Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

Мислех, че Джена няма как да се изложи повече след ''Горкото момиче'', но вижте новото и видео.

Може ли да е толкова адекватна ? Райна по фоклорните клипове с носия. Джена с курвенска рокля.

Джена: Мамо Канар, вземете ме в някоя ваша песен, че в чалгата напоследък не успявам.

Стоевица: Добре, дъще, като няма как.

::зад гърба й: таА хрантутница!!::

🤣🤣

 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Джена: Мамо Канар, вземете ме в някоя ваша песен, че в чалгата напоследък не успявам.

Стоевица: Добре, дъще, като няма как.

::зад гърба й: таА хрантутница!!::

🤣🤣

 

 

Много ново.

https://blitz.bg/layfstayl/dzhena-ogorchi-semeystvoto-si-s-tazi-postpka_news751566.html

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е потвърден кукумицин от поне 5 години. Смятайте какво ще е след още 5... Ще има турски сериали, отровени свекърви, натирени снахи и прочее простотии. 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Джена е потвърден кукумицин от поне 5 години. Смятайте какво ще е след още 5... Ще има турски сериали, отровени свекърви, натирени снахи и прочее простотии. 

Оле представям си да отрови свекърва си, да я хванат и тя да каже на двамата Насковци: - Разберете, някой ден ще сте ми благодарни!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Оле представям си да отрови свекърва си, да я хванат и тя да каже на двамата Насковци: - Разберете, някой ден ще сте ми благодарни!

Анита Мейзер пасти да яде!

Аз вече осъзнах защо Джена мрази и се отрича от родителите си, след като прочетох статията по-горе!

Майката на Джена: Дъще, ти ни забрави!

Джена: Изплатих си дълга към теб! Ебаха ме депутати, за да ти изкарам пари за кредита! Какво повече искаш от мен!? Забрави ме! 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Чак пък да си губя времето да се занимавам с такива глупости. Те хората не са слепи и виждат такива неща. Извинявай, ама да се облечеш като за околовръстното с пайетките и да снимаш фолклорна песен... Май само Яница го е правила преди години с една черна рокля и деколте до пъпа до едно дърво. Само лампиона и липсваше.

Райна не че е някаква модна икона, но поне прави разлика между фолклорна версия и чалга клип. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

 Май само Яница го е правила преди години с една черна рокля и деколте до пъпа до едно дърво. Само лампиона и липсваше.

Екстра Нина на една своя промоция пя фолклорна песен по сутиен и шорти тип бикини :D

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Екстра Нина на една своя промоция пя фолклорна песен по сутиен и шорти тип бикини :D

Тоалетът беше този, а песента - Непреглътнати сълзи, патриотично-носталгична песен за родината

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Екстра Нина на една своя промоция пя фолклорна песен по сутиен и шорти тип бикини :D

Оо, тя е скандална дърта вириндия. Но нейния курвенлък ме кефеше, защото от сърце й идваше. Той просто й седи естествено.

А онаА сестра й богоугодната винаги ме е дразнила. - Да, аз съм Цветелина, спазвам традициите и пея само смислени песни.

Пей си. Сестра ти по-проста, амо 100 пъти повече пишки от тебе е яла. :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Екстра Нина на една своя промоция пя фолклорна песен по сутиен и шорти тип бикини :D

Джена с Нинчето няма как да се сравни. Когато Нина мачкаше цяла България с мегахитове, Джуджи още е била Деси Новото в Разград. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Оо, тя е скандална дърта вириндия. Но нейния курвенлък ме кефеше, защото от сърце й идваше. Той просто й седи естествено.

А онаА сестра й богоугодната винаги ме е дразнила. - Да, аз съм Цветелина, спазвам традициите и пея само смислени песни.

Пей си. Сестра ти по-проста, амо 100 пъти повече пишки от тебе е яла. :D

На Нина много й ходят сутиени, минижупи, червила и брутални гримове. 

Цвета ми е мегадосадна. Да бе станала адвокатка. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Джена с Нинчето няма как да се сравни. Когато Нина мачкаше цяла България с мегахитове, Джуджи още е била Деси Новото в Разград. 

Коментирай, че Райна избра "Мома варналийка" в рубриката "Любимите ми песни, които на мене ми аз харесвам". И Нина хареса Раисова песен. Двете още мачкат по фолклорному! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Джена с Нинчето няма как да се сравни. Когато Нина мачкаше цяла България с мегахитове, Джуджи още е била Деси Новото в Разград. 

Джуджи беше Деси Новото в Разград само за 1 месец. После всички вече я знаеха... 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Прилепите летят. Напследък сеят зарази и така. Остави животните на мира, тя природата си знае.

Как да ги оставя, като според Дженция разнасят ваксина с чипове по пустото 5джи ... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...