Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Умрях Стораро тази година има 3 от 3 хита, от които 2 самостоятелни, което е повече от всички дебюти и равно с Теофиков и Меди, обаче никой не го бръсне за жив.(и по-добре)

 

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Умрях Стораро тази година има 3 от 3 хита, от които 2 самостоятелни, което е повече от всички дебюти и равно с Теофиков и Меди, обаче никой не го бръсне за жив.(и по-добре)

 

Щото хитовете му не са тотални, а сезонни. Ще видим как ще се развие последната. 

Впредвид, че не е към някой лейбъл, добре си движи кариерата за сега. 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този е най-гнусничкият от стораровия клан. Много нетърпима муцуна, кофти пеене и излъчване... не знам кой изобщо му се кефи?

Сигурно някакви себеподобни негови и глуповати 14 годишни, юю 😂🙏🏻

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Този е най-гнусничкият от стораровия клан. Много нетърпима муцуна, кофти пеене и излъчване... не знам кой изобщо му се кефи?

Сигурно някакви себеподобни негови и глуповати 14 годишни, юю 😂🙏🏻

И аз се чудя каква му е играта. Един такъв намусен, дървен, кисел. Абе, пълен бурсук. Може да иска да гради имидж на bad boy като батко си в началото, ама на него му стоеше по-добре, щото не е метър и 90 и не тежи 45 кила напикан и наакан.

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Какъв е този интерес към лайв изявите на мис Янева? Силно казано лайв и силно казано изяви, но все пак:

1,3М

1,2M

 

Почти съм сигурен че нямаха повече от 200/300к?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

В събота на участието си в Козлодуй Илиян спомена, че щяло да има "Планета Дерби" другото лято.

По-голям виц от това едва ли може да се измисли.

1. За почти година могат да се случат куп неща - я Ковид21, я друго.

2. Ще останат ли изобщо изпълнители в кокошарника дотогава?

3. То дори концертите за РД на "Планета" вече са в миналото, някои за турне мечтаят.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Ясно ли ти е ? Пламенеееее 😂

 

Копнея за момента, когато Джу започне да позволява да я прегръщат като се снима и още.. Пламене да стане Пламка, Пламчо, Пламенчо, Любов моя!

Иначе, лайфовете на Янева Ютуб ги пуска автоматично. Не знам от какъв зор, но това е от месеци. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, meleto каза:

Копнея за момента, когато Джу започне да позволява да я прегръщат като се снима и още.. Пламене да стане Пламка, Пламчо, Пламенчо, Любов моя!

Иначе, лайфовете на Янева Ютуб ги пуска автоматично. Не знам от какъв зор, но това е от месеци. 

Ютуб иска всички да се насладим на осанката на госпожа Пеевска. Само да не пуска неща от 2010-2011, че там е друг човек

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

И аз се чудя каква му е играта. Един такъв намусен, дървен, кисел. Абе, пълен бурсук. Може да иска да гради имидж на bad boy като батко си в началото, ама на него му стоеше по-добре, щото не е метър и 90 и не тежи 45 кила напикан и наакан.

Кога пък Фикиту е бил бед бой - винаги е бил сладникав и простодушен. И Емрах не ми пречи, но си е бурсук. 

преди 1 час, BobiTo каза:

В събота на участието си в Козлодуй Илиян спомена, че щяло да има "Планета Дерби" другото лято.

Прости му - бил е надрусан. 

преди 56 минути, meleto каза:

Копнея за момента, когато Джу започне да позволява да я прегръщат като се снима и още.. Пламене да стане Пламка, Пламчо, Пламенчо, Любов моя!

Иначе, лайфовете на Янева Ютуб ги пуска автоматично. Не знам от какъв зор, но това е от месеци. 

Пламбата, що не :D

За Цура е ясно - мафия! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , NazzkO каза:

Този е най-гнусничкият от стораровия клан. Много нетърпима муцуна, кофти пеене и излъчване... не знам кой изобщо му се кефи?

Сигурно някакви себеподобни негови и глуповати 14 годишни, юю 😂🙏🏻

само да навърши 18. ще си ремонтира фейса като Галин.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

По-голям виц от това едва ли може да се измисли.

1. За почти година могат да се случат куп неща - я Ковид21, я друго.

2. Ще останат ли изобщо изпълнители в кокошарника дотогава?

3. То дори концертите за РД на "Планета" вече са в миналото, някои за турне мечтаят.

4 - 2021 изобщо няма да дойде, часовниците на 31 декември от 11:59 ще сменят на 11:60 и продължаваме 2020 още 365 дена 

  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си един маратон с песните на Лорена, която по принцип игнорирам - ми тя тая жена има страшни проекти и като песни, и като клипове, текстове... Нива над някои от "големите", направо се изненадах! 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

По-голям виц от това едва ли може да се измисли.

1. За почти година могат да се случат куп неща - я Ковид21, я друго.

2. Ще останат ли изобщо изпълнители в кокошарника дотогава?

3. То дори концертите за РД на "Планета" вече са в миналото, някои за турне мечтаят.

Абсолютно. Тая фирма вече една селска бакалия. Може ли по това ТВ да нямаш ни една продукция?

Колко пъти певици се оплакаха, че няма къде да си представят проектите и са длъжни на всичко да снимат видео. Нищо не им дава, само им взема.  Даже Фен тв и ДС тв си имат вечерен поздравителен лайф с водещ.

Пайнер можеше да бъде толкова много неща, но е едно голямо нищо.

Емилия прави добри опити!

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

Абсолютно. Тая фирма вече една селска бакалия. Може ли по това ТВ да нямаш ни една продукция?

Колко пъти певици се оплакаха, че няма къде да си представят проектите и са длъжни на всичко да снимат видео. Нищо не им дава, само им взема.  Даже Фен тв и ДС тв си имат вечерен поздравителен лайф с водещ.

Пайнер можеше да бъде толкова много неща, но е едно голямо нищо.

Емилия прави добри опити!

 

 

Какви са и опитите на Емилия? Двете танцьорки, масовия плейбек, двете песни на живо,  липсата на голям самостоятелен хит, изветрелите и титанични хитове от миналата година с Теофиков, нулева реакция на Джале? Евала и правя за проектите, старанието да е различна и интересна в последните години, но подобни участия на ниво Лидия и Данна, които са на масов плейбек/лайв запис не и отиват, без значение колко и е натоварена програмата. Дори не разбирам с какъв акъл си ги качва в канала? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитите да е активна в нета и в социалните мрежи, да си прави участията събития. Маркетинг.

Не я знам какво прави там, не съм ѝ ходил и не мисля. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

Нека им затворят пак кръчмите, за да се спре финансирането на "кариерите" на такива като нея.

Чакам с нетърпение това да стане, за да ги поздравя с 

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Не се заяждам,ама това дете ... не знам просто 😑😑😑 

Нищо хубаво не намирам в това лице ..

FB_IMG_1603183471675.jpg

Казват, чв грозните деца пораствали красиво, а сладките и хубавите обратното

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не виждам нищо грозно в детето, но предполагам не е изненадващо, че мнението ми по тема, свързана с Преслава не се припокрива с тукашното. :D

Както и да е, дойдох да отбележа милиончето на  Праисторическа Десита.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...