Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Коментирахме как снахата Чиба за нищо не става, колко нагло Оцко е препродал напесента на тая , колко по зле е от на Зоя сините очи, и такива. Друго не помня да сме коментирали, а още по-малко виждам нещо скандално около тая песен. Пък и май излезе около там като щяхме да канцелираме Емануелция щото беше рядко тъпо парче покрай протестите. Не че е станала по-малко тъпо парче оттогава, просто сме уникални лицемерки тука из форума и душата си иска своето. 

Пък и нали гледанията не бяха показател за успех? 

#teamzoya

 

На Зойчето Мортишева песента също не е нищо интересно, ама версията на Ему и Чия за мен е като дует между две Кристияни.

Почвам да си мисля, че “Право в коша” ще се отнася за кариерата на Емануела в последните години...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Че Преслава стартора като копие на Деса след неуспеха с Емилия и Гергана е повече от ясно, но още 2006-2007 продължи с успелната формула на Ивана. Ако Деса не бе напускала, вероятно нямаше да се казва Преслава и дори не се знае дали щеше да получи това лансиране, което получи. Но всичко е догадки де. 

За мен Гергана си остана най-успешното й копие, даже и на мен ми е сред любимите изпълнителки. Още от първата песен тотална истерия, която задържа няколко години. Тя самата така и си остана с имиджа на някаква по-добричка и наивна, а и неориентирана също като ДС, затова и залезе, докато други коври като Прес и Счетоводителката излязоха много по-хитри. Да добавим и Анелия, на която началната й формула също беше повлияна от успешния първоначален тласък на Десовата, но пък в нея имаше и нещо твърде различно и оригинално, за да не се води копие.

Не знам защо трябва да е чак такава изненада за някого тук твърдението, че Преслава е започнала като клонинг на успешен продукт. Изпълнителите в зората на чалгата изградиха няколкото модела, от които се печелят луди пари, а тя не беше една от тях. Копирането далеч не важи само за модела на Десислава. По същия начин едни Галена и Андреа тръгнаха по пътя на Камелия, при първата без да е чак толкова очевидно. Днес Ариа тръгва по същия модел. И на Глория и Ивана имаше копия колкото си искаш. Просто при тези на Дес нещата се получиха най-ясно осезаеми, защото Пайнера започна да й бълва близначките за отрицателно време, за да запълни нишата.

преди 46 минути, Olay каза:

Някой дали има информация дали ще има концерт тази година, след като отвориха и закритите зали?

Хем ще оправдаят слабото посещение на концерта с 'максикалния наложен капацитет' 😁

Към средата на годината бил казал, че на всяка цена ще направи концерт. Аз лично не я виждам тази работа, макар и да ми се иска.

преди 17 минути, -A. каза:

@SG, как ще коментираш скандалния факт, че ''Не те забравям'' и ''Не идвай'' гонят 9,5 и 7,5 милиона от няколко клипчета ?

Ами това са си успешни средни хитове. Ако питаш конкретно за гледанията- да, считам ги за реални.

През 2019 Преслава дръпна над Галена точно благодарение на този албум. Дори гласувах за нея в наградите, защото един хейтър какво друго би могъл да направи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,дайте да се подиграваме на някого или например коментирайте,че Били Хлапето май пак нацели хит.

Също така в очакване ли сте на истериите на Галин и компания ако затворят дискотеките?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Еуфорията от децата, която имаше по Преса в онези години, единствено ДесиСлава я е помирисвала. За кратък момент може би и Гетруд.

преди 1 час, penakavalli каза:

Ако наистина снимката, която Добри беше пуснал преди няколко дни от Военния клуб в София, е от една от локациите от новия клип на Галена, не бих предположил, че песента ще е мазнотия. Нещо не ми се връзва някаква повърхностна песен с това място.

преди 53 минути, Lelqtian каза:

Е от Галена до Анелия има разлика, а Гъзарка си мачка и като песен, и като клип на съвсем различни едно от друго нива, какво по-гъзарско от това? 

 

 

преди 48 минути, Olay каза:

Като сме почнали с Анелия, някой има ли логично обяснение как Шампион е такъв клубен хит и защо това се пренебрегва тук?

Аз я чувах от дюнерджийници - ХИТ!

преди 38 минути, Fast каза:

Тези вярват ли си? При толкова много хора един до друг, без да се спазва дистанция, е пълен пълен абсурд а е нямало огнища. Пайнера е близък до властта и ги прикриват.

Според персоналът си ходи болен на работа - кашля, киха по чашите... и така!

преди 33 минути, -A. каза:

пс Не знам дали тук се е коментирало, че скандалната ''Мамино синче'' вече гони 4 милиона и продължава да е в дейли чарта на нейбъла. Прави по 10-12к. Може да не избухна със силни начални гледания, но се задържа.

Всичко, докоснато от Емануелция, е хит! 

преди 32 минути, Lelqtian каза:

А ти сам вярваш ли си? Митьо е толкова близък, че специално го наритаха от Герб и му спряха евросубсидия за милиони. 

Да продължим - какво точно общо има властта, прикриване и прочее с тия глупости дето са писали в тоя ферман? Миналия път като лопнаха кепенците на всички кръчмотеки такива гръмки изказвания нито имаше, нито някой се скри особено от властта. Нито някой е питал точно Кокошарник ООД и така наречения инженер за мнението му. 

И междудругото тогава дневния брой на новозаразени беше далеч по-малък, само отбелязвам. 

Кокошкарника припомня за себе си - удобно средство за реклама!

Поздрав с Лоренция!

 

преди 18 минути, Olay каза:

Боже, сега си проверих last.fm профила свързан към Спотифай за да видя колко съм слушал новата на Меди (173 пъти) и видях, че за последните 365 дни най-слушания ми изпълнител е ... неговото име еее ... Лидия.

Не помня да съм я слушал толкова.

Ще те канцелирам! :D 

преди 16 минути, Blueberry каза:

Аз какво да кажа....

Top artists -- Medium Term (6 months)

  1. Anelia

Имаш вкус!

преди 7 минути, Olay каза:

Имаме нужда от концерт за да си сверим данните за хитовост на песни. Някой води ли още статистики кой колко участия има през годината?

То се знае!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Olay каза:

Имаме нужда от концерт за да си сверим данните за хитовост на песни. Някой води ли още статистики кой колко участия има през годината?

За съжаление вече е твърде студено да го правят пред бар Рио. Така че да се стягат за следващия тираж. 

Ако трябва веднъж да сме сериозни, от средата на октомври до традиционната им дата в началото на декември няма как да стане концерт. Предни години сме коментирали как да го обявят септември е късно, а кво остава сега тепърва да го организират? 

преди 27 минути, Hurricane каза:

Преслава и Константин във “Вечерното шоу на Слави” по-следващата...

Да бе, зайка щеше да ни е проглушила ушите секи ден поне по три пъти ако щеше да е така. Пък и кво ша прави там Коцьо с тоя прилеп? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , -A. каза:

И това твърдение е пълна лудост. Нека не забравяме, че едно десетилетие са десет години. Какъв лидер е Галена 2010? Колкото и да не харесвам Джена 2011 си е абсолютно нейна. 2012 също е много спорна година и няма изявен лидер. Има и други спорни години на лидерство като 2019 и 2017. И тук говорим само за жени. Ако включим Галин, Фики и Азис, ситуация става още по-различна и скандална!

Бих се съгласил, че Галена имаше едно много успешно десетилетие с много силни години и проекти, но в никакъв случай не е била лидер през цялото такова. Да не говорим, че преди години (2000-2010) наистина имаше изявени лидери - никой не оспорва лидерството на Ивана или Преслава защото и тогава по-лесно се налагаше един изпълнител. Сега публиката избира кое да е хит и кое не.

Тука си в грешка. 

Нямаше много по-изявени лидери. Имаше само ТВ Планета. Нито ютуб, нито нещо играеше роля тогава. Каквото ти кажат по Планета и когото наградят - той е сочен за лидер. Видя се, че след появята на Ютуб, след спирането на наградите, няма 1 лидер, а няколко. 

Ивана през 2003 не беше ендоличен лидер, нито през 2004, 2005 и 2006. След това Преслава - също, колко години и подаряваха.. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментираме ли, че най-известните в момента “рапъри” за направили нещо като кавър на “Жадувам”? Това им е трети проект, който е по чалга песен... и това са им най-успешните неща.

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , gabbati каза:

Коментираме ли, че най-известните в момента “рапъри” за направили нещо като кавър на “Жадувам”? Това им е трети проект, който е по чалга песен... и това са им най-успешните неща.

 

БНР не са рап, а трап, но песента е яка. Добре, че са я възродили. Още един признат Десов хит за вечен! 😜 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

БНР не са рап, а трап, но песента е яка. Добре, че са я възродили. Още един признат Десов хит за вечен! 😜 

Никой не прави разлика между рап и трап, когато правиш кавър на чалга песен. Иначе съм съгласен, че песента на Азис е призната за вечен хит, браво. Пореден негов такъв!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, gabbati каза:

Никой не прави разлика между рап и трап, когато правиш кавър на чалга песен. Иначе съм съгласен, че песента на Азис е призната за вечен хит, браво. Пореден негов такъв!

По критериите на Галенови песента е на ДесиСлава. Музиката, текст и аранжимент са на тогавашния и музикален продуцент Йовко Петров и ДесиСлава кани Азис да участва на готово,така че Азо е фийт🤣

  • Haha 5
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

По критериите на Галенови песента е на ДесиСлава. Музиката, текст и аранжимент са на тогавашния и музикален продуцент Йовко Петров и ДесиСлава кани Азис да участва на готово,така че Азо е фийт🤣

Ами добре, нека Деса го вземе, халал да й е! Азо има още 100 такива, че и по-големи!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , gabbati каза:

Коментираме ли, че най-известните в момента “рапъри” за направили нещо като кавър на “Жадувам”? Това им е трети проект, който е по чалга песен... и това са им най-успешните неща.

 

Честно казано предпочитам да не бях разбирал за съществуването на тези ... рапъри. 

Отивам да се помоля на иконите в опит да забравя. 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах Десиславче е скандална в интервюто от дивидито... прическата най-вече хахахах Тогава е била на 25, почти омъжена за Гальо и без пайнер от 2 години. Лудетина. И то в пика на кариерата си. Няма друга толкова смела до сега хахаха. 

 

Да се поздравим с нещо нейно и мое любимо, което пострада като популярност заради липсата на ротация, но е една от любимите ми. И винаги си я пускам като пазарувам сувенири за приятели от чужбина:

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Сашо каза:

Тука си в грешка. 

Нямаше много по-изявени лидери. Имаше само ТВ Планета. Нито ютуб, нито нещо играеше роля тогава. Каквото ти кажат по Планета и когото наградят - той е сочен за лидер. Видя се, че след появята на Ютуб, след спирането на наградите, няма 1 лидер, а няколко. 

Ивана през 2003 не беше ендоличен лидер, нито през 2004, 2005 и 2006. След това Преслава - също, колко години и подаряваха.. 

 

Ами аз точно това имах предвид, явно не съм се изразил правилно. Преди почти всичко зависеше от телевизията, концертите и наградите, съответно беше по-лесно Митко да наложи това което смята за правилно. Сега вече нещата не са така. Например Джена може да е най-излъчваната, да вземе Певица на годината и да закрива всички концерти, но това няма да я направи н1 защото имаме достъп до музикални платформи и т.н. и горе-долу знаем как стоят нещата. Към днешна дата манипулацията е много по-трудна.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...