Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , NazzkO каза:

https://www.monitor.bg/bg/a/view/desislava-iznenadite-tepyrva-predstojat-235537?fbclid=IwAR3Jdwcyb5Mxs0Kxvj7xddeV-J72TuTsCgEhv_M0nSVbtN9vBfVAPWljOdk

 

Все едно не ни стига позора във форума, че и статия написали за "новото семейство" ахахуахуахуа и каква снимка само, скандална статия

Тя пък една статия, нито са написали заглавието на  новото семейство, нито името на някой от новите братчеди и брадчетки от него ;) 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сторита, които Каканашева и гърлите на Гъзин споделят, и наистина си личи колко уважават клиентите си. Във всяка пратка има принтиран лист А4, най-долнопробно качество черно-бял принт, все едно си го пуснал на ксерокса в офиса, на който пише „Obichame vi tolkova mnogo“. Да, на латиница. Квито парцали продават, такива парцали са и в главите.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа и мегз.. по-гнусно, евтино и пошло не може да бъде.
Нека се разведрим с едно парче, което не е точно балада, но е с възможно най-изпипания текст в попфолка.
Не всеки би могъл да се докосне до завоелираните послания в текста, но ако я слушате достатъчно, може и да успеете да се доближите до тях!
 

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Да ви имам и вкусовете за балади.

Ето това е най-добрата балада на Деси Слава!

 

Тръпнем ли за нов гюбек, с който да отпразнува новия си прякор?

Джеси - Джойстик

"Искам да си моя джойстик,

Знам, че отдавна си ми навит"

Коминг суун!

П.п. На принтирания автограф Десита вади почерк на бавноразвиваща се 8-годишна :D

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А то тези парцали колко са законни изобщо? Каканашева уредила ли си е правата с Cartoon Network да шляпа щампи на Powerpuff Girls? Залагам, че са толкова уредени, колкото са чисти сметките на 100-те ѝ фирми с НАП. Също това Air Max и то май не е тяхно откритие. Ама то Кукунашева засега не е открила нищо повече от Ctrl+C и Ctrl+P.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Тръпнем ли за нов гюбек, с който да отпразнува новия си прякор?

Джеси - Джойстик

"Искам да си моя джойстик,

Знам, че отдавна си ми навит"

Коминг суун!

П.п. На принтирания автограф Десита вади почерк на бавноразвиваща се 8-годишна :D

Стига сингълът да се продава и на CD с бонус подарък новия PS5 и джойстика към него- съгласен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

 Дишай, ако това е песента на 2019.

Най-слушаната ми чалга песен и през миналата, и през тази година. Недоумявам защо не стана мегахит - в последните години по-силна песен от нея няма.

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, penakavalli каза:

Гледам сторита, които Каканашева и гърлите на Гъзин споделят, и наистина си личи колко уважават клиентите си. Във всяка пратка има принтиран лист А4, най-долнопробно качество черно-бял принт, все едно си го пуснал на ксерокса в офиса, на който пише „Obichame vi tolkova mnogo“. Да, на латиница. Квито парцали продават, такива парцали са и в главите.

Който дава пари за такива боклуци, си го заслужава.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Мигом последвайте Принц Оги ❤️

https://instagram.com/oggy_dogggy?igshid=1sxn2okzrw41v

Obichame go tolkova mnogo!

Галин дали обича Doggy, така де, Oggy?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тази лесби ли е?

Питай я щом толкова те интересува. Идеята в случая е че могат да вземат масово пример от нея - колкото по-качествена е българската музика, толкова по-добре за всички нас.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...