Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Сашо каза:

Тая песен е ТОП! Честно казано, колкото и анти да е Емрах, май всичките му песни са силни и няма флопове. Гласът му е добър, а и доста различен маниер на пеене има от всичките останали дебютанти. 

Песента е много яка, но се губи сред триото, дуета на Робов и Меди, за съжаление.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Песента е много яка, но се губи сред триото, дуета на Робов и Меди, за съжаление.

Като гледам милилн и 200 хил. е навъртяла за седмица, което е повече от успешно. Песните му ми прави впечатление, че са доста гледани. Дали дуети или солови, няма неща забили 2 млн. приемрно, като при повечето от дебютантите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , ice_hot_sm каза:

Абе, тук ми се набиват на очи няколко цитарани поста, които са в червено, сиреч са от Кити, и под тях постнати някои и други кючекчийски простотии, с идеята да се опонира на въпросната форумка, и то злостно, тип "А, ма, к'ви ги приказваш? Натирих ли ти го ся, а, като изнамерих тоя кючек от уж модерния период?" Направо ме изумяват някои в целта си да се направят на нещо повече и да минат в графата "интересни". 

В чалгата винаги е имало простотии. Но едно е те да са доминаращи, а друго - да са изключения. А във въпросния период, в който поп-фолкът от тоталната простотия мина на едно много по-високо ниво, особено в ерата на "Планета", то тия така натрапени за назидание на Кити кючеци, са точно изключение. 

Така че, аре малко по-... 😀

 

Точно, изключения си бяха! "Смукача" не беше хит, а рибната фиеста се харесваше единствено на пияниците и простаците. То и скоро след тази песен Валдес изхвърча от фирмата, после го окошариха за кражби на кабели май............

Виж, дуета му с Емилия беше страхотен! Всъщност първоначално беше записал дуета с Рени, но го засне с Емилия, не знам защо.

 

https://www.vbox7.com/play:80e01762

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не е минала дори Десислава, която поне я пускат в клубовете.

Втората генерация pre-2010 вече е тотално засенчена от новите. Остават само Галена и Преслава, но с тях ще е по-трудно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига де, вече не ходя толкова често на дискотеки, ама нито веднъж не съм чул новата на Десислава там, нито пък ми е била на стори от дискотека?! 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди е номер 1 в трендинга. Между него и "мъжкото" трио има само хиляда гледания разлика в полза на тримата глупаци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Стига де, вече не ходя толкова често на дискотеки, ама нито веднъж не съм чул новата на Десислава там, нито пък ми е била на стори от дискотека?! 

Не я пускат колкото предните й хитове, флопче си е. Ама я пускат чат-пат, чувам.

И Деси потъва заедно с втората генерация, но нея поне я знаем, че винаги може да се завърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , gabbati каза:

Е, брат му е стигнал. А къде е брат му сега? :D 

 

Саби скоро ще пуска песен и май ще е към Оцко.

Симпатяга е 😃

20201011_122308.jpg

Редактирано от Just_Me
  • Haha 1
  • Wow 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не я пускат колкото предните й хитове, флопче си е. Ама я пускат чат-пат, чувам.

И Деси потъва заедно с втората генерация, но нея поне я знаем, че винаги може да се завърне.

Какво му отговаряш изобщо. Няколко потребителя не фенове на Деса също потвърдиха, че са я чували. 

Той наврвмето спореше, че Мама ураган била по голям хитбоъ И на всички като теб, после като Ангелите плачат смаза баладата на Фики и Галена също се тръшкаше. Стигна донтам да обяснява, че Да вдигнем шум не била хит, а само оригинала бил такъв. И След 1000 жени се опитваше да омаловажи... 

Всъщност това, че са пуснали Сърцето ти е мое някъде не я прави хит ни най малко. Много неща се въртят по клубовете дето едва минават 2-3 милиона. 

На Деса и е трудно да се впише в актуалния комерсиален попфолк не от днес. Оше с връщането си в Пайнер имаше съмннения дали ще си върне тогава позагубените позиции. Отписват я от 2003 още когато напусна за пръв път Пайнер. Но със сигурност в даден етап ДесиСлава пак ще има успешна песен в попфолка. Може би ще е дует или балада, но пак ще има върхове, както е било 24 години в кариерата и. 

Една Не искам без теб навремето не се отрази като някакъв мегахит, а днес има 5 пъти повече гледания и интерес от набедениете за тогава хитове. 

ДесиСлава е певица на всички жанрове. Жена на таланта. Докато получава такива масови признания от велики изпълнители от естрадата, актьори и т.н.,никой не го инетересува какво ще кажат фенчета на певици, чиито единствени успехи е да ги завъртят в чалготеката и са масово непопулярни или неодобрени. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Едва ли.  Хората харесват песента,  както и аз.  

За съжаление, да. Следя от три дни и лайковете и коментарите не мърдат, а прави над 100к на ден.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Какво му отговаряш изобщо. Няколко потребителя не фенове на Деса също потвърдиха, че са я чували. 

Той наврвмето спореше, че Мама ураган била по голям хитбоъ И на всички като теб, после като Ангелите плачат смаза баладата на Фики и Галена също се тръшкаше. Стигна донтам да обяснява, че Да вдигнем шум не била хит, а само оригинала бил такъв. И След 1000 жени се опитваше да омаловажи... 

Всъщност това, че са пуснали Сърцето ти е мое някъде не я прави хит ни най малко. Много неща се въртят по клубовете дето едва минават 2-3 милиона. 

На Деса и е трудно да се впише в актуалния комерсиален попфолк не от днес. Оше с връщането си в Пайнер имаше съмннения дали ще си върне тогава позагубените позиции. Отписват я от 2003 още когато напусна за пръв път Пайнер. Но със сигурност в даден етап ДесиСлава пак ще има успешна песен в попфолка. Може би ще е дует или балада, но пак ще има върхове, както е било 24 години в кариерата и. 

Една Не искам без теб навремето не се отрази като някакъв мегахит, а днес има 5 пъти повече гледания и интерес от набедениете за тогава хитове. 

ДесиСлава е певица на всички жанрове. Жена на таланта. Докато получава такива масови признания от велики изпълнители от естрадата, актьори и т.н.,никой не го инетересува какво ще кажат фенчета на певици, чиито единствени успехи е да ги завъртят в чалготеката и са масово непопулярни или неодобрени. 

Не знам, Слави... И аз чувам от фенове на други, че я пускали, но нещо пак не мисля, че й върви и тази песен. Или може би вече не ми се занимава да я защитавам за нещо дискотечно, което очевидно не е достатъчно силно, че да е признато дори от анти феновете, както беше с Майната ти примерно. Някога феновете на Десислава не се занимавахме да се обясняваме на някой за дискотеки, защото знаехме, че нейното ниво е много над това... А в последните години тя си намали качеството на своите амбиции и сама принуждава малкото си останали фенове да я изтъкваме с такива работи.

Честно казано, предпочитам да налагаме на Рамания ефекта, който тя за пореден път постига над българите с гласа си, в национален ефир. Много по-значимо, пък ако ще да няма продажни хитове в дискотеките... Все някой ден може да й дойде акъла и да види с какво всъщност ще е над всичките без да продава себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

И Анелия се пуска стабилно, аз мога да прикача някакви клипчета, но това наистина не я прави хит 😃 Жалко, защото песента е жестока

На стори от участие е споделила как я пее с много як ремикс. Някой ако го има, feel free to share.😀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Не знам, Слави... И аз чувам от фенове на други, че я пускали, но нещо пак не мисля, че й върви и тази песен. Или може би вече не ми се занимава да я защитавам за нещо дискотечно, което очевидно не е достатъчно силно, че да е признато дори от анти феновете, както беше с Майната ти примерно. Някога феновете на Десислава не се занимавахме да се обясняваме на някой за дискотеки, защото знаехме, че нейното ниво е много над това... А в последните години тя си намали качеството на своите амбиции и сама принуждава малкото си останали фенове да я изтъкваме с такива работи.

Честно казано, предпочитам да налагаме на Рамания ефекта, който тя за пореден път постига над българите с гласа си, в национален ефир. Много по-значимо, пък ако ще да няма продажни хитове в дискотеките... Все някой ден може да й дойде акъла и да види с какво всъщност ще е над всичките без да продава себе си.

Ама то е ясно, че не е хит. Няма смисъл да лъжем нито себе си, нито другите. Ако е въртяна някъде, то е заради някаква инерция от предните и по успешни неща. 

Иначе дори в пика на И на всички като теб имаше хора, които се опитваха да я изкарат провал, а всъщност доста после ползваха формулата на песента, за да направят нещо подобно, но не им се получи. Тогава се мрънкаше, че рапирала и подхванала новата вълна. Когато баладите и минаваха по 10ина милиона гледания, се изкарваше незначително, защото по клубовете не ги били пускали. Просто Деса винаги е предизвиквала завист във феновете на грачещите и неможещите, непризнатите... 

Иначе и аз го казах наскоро. Иска ми се Деси да прави друга музика без значение хит ли ще е или не. Да има разнообразие. Вече съм изслушал много повече пъти изпълненията и като Макарона, отколкото последната и фолк песен, която иначе харесвам. Просто обичам сериозната мъзика повече от фолк комерса. Стига ми на 2-3 години да има по нещо успешно и за клубовете. Все пак има поне 4-5 хита, които се пеят по участия на всичките и и нови и стари колеги, така че си е свършила работата добре, щом песни на 20и кусур години звучат все още в клубовете и се пеят от новите в жанра. Всяка седмица се качват изпълнения на Ариа, Диона, Десита, Лидия и Данна на мегахитовете на Деса в групата на Деса. Дали след 20 години новите актуални ще пеят Пиян, 100 живота или Тръгвай си. Ще видиме, но по вероятния отговор е не. 😉 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук на феновете на Диариа ясно ли им е, че си изкарва 1/4 от плейбеченето с песни на Деса - Две сърца, Птица скитница и Мъжете са редовни в програмата. 

Деса не пее по своите Класа или Живее ми се😆

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче малко е сбъркана представата на някои за хит, за които критерият е само "пускане в дискотеките" . Това е просто един от компонентите, но не и единствен и категоричен. Както не е показател самостоятелно и компонентът "гледания в нета". Да не е просто един сух пост, ще дам няколко примера:

• "Пясъчни кули" на Глория - балада, непускана в дискотеките, но е последният ѝ истински хит; масово одобрявана

• "Ангелите плачат" на Десислава и Джордан - същата ситуация като с песента на Глория, като тук имаме и генериран голям брой гледания в YouTube 

• един пример и от попа - "How we end up" на Поли Генова - мижави гледания; за пускане по клубовете-съмнявам се да е много въртяна, за сметка на това има супер силни медиен интерес и ротация по радиата; първенец в много класации - истински хит

• и последният пример - десетки песни с млн. гледания, тук-таме пускани по дискотеките, провъзгласени за хит първоначално, а всъщност оказали се поредният флоп

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

Ама то е ясно, че не е хит. Няма смисъл да лъжем нито себе си, нито другите. Ако е въртяна някъде, то е заради някаква инерция от предните и по успешни неща. 

Иначе дори в пика на И на всички като теб имаше хора, които се опитваха да я изкарат провал, а всъщност доста после ползваха формулата на песента, за да направят нещо подобно, но не им се получи. Тогава се мрънкаше, че рапирала и подхванала новата вълна. Когато баладите и минаваха по 10ина милиона гледания, се изкарваше незначително, защото по клубовете не ги били пускали. Просто Деса винаги е предизвиквала завист във феновете на грачещите и неможещите, непризнатите... 

Иначе и аз го казах наскоро. Иска ми се Деси да прави друга музика без значение хит ли ще е или не. Да има разнообразие. Вече съм изслушал много повече пъти изпълненията и като Макарона, отколкото последната и фолк песен, която иначе харесвам. Просто обичам сериозната мъзика повече от фолк комерса. Стига ми на 2-3 години да има по нещо успешно и за клубовете. Все пак има поне 4-5 хита, които се пеят по участия на всичките и и нови и стари колеги, така че си е свършила работата добре, щом песни на 20и кусур години звучат все още в клубовете и се пеят от новите в жанра. Всяка седмица се качват изпълнения на Ариа, Диона, Десита, Лидия и Данна на мегахитовете на Деса в групата на Деса. Дали след 20 години новите актуални ще пеят Пиян, 100 живота или Тръгвай си. Ще видиме, но по вероятния отговор е не. 😉 

Подценяване към нея винаги е имало. Не знам как сред почти 25 години още не е ясно за такива като нея и Камелия, че явно са достатъчно големи звезди щом въобще ги обсъждаме така към днешна дата. Изградили жанра в началните години и все още с потенциал да мачкат редом с тези, които са се раждали, когато вече са били на върха.

Стратегия й трябва на Десислава. Няма ли да си наеме вече някой пи ар, който да я подбутва към адекватното използване на потенциала. Равна няма да има и дори в Рамания ще са длъжни да го признаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...