидия и Десита кога? Ако и Ариа стигне до това да представи песента си в Гранд, ще пищя буквално!
http://planeta.tv/news/view/V-Sarbia-i-Severna-Makedonia-ochakvat-Aria

Кои да стигнат Ариа? 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Еее  айде сега. Не съм заблудена фенка, но точно кафето и се получило страхотно. Не трябва да се отричат хубавите неща заради няколко фена дето дразнят в повече

Щом на теб ти харесва, чудесно. Но аз си предпочитам на Орнела ;) Най-малкото освен оргинал, е и цялата песен. А ако ще е микс, нека да е Пружинка! Ноу мор коментс (сикс)! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

Топ е песента! Колкото и прилики да се измислят с "Пантера" и колкото и скучен и равен глас да има Доника :1000(30):

Е, Десита с монотонността си вече втора година гради кариера... та Доника ли няма?! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Щом на теб ти харесва, чудесно. Но аз си предпочитам на Орнела ;) Най-малкото освен оргинал, е и цялата песен. А ако ще е микс, нека да е Пружинка! Ноу мор коментс (сикс)! 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Runevski каза:

Я, коя била песента на 2001 г. според читателите на Нов Фолк :whistling1:

B62C10F4-7E76-4FAE-9525-FE81D1170F29.jpeg

"Къде си ти" е песен на годината за 2001  на Нов Фолк - имам го на запис от концерта им - интересното е, че "Бяла роза" също е в номинациите тогава, което повдига доста въпроси, които индивид като Фокса не би искал да бъдат зададени, защото противоречи като факт на всичко, което е изсипал като физиологичен отпадък върху Маргарита Лозанова....да не говорим пък, че през 2001 излиза и "Жива рана" на Слави и бенда.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BobiTo каза:

Слушахте ли днес машупа? Ако не сте, изпийте си кафето без повече думи и напуснете...

 

Ама мойто момче, аз не пия кафе.

Нещо сипи, друго да ме гори. 

Я направо си налей и ти едно от якото! 

Наздраве. 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Runevski каза:

Я, коя била песента на 2001 г. според читателите на Нов Фолк :whistling1:

B62C10F4-7E76-4FAE-9525-FE81D1170F29.jpeg

Бели нощи и тя там, хем 3 години след излизснето си. 

 

Днес такивс хитове кога? 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Жестока е Ариа. Новата песен която излиза тия дни е много яка, втората “Живее ми се”!

Текстът е нейн и я описва много. :D 

 

Дано и новата като Живее ми се флопне. ❤️

От сега се точна да те унижавам ден по ден колко гледания е направила СОС и колко ариевия бозяк. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...