Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Danger. каза:

Как ще коментирате факта, че на 8 декември - Студентския празник, нито една песен не си покачи гледанията? Дори и кючеците. Досега всяка година имаше доста гледания на песните на този празник. 

Няма да се учудя и гледанията на Нова Година да са доста по-слаби от предишните години.

Някой празнувал ли е изобщо? 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, NazzkO каза:

Машупи е по-добре от изсмукани от пръстите кючеци 😄

 

Пък и има глас, може да си позволи да ги ИЗПЕЕ😄😄

Няма лошо, но според мен е по-добре да направи машуп на нейните. Един ретро и един модерен машуп, примерно.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, дооповръщало му се било. Не ти ли се дооповръща от визите на Преса в Беден в сърцето? Кеф ми става като видя как ви е тъпо, че Преслава ви остави с една тъпа песен за цялата година и сега точите лиги по някакъв mashup.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Пайнер защо още качват пени на Камс, нали нямат вече права над продукцията и? 

 

 

Да, много странно. Фокси тук твърдеше, че тази година правата си ги взима Камелия и си прави канал, обаче годината мина.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

Боже, дооповръщало му се било. Не ти ли се дооповръща от визите на Преса в Беден в сърцето? Кеф ми става като видя как ви е тъпо, че Преслава ви остави с една тъпа песен за цялата година и сега точите лиги по някаква мушама.

Поправено.

преди 8 минути, pacho каза:

Да, много странно. Фокси тук твърдеше, че тази година правата си ги взима Камелия и си прави канал, обаче годината мина.... 

Никъде не е обявявано този канал да е официален. Може да е техен партизански и сега да я дразнят. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Боже, дооповръщало му се било. Не ти ли се дооповръща от визите на Преса в Беден в сърцето? Кеф ми става като видя как ви е тъпо, че Преслава ви остави с една тъпа песен за цялата година и сега точите лиги по някакъв mashup.

Аз точно това исках. Адмирации за това, че се усети макар и малко късно да пуска песни по-рядко! 
Вие пръскате ли се от яд, че Галя ви поднесе 5 “проекта”, като само два от тях станаха хитове? 

Преса поне е 1 от 1, а Галя 2 от 5 :D

Лека и мека :) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Липсва ми ето тази Анелия. Дали щеше да оцелее ако беше останала такава и с по поп звучене

 

Тогава беше много уважавана. Преди много години имаше идея за дует с Мария Илиева, но с времето и кардиналната промяна на Анелия сигурно е отпаднала.

Между другото, наскоро Мери Илиева каза, че обожава Меди и следи с интерес всичко негово защото той се включи в нейн лайф и се заговориха. Като нищо да избухнат с парче. Мери ги харесва млади като Меди.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

И кои точно песни от машъпа не са били популярни, освен тази на Пеги Зина? 

Всичкото е златни до златно. Това, че в клубовете не пускат балади, не значи, че не са били популярни. Миг моя имаше изтрит клип с 4 милиона гледания например. 

Ето затова стария фолк ще е повече от сегашния. Представяш ли си след години някоя да направи машъп със сегашните еднообразни бози. 

Може би за по-големите, които са имали съзнателен живот тогава, и за феновете като нас. Аз например Студена не съм я чувал. Пуснахме машъпа онзи ден и другите около мен не бяха чували нито една песен освен Хиляди слънца и Спомен (някои втората не я знаеха).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Преса поне е 1 от 1, а Галя 2 от 5

Всъщност Галена е 3 от 3, но виждам че песните с Матео и Доника ти си ги броиш във всеки пост, но си ги брой за своя сметка :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Как ще коментирате факта, че на 8 декември - Студентския празник, нито една песен не си покачи гледанията? Дори и кючеците. Досега всяка година имаше доста гледания на песните на този празник. 

Няма да се учудя и гледанията на Нова Година да са доста по-слаби от предишните години.

Тази година не мисля, че много хора празнуваха осми декември, няма откъде да се качат гледанията. Отделно няма нови песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Тази година не мисля, че много хора празнуваха осми декември, няма откъде да се качат гледанията. Отделно няма нови песни.

Аз бях на принципа: “Всички заведения са затворени и повечето ще правят купони отвкъщи”, но явно този принцип не е проработил. Вирусът си оказа голямо влияние.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Аз бях на принципа: “Всички заведения са затворени и повечето ще правят купони отвкъщи”, но явно този принцип не е проработил. Вирусът си оказа голямо влияние.

В действителност голяма част от хората са свели контактите до минимум. Аз ще си празнувам рождения ден вдругиден и ще сме 9-10 човека и отсега ми е притеснено, не знам за по-големи събирания как може и да става дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доника е изкарала яко парче. Чух го сега. Не че ще го слушам, но все пак адмирации за цялостния проект. Това ако беше направено от Лидия, щеше да гръмне жестоко. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Цветина песента се очертава като хит. Стартира с едва 30 хиляди за денонощие и две седмици по-късно прави по 60 хиляди на ден. Не мога да кажа същото за песните на алфа обаче. ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...