Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, SG каза:

На Лидия всичките й чалга песни ще са с поне 4-5 милиона до края на годината, някои с 10. На Десита също. Това си е невероятно постижение, до преди дебюта им в 2019 новите изпълнители правеха макс 1 милион с 300 зора.

На тях просто им трябват подходящите самостоятелни песни в правилните моменти. И някак да научат публиката си да не им слуша главно дивите комерси.

Голям им е хита на Лидия и Десита, вече няколко пъти го чувам да гърми и по улиците.

Приятната изненада е Данна. Дори и аз не бях сигурен дали на песента ще се даде шанс в клубовете, камо ли хората още от първия ден да я пеят с пълно гърло.

Вече влезе и в Топ 10 на Spotify. На крачка е да измести 100 живота като най-слушана чалга в дневната класация.

Хитовост по тоя показател се признава само ако е от южните софийски квартали! 

По тоя повод нека си припомним последния потвърден хит! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Willy каза:

Галена vs Преслава. Ютуб гледания по години за изминалото десетилетие

Screenshot-20200615-210315-Samsung-Notes

 

Анелия: 318.5М

Съвсем не е загубила играта, поне с Прес.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Хитовост по тоя показател се признава само ако е от южните софийски квартали! 

По тоя повод нека си припомним последния потвърден хит! 

 

Тя е най-фекалната дама!!!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Анелия: 318.5М

Съвсем не е загубила играта, поне с Прес.

В същия период Анелия сигурно има 15-20 песни повече. Има години с по 10 проекта. :D 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

*Рандъм певица изкарва първият си хит*

Рамания: Боже господи! Това ще е новата Преслава/Галена

Преслава: В магазин за чорапи да свърши дано!

::след два месеца си прави процедура за разкрасяване, ботокса й парализира ченето, нова песен не може да запише::

;)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

В същия период Анелия сигурно има 15-20 песни повече. Има години с по 10 проекта. :D 

Количеството помага доста при нея, но 2016 в рамките на нормалното има над 80М гледания, което е втората най-силна година за жена в ютуб ерата, след Галена 2015.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Vancho каза:

Поздравявям те с този мегахит, който развълнува цяла България ... нали щото дуета на Данна и Десита не е флоп... тогава тая песен направо можем да твърдим, че се знае от малко и голямо, пее се по градове и села, не знам как в Космоса не я пратихме ... голям фурор, голямо чудо. 😀

Цял ден гледам кво пишеш!! Ти найстина ли харесва таа гнусна мангалка? Че тя освен да вие като хванала запек набожни песни друго не става от нея. Та чак тръгнахте да я срвнявате. Ти само си пусни финалната и песен и виж за кво иде реч.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Цял ден гледам кво пишеш!! Ти найстина ли харесва таа гнусна мангалка? Че тя освен да вие като хванала запек набожни песни друго не става от нея. Та чак тръгнахте да я срвнявате. Ти само си пусни финалната и песен и виж за кво иде реч.

Много ме кефи, като кажеш "Таа". От теб го видях и ми хареса. Редовно си го ползвам и аз. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Много ме кефи, като кажеш "Таа". От теб го видях и ми хареса. Редовно си го ползвам и аз. 🤣

Мога да ти покажа много неща. Ошлайфан съм! 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Цял ден гледам кво пишеш!! Ти найстина ли харесва таа гнусна мангалка? Че тя освен да вие като хванала запек набожни песни друго не става от нея. Та чак тръгнахте да я срвнявате. Ти само си пусни финалната и песен и виж за кво иде реч.

Тя ги рекламира, аз ги продавам.

r-orig-orig-predmeti-drehi-veshti.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

В страницата на Гласът писах, че или Георги или Керана трябваше да спечелят и слава на Бога, че миризливата циганка не е спечелила и познай. Цялата циганска маала на Кюстендил се изредиха да ме псуват и кълнат! 😂

Доста смело от твоя страна, имайки предвид, че любимката ти беше известна като миризливка.

И какво като е циганка? Точно такава нормална и не клиширана не е имало по предаванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

В страницата на Гласът писах, че или Георги или Керана трябваше да спечелят и слава на Бога, че миризливата циганка не е спечелила и познай. Цялата циганска маала на Кюстендил се изредиха да ме псуват и кълнат! 😂

Доста смело от твоя страна, имайки предвид, че любимката ти беше известна като миризливка.

И какво като е циганка? Точно такава нормална и не клиширана не е имало по предаванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Доста смело от твоя страна, имайки предвид, че любимката ти беше известна като миризливка.

И какво като е циганка? Точно такава нормална и не клиширана не е имало по предаванията.

Аз не съм виновен, че си обиден на живота! Толкова си злобен! Ти да не си я душил та бъбреш, че мирисала?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йоана ако пробие в чалгата, ще.е единствената певица с хубав глас от поне 10-15 години насам. Наистина е много нежен, магичен някак си. То Десислава и Емилия също са най-добри в баладите, но не пречи и други хубави песни да правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че Джена няма как да се изложи повече след ''Горкото момиче'', но вижте новото и видео.

Може ли да е толкова адекватна ? Райна по фоклорните клипове с носия. Джена с курвенска рокля.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Мислех, че Джена няма как да се изложи повече след ''Горкото момиче'', но вижте новото и видео.

Може ли да е толкова адекватна ? Райна по фоклорните клипове с носия. Джена с курвенска рокля.

Сигурно просто в деня на снимките се е събудила и си е казала "Момиче, покажи го това тяло!".

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Идва от много религиозно семейство, което си е нож с две остриета.

Мен ако питаш, си е нож с едно острие, насочено в грешната посока. Не заради друго, а защото хората, които са "вярващи" си мислят, че само заради този факт, са нещо повече от останалите по подразбиране. Изглежда и Йоана и семейството й принадлежат към тази група. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Мен ако питаш, си е нож с едно острие, насочено в грешната посока. Не заради друго, а защото хората, които са "вярващи" си мислят, че само заради този факт, са нещо повече от останалите по подразбиране. Изглежда и Йоана и семейството й принадлежат към тази група. 

Да не говорим колко фалшиво религиозни мангали има!

Ще прави компания на Яшарка, Давид (проверих ся, Методи бил...) и сие.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, penakavalli каза:

Сигурно просто в деня на снимките се е събудила и си е казала "Момиче, покажи го това тяло!".

Братле, ти фен ли си й? Някаква връзка с нея имаш ли?

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...