Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Blueberry каза:

Тази май се изявява и като стилистка на Емануела. 

Кат стилистка не знам как е точно, но като певица между тая и Чиба снахата ми е много трудно да реша коя е по-бездарна. 

преди 2 минути, SG каза:

Тази фирма май излиза място, на което всички големи звезди си пращат приятелките, роднините, феновете, стилистките... и Деси Слава.

А може би точно това и трябва - да си е първа в оцковото село. Сигурно и е омръзнало да е баджаначка, бивша и бекволистка в града димитров ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, THE IIconic каза:

Тоа кукумицин да вземе да се удари в някой довар! Ненормалница!

Ти и за довара не си. Да те вземе Галин в Барселона дано. 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , gabbati каза:

Когато попитат Галин как се чувства след почивката в Испания:

ACD26A91-C061-4ECD-B896-0383D2D0D489.jpeg

Явно е отговарял на съобщенията ти, щом имаш опция да му пишеш...я раздухай :D

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://media14.vbox7.com/sl/cRAyeyhxUm_ic3LOhlbXGg/1606255200/16/16397e87/16397e87_480.mp4?lrv=1 

Не стига, че тоя клип го няма в Ютуб  ами като го качих ме блокираха заради авторски права!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За последното денонощие:

Галин и Десита - 169К (ден 4)

Емилиано - 158К (ден 17)

Галена и Криско - 136К (ден 23)

Гери-Никол - 99К (ден 33)

Меди - 80К (ден 40)

Изводи:

- Песента на Галин и Десита почти отива вече към графа “забравени”. Такива гледания в събота вечер и то още в началото на премиерата не клонят към “ХИТ”.

- Разликата между дневните гледания на Емилиано и ГК намалява (миналата седмица беше над 50К, сега е едва 22К)

- Кавала поддържа добри средни гледания, въпреки големия спад в началото

- Песента на Гери Никол задържа все още интерес, въпреки че Кавала утре я минава

- Песента на Меди също поддържа интерес и засега е топ хита на есента, но шанса да се нареди до 100 живота и Проблем е нулев. Тоест все още оставаме само с два най-големи хита за годината.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Е, точно пък SOS, ако не е хит сега, не знам какво е. Не, че Меди, Галена и Криско и Гери-Никол нямат хитове, но и Алфите удариха този път. 

Зависи под “хит” какво разбираш. Този дует не се доближава до трите топ песни на есента. Има първоначален интерес, ще е някакво минихитче, но дотам.

Дори вече забравената “Просто секс” вървеше по-добре първите дни от това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Зависи под “хит” какво разбираш. Този дует не се доближава до трите топ песни на есента. Има първоначален интерес, ще е някакво минихитче, но дотам.

Дори вече забравената “Просто секс” вървеше по-добре първите дни от това. 

Не смятам, че трябва да се изчислява всичко в гледания от YouTube. Реално аз слушам песента често, но си я пускам от спотифай, не от YouTube, където съм я слушал не повече от 3-4 пъти. Отделно има много хора, които ползват пиратски приложения за сваляне на музика, които не отчитат гледанията в YouTube. Нормално е вече да няма такива гледания, предвид фактите по-горе.

Не казвам, че ще бъде някакъв мегахит, но песента си е стабилна и много се харесва. Може и да се нареди до топ хитовете на есента, зависи какво ще излезне до края на есента. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

Деси не е от силните на деня за да направи дует с нея лицемерката Азо.

Папи Ханс да не би да е от силните на деня, но имат дует

преди 12 часа , GSA каза:

Въпросните заедно с 20 треторазрядни за цвят - гордост голяма. По “Планета” поне повечето са масово разпознаваеми, дори и фолклорните. Какво стана с Балканика и Фен телевизия? Кама и с тях ли не можа да се разбере?

Те Касъмовите са рекетьори. Никой не може да се разбере с тях. 

преди 10 часа , RumyanaFen каза:

Тази не е към Оцко просто е платила да и пуснат клипа като Наталия примерно.

 

Тая не я ли тъпчеха Касъмовите. Блъскаха я за поп кариера. Ма явно са и били шута като на куче. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

За последното денонощие:

Галин и Десита - 169К (ден 4)

Емилиано - 158К (ден 17)

Галена и Криско - 136К (ден 23)

Гери-Никол - 99К (ден 33)

Меди - 80К (ден 40)

Изводи:

- Песента на Галин и Десита почти отива вече към графа “забравени”. Такива гледания в събота вечер и то още в началото на премиерата не клонят към “ХИТ”.

- Разликата между дневните гледания на Емилиано и ГК намалява (миналата седмица беше над 50К, сега е едва 22К)

- Кавала поддържа добри средни гледания, въпреки големия спад в началото

- Песента на Гери Никол задържа все още интерес, въпреки че Кавала утре я минава

- Песента на Меди също поддържа интерес и засега е топ хита на есента, но шанса да се нареди до 100 живота и Проблем е нулев. Тоест все още оставаме само с два най-големи хита за годината.

Защо не си промениш ника на Popnable. 😁

преди 7 часа , Danger. каза:

Зависи под “хит” какво разбираш. Този дует не се доближава до трите топ песни на есента. Има първоначален интерес, ще е някакво минихитче, но дотам.

Дори вече забравената “Просто секс” вървеше по-добре първите дни от това. 

3те хита на есента 

Не, Мерси

Татуировка

Гледай ме

❤️

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Там е друга работата, Деса не го влече!🙃

Азис винаги е бил използвач. След като Циганче и Сагапо не предизвикаха голям интерес нито на Балканите, нито сред малцинствара, нито сред Българите, въпрос на време е да се чуди за коя да се залепи. И Деса не я влече Азо, взаимно е. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Фен Тв вече не я броя за телевизия дори! След като напуснаха едни от най емблематичните им имена които бяха там като Славена, Ивена, Джина Стоева, Стефани, Веселина и много други.

Добре, че имат още Мира и Румина. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, RumyanaFen каза:

Аз Фен Тв вече не я броя за телевизия дори! След като напуснаха едни от най емблематичните им имена които бяха там като Славена, Ивена, Джина Стоева, Стефани, Веселина и много други.

Добре, че имат още Мира и Румина. 🤣

Емблематични бяха Ася, Емануела, Джордан и Джина, донякъде Ивена. Другите бяха треторазрядки. 

Сегс Ася последно там ли е. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Емблематични бяха Ася, Емануела, Джордан и Джина, донякъде Ивена. Другите бяха треторазрядки. 

Сегс Ася последно там ли е. 

Бойкотира ги милата докато не й изтече хората. Но така като не говори нищо, хората съвсем ще я забравят.

2020 има само един провал със Стораро, а декември следва втори дует с Ариа.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Емблематични бяха Ася, Емануела, Джордан и Джина, донякъде Ивена. Другите бяха треторазрядки. 

Сегс Ася последно там ли е. 

Май не но и въртят клиповете все още. Гледам и тя има собствен канал в Ютуб ама файда.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е последната песен на Токича за поп-фолка? Песента и клипа са от 2009, а Галена през 2011 пусна подобно видео. 
Да не забравим откраднатото заглавие отново от песен на Сиса - “След 12”, заради което имаше скандал тогава.

И албумът “Аз, Силвия” 2002 —> Галена - “Аз” 2011. 
Много съвпадения, много чудо. Но не мисля, че Галя би копирала точно от Силвия. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...