Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Fast каза:

Не правя нито едно от тези неща. Магистралите са на ББ.

Живееш в България. По някакъв начин пълниш джоба на Пеевски. Край на спора. 

ПС - Магистралите не са на Тиквичко, фирмите от обръчите на Пеевски ги строят. Затова и го крепят на власт пореден мандат. А дори да не шофираш по магистралата, по някакъв начин я използваш - най-малкото все нещо у вас е дошло по магистралата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Гледанията този период са най-слабите в годината и по-добре да я пази за късен септември / началото на октомври. 

И без това я пуска в канал с кой знае колко вече неактивни абонати.

През септември не са толкова слаби гледанията. През август са най-зле обикновено, после хората се връщат от почивки и се покачват. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

През септември не са толкова слаби гледанията. През август са най-зле обикновено, после хората се връщат от почивки и се покачват. :D

Няма закъде да бърза! Колкото по-рядко се пускат песни, толкова по-добре...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Няма закъде да бърза! Колкото по-рядко се пускат песни, толкова по-добре...

Точно пък Десислава вече взе да дразни с не-бързането си. Няколко години с по две песни годишно не става. А тъкмо се беше засилила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Сашо каза:

Богиня ❤️

 

Това видео е епично! 

Славка ти Калчева. Глора бие балона с глава! 

преди 6 минути, SG каза:

Точно пък Десислава вече взе да дразни с не-бързането си. Няколко години с по две песни годишно не става. А тъкмо се беше засилила.

Що да не става, нали си има участия? 2 песни са предостатъчни, да не кажа и 1, но да е изпипан проект.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Що да не става, нали си има участия? 2 песни са предостатъчни, да не кажа и 1, но да е изпипан проект.

Засега има. Но позициите й на актуалност спадат и ще й е все по-трудно с напредването на възрастта. Сама си е виновна, че заради някакви дискотеки продаде потенциала си за концертна дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Olay каза:

Голям праз, че пяла на събор на Пеевски. Галена е виновна толкова, колкото всеки, който чете български медии (на Пеевски), шофира/вози се по магистралите построени за Пеевски, пуши цигари (произведени от Пеевски), гледа телевизиите на Пеевски или т.н. с което му пълни още повече джоба.

Да ама не всеки, който ползва продуктите на Пеевски и го “подкрепя” по изброените от теб начини агитира пред голям брой хора за него, нали? Малко далечко стигате с оправданията. Продажна си е и това е, 95% от чалгарите са, голяма работа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Голям праз, че пяла на събор на Пеевски. Галена е виновна толкова, колкото всеки, който чете български медии (на Пеевски), шофира/вози се по магистралите построени за Пеевски, пуши цигари (произведени от Пеевски), гледа телевизиите на Пеевски или т.н. с което му пълни още повече джоба.

Галена не може да догони в слагачеството на политиката Ивана още 100 години. Леля Ванче не само е пяла на целия политически спектър, но и гнусно агитираше за бенефициента на финикийски знаци, особено за ДПС. 

Обаче, в политиката ни в момента има още един гнусен измекяр и той е център на внимание в последно време. Казва се Веселин Марешки и подписа проекта за нова конституция без да я е чел и се хвали с това. Та този боклучак, който е срам за Варна изтъргува подписите си срещу концесия на плаж "Кабакум".

В момента цялата държава го псува, но само аз имам снимка, която ще предизвика още хейт, не само по него. :1000(19):

FB_IMG_1599201855598.jpg

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Кючекинята на Амет още е жива!

 

От стоп кадъра ми се стори, че сякаш си съкне носа. 😀

преди 1 час, Сашо каза:

Богиня ❤️

 

Това видео е епично! 

Любима песен! ❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Славка ти Калчева. Глора бие балона с глава! 

Що да не става, нали си има участия? 2 песни са предостатъчни, да не кажа и 1, но да е изпипан проект.

Абсолютно съм съгласен - до 2 цялостни проекта на година, но изпипани. В случая дразнещото е неспазването на обещания. "няколко дни" минаха вече, вече се минава към няколко седмици. Да видим накрая к'ви ще са резултатите...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 50 минути, Blueberry каза:

Не мисля, че това да си застанеш с името и славата на една от топ звездите на България е съизмеримо с това да даваш 5 лева всеки ден, които така или иначе ще даваш (п.п. нито всички медии, нито всички цигари са към Пеевски).

От девет кладенеца вода се носи, за да се оправдае Галена. А то реално няма нито един, който да не е се отъркал в мутрите пряко или косвено. Още от зараждането си жанра е точно това - инструмент за забавление на мутрите.

Леле, @berryJ едновременно пишехме почти едно и също, вече и аз почнах да се чудя дали нямам втори профил :D 

 

Тая метафора с 5те лева не вършиш - щото е точно същото. Галена (или Преслава, Емилия, Анелия, и прочее) така или иначе все ще си дадат името и славата да пеят за някой - било то ДПС, ГЕРБ, БСП или Марешки - така е е абсолютно същото дали ще дам 5лв затези цигари на Пеевски, или онези, или ще пеят за този клон на ДПС или онзи. 

То и ти специално твърде носиш вода от далечни кладенци да нападаш конкретно Галена, при условие че всички останали правят абсолютно същото -  и пеят по същите мероприятия, и също си взимат хонорара от същите задкулисни елементи. Дали е викала Де-пе-се или не е викала, разлика няма - била е на сцената, пяла е, подкрепяла ги е. 

Да не стане накрая като с Пепа и рекламата на цигари - все пак предстоят избори, та ще видим кой кого пак ще пее. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, foxy_vd каза:

Галена не може да догони в слагачеството на политиката Ивана още 100 години. Леля Ванче не само е пяла на целия политически спектър, но и гнусно агитираше за бенефициента на финикийски знаци, особено за ДПС. 

Обаче, в политиката ни в момента има още един гнусен измекяр и той е център на внимание в последно време. Казва се Веселин Марешки и подписа проекта за нова конституция без да я е чел и се хвали с това. Та този боклучак, който е срам за Варна изтъргува подписите си срещу концесия на плаж "Кабакум".

В момента цялата държава го псува, но само аз имам снимка, която ще предизвика още хейт, не само по него. :1000(19):

FB_IMG_1599201855598.jpg

Поствах го няколко страници по-назад този предизборен концерт. Ама са много по-обрани тук, Преслава само се изкефи, че Марешки не изнасял 30-минутни речи като останалите.

Марешки е тотален боклук, но до някаква степен безобиден.  Такива като него за един парламент и са чао, както стана с Бареков. Поредните пионки.

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Кои са цигарите на Пеевски?

Реално никои. Принципно дружеството "Булгартабак" е присвоено от него, но то е в несъстоятелност от 2 години. Иначе българските марки като Виктори, ММ, Ева бяха на "Булгартабак", сега вече не съществуват.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

То и ти специално твърде носиш вода от далечни кладенци да нападаш конкретно Галена, при условие че всички останали правят абсолютно същото -  и пеят по същите мероприятия, и също си взимат хонорара от същите задкулисни елементи. Дали е викала Де-пе-се или не е викала, разлика няма - била е на сцената, пяла е, подкрепяла ги е. 

Да не стане накрая като с Пепа и рекламата на цигари - все пак предстоят избори, та ще видим кой кого пак ще пее. 

Ще ги наблюдавам и аз внимателно, но подозирам, че предизборните концерти ще са сведени до минимум.

Аз нямам никакъв интерес от това Галена да е очерняна, просто попаднах на компромат за нея. И съм разочарована, защото я харесвах. Признавам, че потърсих и за Преслава - намерих само това с Марешки, както и фамозното падане на Джена на предизборен концерт на ГЕРБ.

За мен има огромна разлика дали просто ще пееш на предизборен концерт или ще го водиш и крещиш ентусиазирано, но явно сме на различно мнение. Никой не е ангел, просто някои са по-виновни от другите. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ще ги наблюдавам и аз внимателно, но подозирам, че предизборните концерти ще са сведени до минимум.

Аз нямам никакъв интерес от това Галена да е очерняна, просто попаднах на компромат за нея. И съм разочарована, защото я харесвах. Признавам, че потърсих и за Преслава - намерих само това с Марешки, както и фамозното падане на Джена на предизборен концерт на ГЕРБ.

За мен има огромна разлика дали просто ще пееш на предизборен концерт или ще го водиш и крещиш ентусиазирано, но явно сме на различно мнение. Никой не е ангел, просто някои са по-виновни от другите. 

И аз не съм очаварован, още повече че по лична карта съм от Пазарджик, където е мероприятието, а Галена ми е сестра-близначка ;) А Пеевски продължава да се слага на първо място в листата точно оттам. 

За воденето и викането - до изпълнителя си е. А проявата на морал в последния момент само да се качи и да попее си е чист фалш и лицемерие - значи няма никъв проблем да си вземе пачката със съмнителен партиен произход, но има проблем как ще изглежда за пред хората. Което е дори по-зле от това да се провикнеш няколко пъти "депесе" да си заработиш хонорара. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Абсолютно съм съгласен - до 2 цялостни проекта на година, но изпипани. В случая дразнещото е неспазването на обещания. "няколко дни" минаха вече, вече се минава към няколко седмици. Да видим накрая к'ви ще са резултатите...

Не знам дали е по-зле, че обещава срокове, или че й вярвате :D

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , NazzkO каза:

Нека се поздравим с едно любимо мое. От една Колкото талантлива, два пъти по-неадекватна леля и галка малка.

Пс. Тва е една от най-яките визии на Джеси Слава. Къде се запиля туй момиче 

Хм...това съм го пропуснАл - гласът й е като котешко звънче тук.

Много готино изпълнение, а и песента го предразполага доста. На Brandy май беше оригиналът. 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Не знам дали е по-зле, че обещава срокове, или че й вярвате :D

Е тя открай време се ползва с уникален кредит на доверие. Иначе тя си спазва сроковете, никой не е виновен че не сме запознати тя какво определя като ден :) 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, PHILIPP PLEIN каза:

DesiSlava ✔

26.11.28 в 20:08 ч.🌍

Скъпи,приятели още малко и ви пускам кючека на годината.

20200906-210137.jpg

Теди Александрова от 2028 харесва това

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ще ги наблюдавам и аз внимателно, но подозирам, че предизборните концерти ще са сведени до минимум.

Аз нямам никакъв интерес от това Галена да е очерняна, просто попаднах на компромат за нея. И съм разочарована, защото я харесвах. Признавам, че потърсих и за Преслава - намерих само това с Марешки, както и фамозното падане на Джена на предизборен концерт на ГЕРБ.

За мен има огромна разлика дали просто ще пееш на предизборен концерт или ще го водиш и крещиш ентусиазирано, но явно сме на различно мнение. Никой не е ангел, просто някои са по-виновни от другите. 

Жалко, че няма аудио, но Пепа е сложила шапка и това говори достатъчно ;)

77DCCE38-13F6-4029-848C-24FC68618DAB.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

И аз не съм очаварован, още повече че по лична карта съм от Пазарджик, където е мероприятието, а Галена ми е сестра-близначка ;) А Пеевски продължава да се слага на първо място в листата точно оттам. 

За воденето и викането - до изпълнителя си е. А проявата на морал в последния момент само да се качи и да попее си е чист фалш и лицемерие - значи няма никъв проблем да си вземе пачката със съмнителен партиен произход, но има проблем как ще изглежда за пред хората. Което е дори по-зле от това да се провикнеш няколко пъти "депесе" да си заработиш хонорара. 

Мисля, че е в Стара Загора.

Отново казвам - ако разполагаш само с категории "черно" и "бяло", всеки, който пее по предизборни концерти отива в графа "черно". Но само да си изпееш песните пред публика, голяма част от която вероятно е там точно заради теб е едно, а да апелираш с цялата си аудитория и слава да се подкрепи някого и да скандираш името му, е доста нюанси по-тъмно по спектъра. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pechenko каза:

Жалко, че няма аудио, но Пепа е сложила шапка и това говори достатъчно ;)

77DCCE38-13F6-4029-848C-24FC68618DAB.jpeg

Има аудио и си казва да се гласува с техния номер на бюлетината. Ето, това клипче не съм го намерила. Същия боклук.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Мисля, че е в Стара Загора.

Отново казвам - ако разполагаш само с категории "черно" и "бяло", всеки, който пее по предизборни концерти отива в графа "черно". Но само да си изпееш песните пред публика, голяма част от която вероятно е там точно заради теб е едно, а да апелираш с цялата си аудитория и слава да се подкрепи някого и да скандираш името му, е доста нюанси по-тъмно по спектъра. ;) 

Продължавам да не съм съгласен по последния параграф. На мен по-тъмното продължава да ми е да се изтъпаниш там по шапка, да си изпееш песните и тихомълком да се изнесеш и след това да се правиш все едно не си била там ;) Щото хем цоцаш грешни пари, хем после може да си играеш на неориентирана света вода ненапита. Въпрос на мнение явно. 

И няма кво да се лъжем, Ислямска държава да им предложи хонорар, и Пепа, и Галена, и целия курник ще идат да им пеят на ушенце. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...