Jump to content



Меди - Не, мерси


Препоръчани коментари

Много ми хареса още от първото слушане. Лека и приятна песен с достатъчно мазен отсвир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На коя песен ми прилича това, не мога да се сетя обаче ми е адски познато самото звучене! Не точно "100 живота" както прочетох по-нагоре, друга песен е! По-скоро с това "Не, мерси" веднага се сетих за любима моя песен на Галена "След раздялата" ама като тематика. Чак голям хит едва ли ще е ,но определено му се получават нещата, защото е добра песента, видеото и то така. Човекът си прави сполучливи неща и трябва наистина да му се обърне повече внимание. Впрочем, винаги съм се чудил как е истинското му име? Меди от къде идва? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

На коя песен ми прилича това, не мога да се сетя обаче ми е адски познато самото звучене! Не точно "100 живота" както прочетох по-нагоре, друга песен е! По-скоро с това "Не, мерси" веднага се сетих за любима моя песен на Галена "След раздялата" ама като тематика. Чак голям хит едва ли ще е ,но определено му се получават нещата, защото е добра песента, видеото и то така. Човекът си прави сполучливи неща и трябва наистина да му се обърне повече внимание. Впрочем, винаги съм се чудил как е истинското му име? Меди от къде идва? 

Мехмед се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DevilWish каза:

Чак голям хит едва ли ще е ,но определено му се получават нещата, защото е добра песента, видеото и то така. Човекът си прави сполучливи неща и трябва наистина да му се обърне повече внимание. 

Според мен това ще е един от най-големите хитове на Меди. Ако до момента най-големият му е "Само да те питам", тази има подобен заряд, и ще изпревари Дивана, Зарязан, Параноя и т.н. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен. Силна музика, текст, клип. Меди си е топ име отвсякъде, дори бих казал, че няма по-актуален и хитов певец от него за 2020, може би заедно с Константин

Link to comment
Сподели в други сайтове

"100 живота" за бедни, еми не, мерси

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

На коя песен ми прилича това, не мога да се сетя обаче ми е адски познато самото звучене! Не точно "100 живота" както прочетох по-нагоре, друга песен е! По-скоро с това "Не, мерси" веднага се сетих за любима моя песен на Галена "След раздялата" ама като тематика. Чак голям хит едва ли ще е ,но определено му се получават нещата, защото е добра песента, видеото и то така. Човекът си прави сполучливи неща и трябва наистина да му се обърне повече внимание. Впрочем, винаги съм се чудил как е истинското му име? Меди от къде идва? 

Разликата е, че е по-яка от “100 живота”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Меди иска да е Галин! Взел е звездите от двата му най-големи хита - Теди от "С мене да вървиш" и мебели Явор от "Момче без сърце"! 

Теди участва и в "Парата ако хвана"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Теди Цветкова- такова красиво момиче дето играеше Джулия в "София- Ден и Нощ", а е поредната ,която наду устни и се развали. Акъл нямат тези момичета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но сякаш не ме зариби от 1 слушане. Но при Меди го има качеството, за това й му се получава. Не мисля, че е топ звезда, не мисля че дори и разпознаваем все още, примерно от ранга на Теофиков, но има потенциала. 

Приемрно визията му за циганин е на много високо ниво. Стайла му, като цяло е много модерен и западен. Няма го това селското в него, което го има във Фики, Емрах, Коцето, Илиян и 90% от мъжете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Да, друго си е да се подчертава обема на устните, с един сочен мустак отгоре им.

Слушай,  какво.  Аз нямам нужда да си подчертавам устните,  защото си имам.  И в случая с Теди тя също нямаше нужда да си ги надува.  Какво й беше- такова красиво момиче беше.  А пък ти си отвори очите,  защото аз мустак нямам.  Ясно ли ти е.  Ката не знаеш,  недей пиши излишно глупости,  че си смешна.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...