Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За мен пък е напълно излишно да се тества. Много ясно, че го няма като се е изолирала.

То е по-вероятно да го пипне на участие от посетителите, отколкото те от нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, devotioner каза:

Е, няма нищо лошо, че Преслава си е качила тест - браво, че се е тествала, то си е за нейна сигурност.

В крайна сметка няма смисъл да се обвинява някого, че се тества, или, че тръгва по участия. В началото всички се бяха изплашили, но парите започнаха да привършат, видяха, чс в крайна сметка не е най-опасният вирус и няма как да живеем 2 години под ключ.

Съгласен съм. Само едно не ми е ясно - как човек, насъбрал милиони за последните 15 години, парите му привършиха за 2-3 месеца?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Сигурно са възродили някоя стара песен на Емануелица.

Предполагам Да си плащал и някоя друга емблема на Емануела. А като нищо да е и на друга,която вече не е активна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Че то Преса и сега си мяза на чума. Аз не виждам разлика!

Преди беше чума, сега е прилеп.

преди 2 часа , Runevski каза:

Полина беше писала, че са и дали роклята за тази фотосесия от фирмата и са и казали с нея да се снима, също от Пайнер са я накарали да смени цвета на косата си в черно, за да прилича на Преслава и Анелия. Приликата и е била налагана умишлено с цел да загуби чаровната си индивидуалност и да я обвинят в копиране на актуалните. 

unnamed.jpg

Благодаря ти, че напомням важни факти, подкрепени със снимков материал! 

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Сега се сещам, че аз съм опитвал като малък на морето. Бяха много твърди, почти като камък. Бързо се отказах, не бяха за мен.

Аз пък съм хващал изсъхнало от слънцето лайно, мислейки го за тебешир - беше дълго и бяло... Разпадна се, като понечих да пиша или рисувам! 

преди 1 час , Stela каза:

Галин ще се зоба с дарадонки преди участие за да се предпази. 

А това е нов начин Преслава да си докара допълнителни доходи. Паола ще ги събира, Преси качва на инстаграм и продава на грамаж. Силата на това да бъдеш инфлуенсър. 😁

Преса тръгва по участия, а Пенка ще затваря буркани с дарадонки! 

преди 1 час , Kriminal каза:

Да бяхте в час, щяхте да знаете че балканските звезди масово си правят ковид тестове и ги публикуват на стори, за да се усещат по-спокойно всички техни близки и напоследък самата публика, която ходи на участията им.

Но уви, простащината и махленският манталитет пак не ви оставят на мира. 

Няма смисъл да показва тест, който утре може да стане положителен в дискотеката. 

преди 26 минути, THE IIconic каза:

Защо "Ное живот"? Да не би да има такава песен?

Преди време Илиян Михов каза, че Емануелция му е поискала разрешение да изпее Шепот на пари на Бойка Дангова... и той се е съгласил. Оттогава чакам, но не знам... Не ми се връзва с тая нова брамтия да я е направила. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката и Денис са паднали на 26.7к  дневни, което е 800к на месец, а не са минали и три месеца. 😀

Това май е най-голямото сгромолясване.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

 

Забелязвали ли сте, че тази е сигурно фоюкаджийката с най малки цици. Забравила е да сложил чорапи в сутиена за клипа и някои визии са супер нелепи... 

Изглежда нормално, малко са ни извратени тук разбиранията с тия силикони и сутиени с подплънки.

Диона ми се струва с още по-... ограничени възможности.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Изглежда нормално, малко са ни извратени тук разбиранията с тия силикони и сутиени с подплънки.

Диона ми се струва с още по-... ограничени възможности.

Абе с подобен тоалет и без цици си е направо смешна работата. По принцип не е толкова проблема, че няма гърди, а някои от тоалетите, които твърде го подчертават. 

Не е намерила спонсор, не е сложила цица. 

 

Тука е като тийнекджър хермафродит

Screenshot_20200616_183602_com.google.android.youtube.jpg

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Изглежда нормално, малко са ни извратени тук разбиранията с тия силикони и сутиени с подплънки.

Диона ми се струва с още по-... ограничени възможности.

Ами Теди.🤭

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Съгласен съм. Само едно не ми е ясно - как човек, насъбрал милиони за последните 15 години, парите му привършиха за 2-3 месеца?

Защо мислиш, че са привършили? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Защо мислиш, че са привършили? 

Потребителят, когото цитирах твърди, че парите били на привършване. А коментарът му беше относно Преслава, която е спомената в първия абзац.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Ами Теди.🤭

 

Верно и тя няма цица. Но подбира тоалетите така, че да не бие на очи. По принцип е абсолютен парадокс, че подобен миндил не е бухнала поне на 3 пъти силилонец. Явно има по естествени от Райнуш😁

  • Like 1
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Потребителят, когото цитирах твърди, че парите били на привършване. А коментарът му беше относно Преслава, която е спомената в първия абзац.

Мисля, че говореше по принцип. Не вярвам да са свършили. Та тя дори за ядене не дава пари 🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Мисля, че говореше по принцип. Не вярвам да са свършили. Та тя дори за ядене не дава пари 🤣

И за по принцип да говори - пак не седи добре. Хората със заплати по 700-1000 лв. не мрънкаха толкова, колкото певци, които тия пари ги изкарват за 30 минути хамалски подвиквания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

И за по принцип да говори - пак не седи добре. Хората със заплати по 700-1000 лв. не мрънкаха толкова, колкото певци, които тия пари ги изкарват за 30 минути хамалски подвиквания.

Колкото повече имаш, толкова по-алчен ставаш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Аха. И по-прост и безчовечен. И все повече омраза към теб насочена. Пример: Хиалорин.

Не знам кой или какво е Хиалорин. Знам хиалуронова киселина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах това са парите по принцип, не заради Преслава конкретно, а защото целият бранш мрънкаше да отворят. 

Но отново - всички тръгват по участия, не виждам какъв е проблемът да си качи теста, вече дали го прави за показност, или не, си е нейна работа. 

Иначе Галя снощи очаквано е пръснала във Варна, във всички страници е пълно с клипчета, 100 живота определено е хитът, въпреки "липсата на конкуренция".

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Добричлийката дали няма да си го "премери" с ЕмануелЯ утре :whistling:

Полудяхте с песента на Преси хахах имайте търпение скоро ще го обяви!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...