Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Не знам кои точно са дпс и каква е политиката им, нито ме интерсува, но от кога това да агитираш или водиш някакво събитие е по-зле от директно подиграване с бездомни хора, правене на вицове от паметник за жените починали от домашно насилие, както и намесване в вършене на насилие в клубове?!😃

Повярвай ми, не е по зле! Явно си доста далеч от нещата, така че не се изказвай неподготвен, че е смешно. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Все едно не знаем как целия кокошарник ходи по тия концерти. 

Всички ходят, но Ицо Хазарта го разкостиха преди година-две, че пя на концерт на Герб - дори не беше предизборен - а за такава откровена агитация не просто за партия, а за Делян Пеевски, не можем да кажем нищо?

 

преди 2 часа , Willy каза:

Не знам кои точно са дпс и каква е политиката им, нито ме интерсува, но от кога това да агитираш или водиш някакво събитие е по-зле от директно подиграване с бездомни хора, правене на вицове от паметник за жените починали от домашно насилие, както и намесване в вършене на насилие в клубове?!😃

Теб не те интересува, защото не си в България, но със сигурност да подкрепяш и толкова активно да агитираш (пак казвам) не просто за ДПС, а еднолично за Делян Пеевски, е много по-лошо от всяка подигравка и косвено участие в "насилие в клубове". 

Преслава е тъпа, но това е откровено нагло. 

Кратка справка кои са ДПС и Пеевски - "сивия кардинал" в българското управление/мафия. Делян Пеевски и майка му (бивша шефка на тотото) притежават 98!!! жилищни имота само в страната (много от които придобити чрез скрити далавери, нарочни сривания на цените, незаконни приватизации и т.н.), отделно държат 80% от медиите (което е ясно какво означава) и какви ли не бизнеси. Пеевски е открито замесен във фалита на банката КТБ от 2015 година, което пряко ощетява хиляди българи и изхвърля мнозина на улицата. Прокурорът по делото тогава - Иван Гешев - открито подминава всички доказателства за съучастие на Делян Пеевски и въпросният не е обвинен/разследван, а 4 години по-късно същият Гешев е единственият номиниран за главен прокурор и съответно е избран за такъв. Какво е странното, ще кажеш? В България прокуратурата има общо-взето неограничени функции и може да се използва за "наказване" на конкурентите и враговете на тези, на които служи, а в случая е от ясно по-ясно, че това е именно Пеевски.

ГЕРБ и Борисов не са нищо повече от лицето на управлението и пийонка в ръцете на ДПС - партията, която най-дълго е била в управлението, която общо-взето няма как да бъде изхвърлена от парламента заради твърдия си електорат (етническите турци) и чиято единствена функция е да се облагодетелства от далавери.

Това ми е известно без много да се интересувам от политика, може някой да допълни и коригира, каквото не е така.

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Сега се замислям, че това е месец, два преди Орешарски да се обеси ритуално като го предложи за шеф на ДАНС, ама агитацията за ДПС и тогава и сега е проява на доста нечистоплътни нрави дори и за фолк певица.

След това трябва да е, Орешарски и БСП поеха управлението след оставката на ГЕРБ, това би трябвало да са изборите след като и Орешарски подаде оставка... смятай за какво безочие става дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

На 7 май 2013 е бил концерта.
https://www.kazanlak.com/news-11754.html

Забравила съм вече, сега чета - ГЕРБ подават оставка февруари 2013, през май са изборите, на 14 юни Пеевски е обявен за шеф на ДАНС по скандален начин (с поправка в закона кой може да става шеф на ДАНС и какви са функциите на институцията) и почват протестите. На изборите през май 2013 ГЕРБ спечелиха, но с малко проценти и не успяха да съставят правителството, заради фалшива новина за нерегламентирани бюлетини, които уж целяли подправяне на вота.

Колкото и човек да не го интересува, това безочие не бива да се толерира. 

Аз не подкрепям протестите в момента, но поради липсата на алтернатива и поради факта, че изборите са след няма и 6 месеца така или иначе. Иначе виждам и оценявам, че случващото се е просто абсурдно, само в бившия соц. блок и на Балканите могат да се случват такива неща през 2020...

Малък, но много красноречив пример за това как стоят нещата в България, @Willy: собственикът на голяма верига магазини за детски играчки обяви, че подкрепя протестите и че синът му е пострадал от полицейски действия на тях. ДВА дни по-късно му бяха изпратени няколко институции едновременно, за да разследват бизнеса, сред които данъчните и икономическа полиция. В хода на действието се разбра, че интерес да закупи фирмата наскоро е имал не кой да е, а господин Пеевски. Ей такива "ценности" подкрепят Галена, Софи Маринова и Цветелина Янева, ама третата поне е умна и оставя да се въртят само слухове, а не излиза с лицето си да крещи "ДЕ ПЕ СЕ, ДЕ ПЕ СЕ".

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Всички ходят, но Ицо Хазарта го разкостиха преди година-две, че пя на концерт на Герб - дори не беше предизборен - а за такава откровена агитация не просто за партия, а за Делян Пеевски, не можем да кажем нищо?

Хазарта го разкостиха по други причини (защото има изявена позиция да е от каквото е останало от минаващата за трационна десница), и самия той каза (доколкото си спомням) че мероприятието се оказало предизборен, а не обикновен градски концерт (или нещо от тоя сорт).  

Откровената агитация конкретно за Пеевски е очевидна - мероприятието е в неговия избирателен район. И не, не я оправдавам - ама да се твърди как това да пее за ДПС и Пеевски я прави по-голямо дъно от това жертва на домашно насилие да се забавлява с проект посветен на жертвите на домашно насилие е смешно. По-хубаво ли щеше да е агитирала за Тиквата или Корни, все едно не обменят газове с Пеевски в едно гърне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Ей такива "ценности" подкрепят Галена, Софи Маринова и Цветелина Янева, ама третата поне е умна и оставя да се въртят само слухове, а не излиза с лицето си да крещи "ДЕ ПЕ СЕ, ДЕ ПЕ СЕ".

Откривам информация, че Янева също е пяла на концертите им, но никъде няма кадри. Последната й поява е била през май миналата година.

https://infomreja.bg/8-i-mart-i-rojden-den-vedno-praznuvaha-kandidat-deputatyt-ot-dps-djalil-boshnak-lideri-i-simpatizantki-na-partiqta-64952.html

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Хазарта го разкостиха по други причини (защото има изявена позиция да е от каквото е останало от минаващата за трационна десница), и самия той каза (доколкото си спомням) че мероприятието се оказало предизборен, а не обикновен градски концерт (или нещо от тоя сорт).  

Откровената агитация конкретно за Пеевски е очевидна - мероприятието е в неговия избирателен район. И не, не я оправдавам - ама да се твърди как това да пее за ДПС и Пеевски я прави по-голямо дъно от това жертва на домашно насилие да се забавлява с проект посветен на жертвите на домашно насилие е смешно. По-хубаво ли щеше да е агитирала за Тиквата или Корни, все едно не обменят газове с Пеевски в едно гърне?

Да, да подкрепяш незаконно създадена и съществуваща партия, която се захранва само от етнически вот и купени гласове и чиято функция винаги е била само и единствено да си гради далаверите, е много по-лошо от това да подкрепяш простакът-пийонка, който все пак направи нещо в управлението си Борисов или безгласната буква Корнелия, която е лидерка на все по-отслабващата "социалистическа" партия . 

Преслава е тъпа и неинформирана, с много бедна обща култура, това не го отричам. Тя не се е замислила, че се подиграва на очевидно неадекватен човек, който се къпе в мола, нито е знаела какво изобщо представлява този паметник. Не я оправдавам в никакъв случай, трябва да мислиш преди да говориш и няма никакво оправдание, че не се е поинтересувала защо всъщност тези обувки са там.

Ето и още едно предизборно участие на Галена, но заедно с Преслава - този път за Марешки. Коментарите оставям на вас

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да агитираш за ДПС е престъпление, но всички чалгарки го правят: Преслава, Галена, СтораровИ. Затова много от хората не ги харесват, защото са продажни. НО нека не забравяме, че Цура ги строи в редица, това ви показва, че за пари и ГЪЗА са готови да си дадат. Не че е откритие де, това им е основната работа, да продават тяло, после да пеят на кожен микрофон и накрая да си отварят устата за въздух.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Да агитираш за ДПС е престъпление, но всички чалгарки го правят: Преслава, Галена, СтораровИ. Затова много от хората не ги харесват, защото са продажни. НО нека не забравяме, че Цура ги строи в редица, това ви показва, че за пари и ГЪЗА са готови да си дадат. Не че е откритие де, това им е основната работа, да продават тяло, после да пеят на кожен микрофон и накрая да си отварят устата за въздух.

Едно е да пееш на такова мероприятие, съвсем друго е да агитираш за някого. Първото им е част от работата, второто е вече личен избор. Не видях Преслава да се дере "А-та-ка!" или "Ма-реш-ки" на постнатите два клипа. 

Това е същото като с полицаите на протеста: полицай си и те назначават да охраняваш протеста. От теб зависи дали ще биеш невинни граждани или ще си вършиш работата да пазиш да не стават безредици в тълпата. :) 

Ей това е нивото

 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

Едно е да пееш на такова мероприятие, съвсем друго е да агитираш за някого. Първото им е част от работата, второто е вече личен избор. Не видях Преслава да се дере "А-та-ка!" или "Ма-реш-ки" на постнатите два клипа. 

Това е същото като с полицаите на протеста: полицай си и те назначават да охраняваш протеста. От теб зависи дали ще биеш невинни граждани или ще си вършиш работата да пазиш да не стават безредици в тълпата. :) 

Ей това е нивото

 

 

Тоест не намираш нищо лошо в това да ги подкрепя тихомълком? Не съм съгласен. Щом е отишла да пее, значи ги подкрепя. Дрането не е личен избор, а най-обикновен професионализъм, който ние тука много добре си знаем че на Преслава и липсва. 

Личен избор би било примерно Пепа, дето пя миналата година на предизборен концерт в Перник. В подкрепа на Професионалното обединение на огнеборците на хич не пийонката Тиквичко. Съответно хонорара и е платен с общински пари. Броени седмици преди въпросното населено място да е окаже във водна криза каквато не е имало в страната от края на 90те. Поради същото управление на пожаникарчето и компания, включващо Доган и Пеевски. Та въпросната певачка можеше да изрази няква позиция - да си върне хонорара, да направи някво изявление по темата, да организира няква акция по върпоса, вместо да рекламира памперси и тютюневи продукти. 

Така. Изобщо мисълта ми е как едната викала, другата не - това не е никаква проява на позиция, а обикновен професионализъм. Която се раздава по участия, ще се раздава по сякъв повод (примерно Галена), която си е добричка скумрия ще си прибере хонорарчето с обичайния плейбек и ще продължи в същия дух. 

Ама да ми кажеш че една или друга била по-голямо дъно спрямо това за коя част от безумната ни политическа сцена са пяли си е лицемерно. И ако по това ще си избираме любимките е време да сменяме жанра. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:

Едно е да пееш на такова мероприятие, съвсем друго е да агитираш за някого. Първото им е част от работата, второто е вече личен избор. Не видях Преслава да се дере "А-та-ка!" или "Ма-реш-ки" на постнатите два клипа. 

Това е същото като с полицаите на протеста: полицай си и те назначават да охраняваш протеста. От теб зависи дали ще биеш невинни граждани или ще си вършиш работата да пазиш да не стават безредици в тълпата. :) 

Ей това е нивото

 

 

Това което казваш е така, но самият факт че отиваш да пееш там и с името си работиш те да имат гласовете на някой твой фен е показателно. И не, не всичко им е работа, винаги може да кажеш не на парите и ангажимента. Казваш имам си принципи и това е. Но разбира се, че Янева и Галена са най позорни. Мария също нали, там Светлана Василева и т.н  Затова пак казвам, не се прехласвайте по тия селски корвета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Като не знаеш, не се обаждай. Не си длъжен да защитаваш луканката като майка-орлица.

Не стига, че не знае, но пак твърди кое било по-зле. Да не говорим, че дори не живеел тук и въобще българин ли е? В смисъл доста плоско изказване. Наиситна е голяма изцепка това да си водеща и да агитираш за Пеевски. Просто е брутлано. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също смятам, че щом си отишъл да пееш за дадената партия значи ги подкрепяш! Дали се надвикват за тях или не, няма никакво значение. Точно на това се разчита там - почитателите на дадения изпълнител да го асоциират с дадената партия, или простичко казано “аа щом Галена пее за тях, значи са добри и аз за тях ще гласувам”

Ако съм против “Липовон” примерно и ми платят да го постна в инстаграма си и аз приема, и го направя, дори без да пиша нищо под снимката, това автоматично ме прави подкрепящ продукта и по нищо не ме различава от всички останали, които са взели пари и освен поста, под него са написали “колко хубав продукт е и колко са доволни”. 

Щом не подкрепяш определено нещо - отказваш ангажимента и си дотам, това е! Ако отидеш, вземеш парите и се надяваш тихомълком да си останеш “света вода” е още по-жалко, отлкото да отидеш и да се раздадеш. 
 

А на певиците специално няма какво да им се чудите, целите им кариери се градят на връзки, понякога за тях не опира и до хонорара за самото участие в предизборен концерт, а като цяло в запазване на определени връзки с определени хора. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Забравила съм вече, сега чета - ГЕРБ подават оставка февруари 2013, през май са изборите, на 14 юни Пеевски е обявен за шеф на ДАНС по скандален начин (с поправка в закона кой може да става шеф на ДАНС и какви са функциите на институцията) и почват протестите. На изборите през май 2013 ГЕРБ спечелиха, но с малко проценти и не успяха да съставят правителството, заради фалшива новина за нерегламентирани бюлетини, които уж целяли подправяне на вота.

И три години по-късно, когато Олигарски е в битката за президентския стол, с подкрепа от инициативния комитет на ДПС, излиза този дует с политически подтекст.


Иронично е.

Тя цял живот пее на хора от малцинствата и е нормално да ги подкрепя. Според мен Доган я е подвел, че партията му действително работи в техен интерес. Чувал съм че е обаятелен. Той не беше ли казал някъде, че му е любимата певица? Есил Дюран е подобен случай. Разбира се това не ги извинява. Просто ми е интересно, тези жени отварят ли новинарските сайтове някога?

  • Like 3
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Това парче било ли е поне среден хит? Много кефи!

 

Не, за съжаление. Даже това е първия им дует, преди "Мой", която вече си беше хит. И мен тая песен ме кефи! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , NazzkO каза:

Аз.пак да вкарам мойта любима леля в играта 😁

Тази песен дрруг тук освен мен чувал ли я е🤔🤔

 

Даже я имах на мп3-ка. 

преди 9 часа , DarkChild каза:

Какво е тази сбирщина? Нито сцена, нито нищо. Не подбира ли толкова участията си "лидерката"? 

Град Гурково, област Стара 

То и хора сякаш няма. 

преди 7 часа , Willy каза:

Това парче било ли е поне среден хит? Много кефи!

 

Среден хит си беше, после гръмна Сус. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...