Jump to content



Ариа - Живее ми се


Препоръчани коментари

Уникална е, изпълва всеки кадър. Не е имало толкова артистична певица. Само Галена е била способна от евтин клип да направи нещо ефектно, но Ариа я надминава с пластичност и артистичност. Браво. Песента не е кой знае какво, но ме зариби от първо слушане, което не се е случвало май тая година. Просто при Ариа ти е приятно да я гледаш и покрай това чуваш цялата песен. На познатите кокошки общо с превъртания изтрайвам 5 секунди. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Това нещо Ариа изобщо не мога да го възприема като певица. Една Андра е на светлинни години като глас и присъствие пред този синоним на бездарие. Песента, изпята от някоя с глас повече от лая на кучето ми, можеше и да става. 

Не бях дочел поста ти и мислех да спомена, че Андра гледаше като бит булдог в първите си клипове, а и не само в тях. Доста по-късно се ошлайфа. Ариа даде заявка още с първите си видеа, което не се нрави нито на певачките (залезли и кандидат-залезли), нито на феновете им. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво се мъчи? Толкова е безлична, че дори не мога да запомня физиономията и🤣🤣🤣🤣 за какво се трепят хората да печелят шоа за таланти, явно през 2020 още върви да се разкрачиш където трябва , за да ти правят "кариера". По-досадна и от Джулуя 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа е твърде подготвена за чалга звезда. Стойки, визия, ... Не мога да я приема като дебютантка някаква. 

Песента е слаба, предните бяха доста по-добри. Клипът не е никак зле, но е и вярно, че се чудиш - Тита ли е, Енджи Касабие ли е... 

Ще трябва още доста да налива в песни, за да уцели нещо, което да я изстреля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Сашо каза:

Пълен траш. Толкова бездарно същество, че няма и на къде.

Къде са сега тия дето те плюеха, че харесваш хубави бездарници, да прочете тоя коментар за най-добре изглеждащата певица :D 

 Песента зарибява, не че е кой знае какво. Клипът обаче е... "3 минути и 24 секунди се съмнявах в сексуалността си". С черния гащеризон е 1:1 с Енджи Касабие.

Аз вече оставам без аргументи срещу Ариа, скоро единственият й минус ще остане липсата на талант (не че е малко). Проектите са пипнати до последния детайл, без да са супер скъпи, пуска си редовно, раздава се по участия...

И си има и емблематично нещо във всеки проект - в 7 от 7 клипа се чекне по пода (броим и умирането в Кралица)!

Галена минус предишен музикален опит = Ариа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Къде са сега тия дето те плюеха, че харесваш хубави бездарници, да прочете тоя коментар за най-добре изглеждащата певица :D 

 Песента зарибява, не че е кой знае какво. Клипът обаче е... "3 минути и 24 секунди се съмнявах в сексуалността си". С черния гащеризон е 1:1 с Енджи Касабие.

Аз вече оставам без аргументи срещу Ариа, скоро единственият й минус ще остане липсата на талант (не че е малко). Проектите са пипнати до последния детайл, без да са супер скъпи, пуска си редовно, раздава се по участия...

И си има и емблематично нещо във всеки проект - в 7 от 7 клипа се чекне по пода (броим и умирането в Кралица)!

Галена минус предишен музикален опит = Ариа

Галена не беше бездарна като започна. Впоследствие си опропасти гласът, колкото и невпечатляващ да беше... 

 

Да не говорим, че проектите и са на светлинни години пред евтиниите, които предлага тази разчекникранта... 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Галена не беше бездарна като започна. Впоследствие си опропасти гласът, колкото и невпечатляващ да беше... 

 

Да не говорим, че проектите и са на светлинни години пред евтиниите, които предлага тази разчекникранта... 

 

Галена не е бездарна и до ден днешен, не е и най-талантливата вокално, но пее, в музикално училище е била все пак. Ариа е усвоила всичко друго важно за бизнеса си от плеймейтската кариера. 

Ако има някоя плеймейтка с по-приличен глас, направо ще ги убие всичките. Някой прослушвал ли е Михаела, Жанета, Дениз Хайрула? Ще е нещо страшно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Къде са сега тия дето те плюеха, че харесваш хубави бездарници, да прочете тоя коментар за най-добре изглеждащата певица :D 

Една готина бездарница да има, и няма да я оцени. Според мен има личен момент тука :P

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина камерата я обича. Иначе в чалгата не е нужно да си голям глас за да успееш. Ария е като Камелия, Андреа, и т.н. Проблема е, че те двете вече показаха всичко което тя се опитва и не може да изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
преди 5 часа , Lelqtian каза:

Може да ми благодариш по-късно ;) 

Не, мерси. Аз женски междукрачия не харесвам. По другите атрубути си падам. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...