Jump to content


Online: Емрах - Ангажименти


Препоръчани коментари

"Ех, вбесяваш ме! Как познаваш ме" Това е като по-слаба версия на Алисия - "Познаваш ме" + "Кой" на Алисия и Ариа. Някакъв микс между двете песни ми е. Не е нещо уникално, ако това е първата му самостоятелна песен е доста приятна, което не очаквах. Не е лош проекта, но е поредния клонинг на песни на Ганев и то на такива, които са наистина хубави. Точно като тези двете на Алисия. Видеото за лятото не би било лошо, но малко закъсня. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

"Ех, вбесяваш ме! Как познаваш ме" Това е като по-слаба версия на Алисия - "Познаваш ме" + "Кой" на Алисия и Ариа. Някакъв микс между двете песни ми е. Не е нещо уникално, ако това е първата му самостоятелна песен е доста приятна, което не очаквах. Не е лош проекта, но е поредния клонинг на песни на Ганев и то на такива, които са наистина хубави. Точно като тези двете на Алисия. Видеото за лятото не би било лошо, но малко закъсня. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали му е тъпо, че сред всички мъжки дебюти, той е на дъното и е анти на доста хора? :D

 

Песента е силна и ударна, ще се завърти по клубовете, не знам какъв хит ще стане обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То са джуки, то са муцки, то са стойки. Супер отблъскващо е цялото това преиграване. Никаква индивидуалност в това момче. Ако се мисли за гъзар много жалко. Да не говорим за поредната претоплена манжда на Ганев. която прилича на всичко от последните 2 години. Айде в коша! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е кифла само този, обаче ме кефи доста, готин текст, наистина са се постарали да е нещо по-различно от всичко пято, изпяването малко ме дразни, а обикновено гласът му много ме кефи, но е добро парчето, горе-долу след Анелия и Деси, това е следващото, дето ми допада, като цяло очаквах повече от всики обаче. "Предишното момче" продължава да е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това е "Мерцедес" на Джордан.... 

Сега, да разясня - Сторарови си имат едни свои убеждения, че са най-гласовитите и най-добрите и едва ли не по-големи от тях няма. Единия вече стана на резил с "Издислав", а това малкото си е резил под дефолт. Единствено татко мечок спасява положението, и то при него нормална песен няма - или е мазен кючек, или ревлива балада. 

Защо казвам, че се сравняват? Надали е хрумване само на ганев тоя фалцет от "Мерцедес"... че това си е почти пълно копие на песента на Джордан с леки и незначителни разлики....

Има само една подробност. Джордан е певец с голямо П и наистина може да пее. Може и фалцет очиевдно. Има широк диапазон, пее на звяр и на всичкото отгоре има хем мъжки, хем мек и приятен глас с достатъчно извивки, които обаче не дразнят, защото са меки и дори да изпълнява кючек не ти идва толкова циганско. Още от едно време си има награда за романтичен глас, все пак. И няма какво да се отрича - Джордан е глас, при това попадение в десятката.

Това момченце Сторарово не знам защо се опитва да се сложи до батко си Джордан, при положение, че ония може да го отвее. Много му е пипан гласа, особено на фалцета. Тая песен му е висока (и как няма, като тя е за Джордан) , а фалцета му е толкова пипан, че не е истина...

Тия хотелски истории вече сме ги гледали и не са особено интересни, не разбирам защо ми прилича на някакво животно в лице и защо спи по дънки?

И още повече не разбирам защо се опитва да демонстрира глас, който няма и това нещо той на живо не може да го изпее? Цялата музика е по-силна от обработения му глас и то не по случайност. Няма да се учудя, ако Фики му е правил и беквокали, понеже усещам на места по-дебел глас, от колкото е неговия и да е прикрито под по-силната музика.

С една дума - малкото пишлеме се опитва да се сложи до опитно и наложено име и глас като Джордан, с тая разлика, че втория ще излезе и ще си направи фалцета 30 пъти подред, а малкото Сторарче ще припадне от задуха...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

музиката е Мерцедес, Мерцедееес :D само че тук имаме мааалко по различни ударни

alisali1234, мда Емрах пее като заколено теле, Фикрет вие като чакал, а бащата може да пробие дупки с гласа си като бормашина :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено батко му е правил беквокали, на всичкото отгоре е яко обработено и тоя фалцет е просто нереален. Това ако го пробва на живо ще умре...

Не знам защо се опитва да се сложи до Джордан, няма да стане...

Ужас са цялата фамилия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...