Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, asylum каза:

Е, ако трябва да ти напомня какво каза за Меди - очевидно е на хорорар от 600 лв. 

Ми то е ясно, че е на дребни въшки, за да я набута Жени в клубовете. Не съм си и помислил нещо друго. Важното е да използва шанса си, че да не стане като при Полина 😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

Това ако наистина е от клипа Прес поне ще изглежда Топ. Ама защо пак сниман в мазето?

Като гледам все пак няма да излиза днес.

Май е от стар клип... Като цяло отдавна никой не е снимал в мазето, но няма да се учудв Ако Преси пак посегне към мазето. Дори май точно там млати бургера от клипчето в тик ток 😂

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Това ако наистина е от клипа Прес поне ще изглежда Топ. Ама защо пак сниман в мазето?

Като гледам все пак няма да излиза днес.

Щото е изтървала да го спазари с Хепи. Сега има време да се договорят и другия път може да снима в колата им за доставки, докато развозват хапки и суши на адрес. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Това ако наистина е от клипа Прес поне ще изглежда Топ. Ама защо пак сниман в мазето?

Като гледам все пак няма да излиза днес.

Като се върне от шопинг ще я пусне :D

Почва да ме дразни с това бавене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Ми то е ясно, че е на дребни въшки, за да я набута Жени в клубовете. Не съм си и помислил нещо друго. Важното е да използва шанса си, че да не стане като при Полина 😂

Дребни или не, друга Пайнерска дебютантка не е имала толкова участия от поне десетилетие. 😄Заявката на Дани става все по-силна.

преди 6 минути, Slavi каза:

Май е от стар клип... Като цяло отдавна никой не е снимал в мазето, но няма да се учудв Ако Преси пак посегне към мазето. Дори май точно там млати бургера от клипчето в тик ток 😂

Това й е като втори дом. Може да е платила на Скерлев или там на който беше студиото, за да я оставя да прекарва някои нощи там, когато се е уморила след поредния клип на тухлената стена.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ChudoTy каза:

Като се върне от шопинг ще я пусне :D

Почва да ме дразни с това бавене. 

Да си напазарува жената, току-виж новите дрешки я вдъхновили да снима още нещо за лятото, защото това все пак беше за пролетта хаха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

Всички знаем кой е реалния номер едно в момента, стига с тия фейк нюз и измислени класации! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Дребни или не, друга Пайнерска дебютантка не е имала толкова участия от поне десетилетие. 😄Заявката на Дани става все по-силна.

Това й е като втори дом. Може да е платила на Скерлев или там на който беше студиото, за да я оставя да прекарва някои нощи там, когато се е уморила след поредния клип на тухлената стена.

Викаш може и да плаща наем🤣

Като Павел я шамари да има къде да се установи😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Чак пък лидерка с 50ка гледания... Според мен в следващите 2 години няма да чуем за нея. 

Ами със сигурност е по-разпознаваема от Данна, за която са чували само най-върлите чалга фенове. Като половината от тях съм сигурен, че дори не знаят как изглежда. Аз съм гледал няколко нейни видеа и в главата ми няма изграден образ за нея.

Йоана е характерна и естествено симпатична - не е като повечето й връстнички, които трудно мога да различа. Талантлива, пее с душа, скромна, вярваща и с развити добродетели. Тя и заради това се отличи така ярко и се превърна в любимка на цяла България.

 

Йоана се появи и се превърна в сензация, а Данна тепърва се опитва да направи впечатление - разголена и с комерс песничка. 

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Ами със сигурност е по-разпознаваема от Данна, за която са чували само най-върлите чалга фенове. Като половината от тях съм сигурен, че дори не знаят как изглежда. Аз съм гледал няколко нейни видеа и в главата ми няма изграден образ за нея.

Йоана е характерна и естествено симпатична - не е като повечето й връстнички, които трудно мога да различа. Талантлива, пее с душа, скромна, вярваща и с развити добродетели. Тя и заради това се отличи така ярко и се превърна в любимка на цяла България.

 

Йоана се появи и се превърна в сензация, а Данна тепърва се опитва да направи впечатление - разголена и с комерс песничка. 

 

Да де, но Данна започва да развива кариера и тепърва да вълнува, а Йоана до месец ще потъне в забрава, както десетки любимци от музикални риалитита. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Kitty каза:

А помните ли Стоян?

 

Същият този Стоян в момента пее народни песни във Фен Фолк ТВ:

А след "Бягам" направи и още няколко поп-фолк песни като самопродуциращ се изпълнител. Ето една от тях:

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Ами със сигурност е по-разпознаваема от Данна, за която са чували само най-върлите чалга фенове. Като половината от тях съм сигурен, че дори не знаят как изглежда. Аз съм гледал няколко нейни видеа и в главата ми няма изграден образ за нея.

Йоана е характерна и естествено симпатична - не е като повечето й връстнички, които трудно мога да различа. Талантлива, пее с душа, скромна, вярваща и с развити добродетели. Тя и заради това се отличи така ярко и се превърна в любимка на цяла България.

 

Йоана се появи и се превърна в сензация, а Данна тепърва се опитва да направи впечатление - разголена и с комерс песничка. 

 

Като я гледах на финала вчера ми стори мега фалшива и лицемррна.  Толкова си беше повярвала, че ще спечели, че като и правеха комплименти треньорите, даже не кимваше за благодарност. 

Принципно Керана ми беше фаворит, и глас и визия има мацкатс, но се радвам и за съгражданина ми,  човека си заслужи победата! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Викаш може и да плаща наем🤣

Като Павел я шамари да има къде да се установи😂

Само дано да има и детско креватче насред диваните, тъй като Паола ще й е необходима за инфлуенсърството.

По другите обсъждани теми- аз все още си мисля, че Камелия ще спечели ако продуцира Йоана в поп-фолка, дано да се е замислила за това. Момичето наистина има потенциала да е звезда. Като че вече има свой си почерк, но ще е добре да я видим как би го развила в лично творчество, защото за момента си е просто риалити звезда, и то в предаване, от което обикновено всичко бързо се забравя.

В това отношение Данна вече си е съвсем развита и няма как да се отрече, че се е насочила само нагоре с пълна засилка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Да де, но Данна започва да развива кариера и тепърва да вълнува, а Йоана до месец ще потъне в забрава, както десетки любимци от музикални риалитита. 

Данна е стартирала от близо година и не виждам някой да е особено развълнуван от появата й. Дори песента й с Десита флопна. Дали ще върви напред няма как да знаеш. На мен с нищо не ми се отличава това момиче... та тя във всеки клип изглежда по-различен начин - все едно нова певица дебютира... И сега в последното видео решила да се накурви, да покаже дупенце и цицки - та дано този път привлече някой друг поглед.

На Йоана баща й май е музикант и едва ли ще я остави да потъне в забрава. А и съм сигурен, че тя ще върви в съвсем друга линия - правейки музика и разчитайки на въздействащо изпълнение, харизма и чар, а не на комерс еднодневки подплатени с приятно изглеждащо разголено тяло и нищо друго.

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Кой реши, че е проява на добър вкус да изпееш кавър на Били Айлиш с текст за Исус Христос (който е супер повтаряем и дебилен) на финала? Разбирам защо не е спечелила.

Идва от много религиозно семейство, което си е нож с две остриета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Сашо каза:

Като я гледах на финала вчера ми стори мега фалшива и лицемррна.  Толкова си беше повярвала, че ще спечели, че като и правеха комплименти треньорите, даже не кимваше за благодарност. 

Принципно Керана ми беше фаворит, и глас и визия има мацкатс, но се радвам и за съгражданина ми,  човека си заслужи победата! 

И аз бях за Керана и най малко за този. Смятам че хпрста гласуваха за него от съжаление. Не е някакъв изключителен глас, но все пак е добър човечец. Нека се порадва на живота и той. Така или иначе нито един спечелил тскова риалити от младите не е инвестирал наградата в муз. кариера. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vancho каза:

Данна е стартирала от близо година и не виждам някой да е особено развълнуван от появата й. Дори песента й с Десита флопна. Дали ще върви напред няма как да знаеш. На мен с нищо не ми се отличава това момиче... та тя във всеки клип изглежда по-различен начин - все едно нова певица дебютира... И сега в последното видео решила да се накурви, да покаже дупенце и цицки - та дано този път привлече някой друг поглед.

На Йоана баща й май е музикант и едва ли ще я остави да потъне в забрава. А и съм сигурен, че тя ще върви в съвсем друга линия - правейки музика и разчитайки на въздействащо изпълнение, харизма и чар, а не на комерс еднодневки подплатени с приятно изгреждащо разголено тяло и нищо друго.

Мислиш ли, че ако Йоана прави музика за слушане, някой ще и обърне внимание. Знаем си къде живеем и какво вълнува тук публиката. Десетки са примерите за хора, които са впечатлявали в подобни риалитита, а после и 100ка не могат да минат с музиката си. 

А реално Данна дебютира с Десита. Имаше едно кратко участие в песен на Кичка и дует с Джордан под друго име. 3 милиона за 16 год дебют не е малко. А новата ще има 3 милиона за първия месец. Ще говорим пак след няколко месеца за Данна. Очевидно е, че грабва вниманието на хората и то не с курвенските си визии, а с харизма и глас. Засега върви само на горе. Заслужава да бъде новата голяма звезда на попфолка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Сашо каза:

Като я гледах на финала вчера ми стори мега фалшива и лицемррна.  Толкова си беше повярвала, че ще спечели, че като и правеха комплименти треньорите, даже не кимваше за благодарност. 

Принципно Керана ми беше фаворит, и глас и визия има мацкатс, но се радвам и за съгражданина ми,  човека си заслужи победата! 

Не съм гледал финала, но е възможно да си е повярвала. Все пак идва от малък град, а се превърна в любимка на България. На нейните години е нормално и простимо да има леко главозамайване, а и не е като да няма качества. За лицемерие и фалш не знам... гледал съм само изпълненията й, но ме съмнява.

Може и просто да се е панирала на финала. Трябваше да оправдава високи очаквания през цялото предаване.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Данна вече добре се е откроила пред дял от публиката с таланта си. Не един човек около мен ми казва, че е чувал песента, като повечето са впечатлени ако не от самото парче, то от гласа й. За мен лично още в първия дует се забеляза певческия й потенциал, а във втория с онзи Кирил вече се отличи съвсем. Песента с Десита пък може дори да се зачете за първата й по-успешна, тъй като 3 милиона в новия YouTube климат са си прилична цифра за нови имена. 

Въпрос на време е да покаже на какво е способна в някоя балада или в песен със силен текст. В момента просто я налагат сред масовия слушател и затова музиката й е по-комерсиална. Но да отбележим, че комерсите й въпреки всичко са си в границите- нищо клонящо към пошлото, на където за жалост на моменти вървят Лидия и Десита.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Vancho каза:

Данна е стартирала от близо година и не виждам някой да е особено развълнуван от появата й. Дори песента й с Десита флопна. Дали ще върви напред няма как да знаеш. На мен с нищо не ми се отличава това момиче... та тя във всеки клип изглежда по-различен начин - все едно нова певица дебютира... И сега в последното видео решила да се накурви, да покаже дупенце и цицки - та дано този път привлече някой друг поглед.

На Йоана баща й май е музикант и едва ли ще я остави да потъне в забрава. А и съм сигурен, че тя ще върви в съвсем друга линия - правейки музика и разчитайки на въздействащо изпълнение, харизма и чар, а не на комерс еднодневки подплатени с приятно изглеждащо разголено тяло и нищо друго.

Коя я Йоана? :D Сериозно питам, защото не знам.

Тук пак ми се струва, че караме по старата грешна схема -на всяка цена да е на мойто дори, ако трябва да се изричат неистини.

Даниела и Десита имат 3 милиона на песента си, а в онзи момент малко песни правеха повече. Не може да се нарече флоп.

Даниела също вече беше номер 1 в Тренд, песента й се знае и тепърва ще набира скорост в клубовете през лятото.

Не виждаш някои особено да се вълнува от нея? Ами аз да ти кажа само в този форум виждам, че всички до голяма или малка степен се вълнуват от нея, а Йоана не я знам дори. Голямо вълнение пада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена vs Преслава. Ютуб гледания по години за изминалото десетилетие.

Screenshot-20200615-210243-Samsung-Notes

Screenshot-20200615-210304-Samsung-Notes

Screenshot-20200615-210315-Samsung-Notes

Допускам да съм пропуснал нещо, особено първите две години. Включени са всички клипове с над 100к гледания.

Докато ми е скучно ще видя и за другите, но като цяло те са топ 2.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Мислиш ли, че ако Йоана прави музика за слушане, някой ще и обърне внимание. Знаем си къде живеем и какво вълнува тук публиката. Десетки са примерите за хора, които са впечатлявали в подобни риалитита, а после и 100ка не могат да минат с музиката си. 

А реално Данна дебютира с Десита. Имаше едно кратко участие в песен на Кичка и дует с Джордан под друго име. 3 милиона за 16 год дебют не е малко. А новата ще има 3 милиона за първия месец. Ще говорим пак след няколко месеца за Данна. Очевидно е, че грабва вниманието на хората и то не с курвенските си визии, а с харизма и глас. Засега върви само на горе. Заслужава да бъде новата голяма звезда на попфолка. 

Ами да смятам, че Йоана би имала още по-голям успех с качествена музика. Виждам я в лирични балади. Ти да не би да си я представяш в дискотечни тупалки? 

Със сигурност всичко е в сферата на вероятностите - и бъдещето на Данна, и това на Йоана. Факт е, че Йоана има преднина.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Галена vs Преслава. Ютуб гледания по години за изминалото десетилетие.

Screenshot-20200615-210243-Samsung-Notes

Screenshot-20200615-210304-Samsung-Notes

Screenshot-20200615-210315-Samsung-Notes

Допускам да съм пропуснал нещо, особено първите две години.Докато ми е скучно ще видя и за другите, но като цяло те са топ 2.

Имаш някаква грешка в изписването на имената за предното десетилетие.

Едната се казва Галена. Другата - Занулена.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой знае ли какво стана с момичетата от група 88?

Не е певица, но се сетих за Клавдия от балет "Магия", някой знае ли какво стана с нея?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...