Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, omline каза:

Напълно ли сме изключили възможността песента просто да не става?

Не знам, ще видим когато някое топ име като Галена или Теофиков пусне песен. Ако и там е същото, значи канала яко е забил.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не знам, ще видим когато някое топ име като Галена или Теофиков пусне песен. Ако и там е същото, значи канала яко е забил.

Как отдалече подготвяш възможността да се оправдаеш, ако следващата на Галена е флоп :ba::D 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Верно има някакъв проблем с канала на Планета. Как този брутал ще стартира с 80к бе?! Не сме 2016.

 

След всяка песен на Ваня имам чувството че аз слушам различен трак от вас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Vancho каза:

Глупости! Преди малко даже те поздравих с него. Сори...блубери може да не дава, но Десита продава.  

Песента е на Меди :cheers: Все едно да броим "Боже мой" за песен на Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

А десита дори с Галин няма хит, а без Лидия има един-единствен - Поредната цигара.

че тя Десита няма дует с Галин..

Лидия дуети с Галин и Алисия,  и ft. с Десислава, а Десита дует с Данна и трио Галин и Pepe Shits ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, El Gato каза:

че тя Десита няма дует с Галин..

Лидия дуети с Галин и Алисия,  и ft. с Десислава, а Десита дует с Данна и трио Галин и Pepe Shits ...

Дует не, но и тя му е ft в песен и той в нейна. Не се впечатлявайте от гледанията - тогава се правеха 3 пъти повече от днес. Флопчета са и двете тотални.

И "Половинка" - три опита, три провала. Лидия от раз гръмна, даже не мисля, че Галин има по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Лидия от раз гръмна, даже не мисля, че Галин има по-голям хит.

Момче без сърце, С мене да вървиш, Парата и Фараона:    👁💧👄💧👁

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Песента е на Меди :cheers: Все едно да броим "Боже мой" за песен на Емануела.

Моля те ... на всички ни е ясно, че злобееш срещу Десита, защото е спала с Теофиков. 

  • Haha 9
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Моля те ... на всички ни е ясно, че злобееш срещу Десита, защото е спала с Теофиков. 

Е аз и на Весо съм фенка, пък не злобея срещу Лидка.

Просто мразя зодия Овен! 

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Oh my, чак сега се загледах в обложката в Spotify. Кралицата за пореден път с нов псевдоним.❤️

20200926_140044.jpg.461287332a0944fe5362d82c7bc5bdc1.jpg

Следваща стъпка: Само Свала

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Момче без сърце, С мене да вървиш, Парата и Фараона:    👁💧👄💧👁

Толкова ми е опротивял, че забравих за съществуването им. Само за Ме густа се сетих, че беше хит и си викам - "Няма да ми мине" е по-успешна, дай ще напиша направо, че е най-големия хит:roll1:Коригирам се, топ 5. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това можеше Анелия да го направи, ама от къде акъл. Тя е от малкото от златното поколение, което не налага никакви стари хитове, а кара само на комерси. Ама в един момент ще увисне на въжето.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DrAkO каза:

Това можеше Анелия да го направи, ама от къде акъл. Тя е от малкото от златното поколение, което не налага никакви стари хитове, а кара само на комерси. Ама в един момент ще увисне на въжето.

 

Че Аня си наложи нов хит това десетилетие - Дай ми още. Коя друга има такъв?

Отпреди се помнят бая песни, които мразя и не числя към днешната Анелия. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DrAkO каза:

Това можеше Анелия да го направи, ама от къде акъл. Тя е от малкото от златното поколение, което не налага никакви стари хитове, а кара само на комерси. Ама в един момент ще увисне на въжето.

 

Много е яко това. И оригиналната песен е супер, но така е бруталия. Айде, Пашев, кради идеи за аранжименти!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Верно има някакъв проблем с канала на Планета. Как този брутал ще стартира с 80к бе?! Не сме 2016.

 

Поне се появи в Тренда, а Анелия все още я няма, въпреки че стартира с по-добри показатели. Наистина е много странна работата, още от преди време ми се струва, че нещата с този канал се получават избирателно.

Поне Ваня на обложката ми идва като Анелия, та с това компенсира.

преди 1 час, asylum каза:

Неочаквано ме зариби!

 

Супер силната песен. Изненадан съм ,че Рамания първите дни я оплю докато навън вече се говореше колко радвала задето приличала на стария фолк. Но това все пак е Рамания. :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Е аз и на Весо съм фенка, пък не злобея срещу Лидка.

Просто мразя зодия Овен! 

Знаех си че има причина да си ми форумната любимка!

По темата : от Теофиков струи small dick energy така че добре че @Blueberry  не му е правила гърленки.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако съм Десислава няма да проговоря на Азис - ще ми бърка гласа с този на друга певица и после твърди,. че ме познава много добре..... Излага се като кифладжия в "Маската" сега...

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те така или иначе отдавна не си говорят много-много. :D

Аз пък си мисля, че след предния лайф Азо е чел мненията и засрамен е направил телефонно обаждане към макарончето, а то не е издържало да не се издаде. 📞 Това категорично беше Десислава. Крачетата, ръста, познатите поклащания, да не говорим колко време се чудеше какво да отговори на въпроса, защото си я знаем колко е оригинална в изказванията. :D Само на гласа бяха направили нещо или тя самата си го беше изкривила до неузнаваемост, за да е заблуждаващо, но на моменти пак се подаваха познатите нотки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Макаронът е Петя Б. 101 на 100! Десислава изобщо не е с такъв глас. Не знам как я бъркате. Не е чак толкова плътен, а точно обратното, има някаква нежна нотка в гласът на Десислава. Пусни си пак записа после и се замисли за Петя Б. и как пее тя. Пяла е Лейди Гага и в капките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучеше като Петя, да, но да не забравяме, че Десислава пък е един от най-добрите имитатори на гласове. А и Буюклиева не мисля, че е чак толкова ниска.

Този лайф звучеше напълно различен от предния. Или е някой с изявен талант за промяна на гласа и имитация, или умишлено го преправят на компютър, за да карат хората да гледат и да чакат разкритието, както навярно беше в предния сезон.

Btw в този сезон доста потенциал за участия не фолк диви, постоянно някоя различна се вмъква в теориите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Насладете се на този шедьовър на Шефката, преди отново да бъде затрит!

 

Добре че песента стана хит преди Пайнер да изтрият клипа. Въртяха я по дискотеките и доста хора я знаеха.

А те защо го изтриха? Ако е заради неуредени права...аз съм без думи 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...