Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , asylum каза:

Дали е новата Оцковица?

http://hitmixmusic.bg/blog/artists/gia/

Бая са писали за нея. 

Ужаст, вече окончателно спирам да разправям как по лична карта съм от Пазарджик. До следващия тираж, или поне до очертаващото се скорошно залязване на Снахата ще съм от бар Рио, село Воден. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да сложа край на спекулациите – Камелия няма и 1 купено гледане, всичкото е от мен, риплейвам песента на всичките си устройства Епъл, а те не са никак малко ;) 

 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли само за тая Камелия бре? :1000(29): 

Два дена ме нема тук и изписахте света. Жената си прави бизнес по свой начин и видно той е успешен, независимо как го нарича лумпениадата. Не си го причинявайте да доказвате как някакъв нейн нов кавър е правен в стилистика на "Името ти", щото само комплимент и правите. Камелия да купува трафик? И го вярвате? Че и го пишете? :roll1:

Нема да се впускам в подробности, щото нема смисъл, а и се връщам от Галена и честно да ви кажа, много е задобряла. Два часа лайф 100% на живо. Разцепи дискотеката....

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

От самото начало на YouTube ерата в България лайковете не са никак много в сравнение със западни клипове със сходни гледания, а Рамания за Камелия се захвана. За тези случаи обяснението е, че българите масово нямали профили там- е значи и за тази песен върви да кажем, че повечето слушатели на Камелия са 30+ и съвсем не им се занимава да правят профили и да лайкват.

А и наистина ли някой би си помислил, че точно Камелия ще купува такива цифри?😂 Според мен ако въобще има манипулация тя е защото някой е решил да я бъзика след действително силните начални гледания. Или всъщност както би го извъртяла Рамания за други изпълнителки- завидяха й, че е на върха след толкова години и решиха да я саботират.

ПП: Новата обложка е ТОП! Радвам се, че послуша феновете.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Olay каза:

Нормално е име като Камелия да привлече първоначален клик, но е явно, че хората НЕ са харесали песента и за това е с малко лайкове. Всичко е наред, никой не е купувал нищо, просто песента не става.

Тогава защо "Иди си" не направи толкова гледания? Първоначалния клик поради итнерес към името й нещо го нямаше. 

Някой помни ли колко имаха за първите 24 часа "Името ти" и "Хотел на греха"? 

Всъщност по данни от нейбъла за първите 5 часа "Иди си" има 40К, а на втория ден вече са около 120К. За първите 4 часа "Не те забравих" има 29К, а на ден две показва вече 287. В колко ги засичаха в сайта? В момента има 426 и ако ги засичат в 12 вечер, значи има около 140к за 10 часа, а лайковете не са мръднали почти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Тогава защо "Иди си" не направи толкова гледания? Първоначалния клик поради итнерес към името й нещо го нямаше. 

Някой помни ли колко имаха за първите 24 часа "Името ти" и "Хотел на греха"? 

Всъщност по данни от нейбъла за първите 5 часа "Иди си" има 40К, а на втория ден вече са около 120К. За първите 4 часа "Не те забравих" има 29К, а на ден две показва вече 287. В колко ги засичаха в сайта? В момента има 426 и ако ги засичат в 12 вечер, значи има около 140к за 10 часа, а лайковете не са мръднали почти. 

Отчита ги от 00.00-00:30 часа всяка нощ българско време.

Гледанията на Камелия са тотално нереалистични. Трендингът го показва. С тия гледания щеше да е първа. Явно гледанията не идват от БГ или ако са от БГ, Ютуб вече ги е отчел като фейк и съвсем скоро ще забият гледанията, докато "реалните" достигнат настоящите.

Освен това, позволете ми да отбележа, че е странно как "Иди си" има сходни гледания с 15К харесвания, а новата има 430К гледания и 6.9К харесвания. Говорим за един и същ канал. С тия гледания трябваше да има около 13-14К харесвания.

Ако не купува, тогава гледанията идват от хора от друга държава (песента е кавър, но на кого не знам)? Но по коментарите не личи да е толкова известна песен, а и масово да са разбрали, че има версия от БГ... абе съмнително е.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се толкова бързо да са надушили кавъра от чужбина и да са натрупали гледанията. Сърбите разбраха за хит като "Луда по тебе" след толкова години и то съвсем случайно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега каква е проблематиката с тая Камелия? Много я гледали и малко я лайквали, така ли? И какво значение има това, като тя не се състезава с никой? 

Днес ще ви говоря за Галена. :cheers:

Кама ще почива. :thumbup:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

Сега каква е проблематиката с тая Камелия? Много я гледали и малко я лайквали, така ли? И какво значение има това, като тя не се състезава с никой? 

Днес ще ви говоря за Галена. :cheers:

Кама ще почива. :thumbup:

 

Е, как какъв е проблемът?

1. Опитва да манипулира Трендинг и с това да си пише кредити, за да представи проекта си като хит.

2. Противоречи си със собствените си "принципи" за купуване и манипулиране на гледания... за които дори ти орева света, когато Фики го правеше. Даже предоставяше някакви "фактури" и тн. 

3. Състезава се. Предвид на това, че се бори за участия и актуалност.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко пее, ама си требва време. А снощи имаше над 2 часа време. В една пауза само споменах "Дявола ме кара" и всичко на черешата. А беше в края. Задобряла е доста. Не бях я гледал в клуб от 10 години. А 70-80% пълен клуб при 20 лева вход поне за Видин е феноменално вън от съмнение. Направо си е голема работа. И немаше цигани. Освен един, ама той кротък като ни видя цяла маса ченгета. 

А да, немаше как без.... :3:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли когато и Райна скандализира с 2-3М купени гледания?!

Screenshot-20200823-105149-You-Tube.jpg

Иначе не мога да повярвам че още се обсъжда дали Кама има купени или не. Снощи за 5ч. скочи с +200к и 300 лайка. Това че лайква коментари за качването на гледанията ме кара да си мисля че наистина някой й е направил мръсно и тя като SG наивно вярва че е разбила ютуб.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, foxy_vd каза:

Сега каква е проблематиката с тая Камелия? Много я гледали и малко я лайквали, така ли? И какво значение има това, като тя не се състезава с никой? 

Днес ще ви говоря за Галена. :cheers:

Кама ще почива. :thumbup:

 

Бахти дебелите крака🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, foxy_vd каза:

Сега каква е проблематиката с тая Камелия? Много я гледали и малко я лайквали, така ли? И какво значение има това, като тя не се състезава с никой? 

Днес ще ви говоря за Галена. :cheers:

Кама ще почива. :thumbup:

 

0:53 "най-скъпата песен в живота ми"

Все си мислех че за Маракеш може да са пръснали повече кеш, но тя е дует и то не с когото и да е.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Помним ли когато и Райна скандализира с 2-3М купени гледания?!

Screenshot-20200823-105149-You-Tube.jpg

Иначе не мога да повярвам че още се обсъжда дали Кама има купени или не. Снощи за 5ч. скочи с +200к и 300 лайка. Това че лайква коментари за качването на гледанията ме кара да си мисля че наистина някой й е направил мръсно и тя като SG наивно вярва че е разбила ютуб.

Даааа бе... точно хитрата лисица Камелия не разбира. Значи, когато говореше за купени гледания много беше запозната, а сега щото не е удобно била наивница.

Просто не се е доверила на правилните хора.

Аз помня Татяна как купуваше като луда.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Помним ли когато и Райна скандализира с 2-3М купени гледания?!

Screenshot-20200823-105149-You-Tube.jpg

Иначе не мога да повярвам че още се обсъжда дали Кама има купени или не. Снощи за 5ч. скочи с +200к и 300 лайка. Това че лайква коментари за качването на гледанията ме кара да си мисля че наистина някой й е направил мръсно и тя като SG наивно вярва че е разбила ютуб.

Аз ги бях купил.

Майтапа на страна. Наистина и тя се изложи тук, което сме го коментирали многократно. По-добре да е флоп, ама да си похарчи парите за добър клип и песен, а не да купуваш измислен трафик. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Ужаст, вече окончателно спирам да разправям как по лична карта съм от Пазарджик. До следващия тираж, или поне до очертаващото се скорошно залязване на Снахата ще съм от бар Рио, село Воден. 

 

Добре, че Клеа не е Оцковица, че да й дадат мегахита на двадесетилетието на някоя вчерашна сполана! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът на Камелия минал 50 000 абоната? Бре, бре, да видиш ти! Напредва момата. Като стигне 100 000 ще дойдат още екстри, като съпорт от you tube. 

Иначе е забавно да се наблюдава раманянската мъка, отписала отдавна Камелия и сега трябва да търпи "видински" подигравки за грешни прогнози и калпава представа за бизнеса. 

Абе пичове, вие знаете ли в какво се е превърнала "Името ти"? Знаете ли как избухнаха пенсионерите в един ресторант, където бях преди дискотеката? Имате ли идея какво е да я пуснат 3 пъти за 3 часа и 1 път "Дразни ме"? А в дискотеката после? Излезте бре хора, пийнете по нещо. Може да се изненадате от реалностите. Може да видите и чуете как Камелия отново е топ и в сет листите на DJ-ите. И има защо да е там.

Иначе напънът на няколко лица тук ще роди единствено смях. Същите горещо ни убеждаваха първо, че новата и песен е клонинг на "Името ти". Като разбраха, че е кавър им се видя флопване, тропване и нарочване. После пък откриха пазар на гледания и липса на такъв от лайквания. Накрая измъдриха 200-300 хиляди и ни убеждават, че Кама е толкова проста, че ще си купи 200 хиляди, а не 5-6 милиона? И ние трябва сляпо да им вярваме без въобще да помислим има ли смисъл операцията?

Хайде измислете нещо по-реалистично и издържано, защото 23 години в бизнеса Камелия не се е хранила с виртуални лайкове и трафици, а с микрофон в ръка и истински хитове... като Галена снощи.

п.п. Съжалявам, че не заснех "Дявола ме кара", а си го поръчах лично. Тя пък веднага го пусна и стана мазало. Не очаквах такова избухване, а аз съм виждал какво ли не в тая чалга.

:thumbup:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...