Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Slavi каза:

Ми то е ясно, че е на дребни въшки, за да я набута Жени в клубовете. Не съм си и помислил нещо друго. Важното е да използва шанса си, че да не стане като при Полина 😂

Ба, мислиш ли, че Женя се занимава, вместо да си гледа старините?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, z_o_ каза:

Кито песента на въпросния дует който посочи Slavi излиза през 2002, две години след като си завършила 8 клас и след "Ласмаги, джасмаги". Дори тези двете дебютират по едно и също време с Анелия. "На стария вълк" и "Чужди устни" (дебютната песен на една от любимките ти) излизат в една сборна компилация.

 

Аз не съм си купувала всички сборни албуми.

Песни със заглавия като "На стария вълк", "Зелено, зелено", "Ох, банана", ги подминавам като пътен знак.

За съжаление баща ми пускаше рибната фиеста, за да ме дразни, когато идваха гости. Тая простотия въобще не можех да я понасям, както и "Смукача" на Ивана.

Впрочем кво стана с Валдес? Поледно четох преди години, че го опандизили за крадени кабели, нещо такова май беше.

Слава Богу, че вече не се излъчва рибната фиеста.:1000(6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Никога не съм слушала изпълнителите извън "Пайнер". Не за друго, а защото те още правеха просташка музика в стил 90 - те, докато в "Пайнер" започнаха да правят модерни неща. Само Деси Слава съм слушала извън "Пайнер".

Не говори така без да си запозната, в онези години и изпълнителите извън "Пайнер" правеха супер песни и клипове (въпреки че нямаха турнета). Алисия която никога не е била в "Пайнер" поне прави качествени и стойностни проекти и е една от малкото които харесвам. Ивена, Джина, Теодора, Бони, Софи, Лияна и други също.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Аз не съм си купувала всички сборни албуми.

Песни със заглавия като "На стария вълк", "Зелено, зелено", "Ох, банана", ги подминавам като пътен знак.

За съжаление баща ми пускаше рибната фиеста, за да ме дразни, когато идваха гости. Тая простотия въобще не можех да я понасям, както и "Смукача" на Ивана.

Впрочем кво стана с Валдес? Поледно четох преди години, че го опандизили за крадени кабели, нещо такова май беше.

Слава Богу, че вече не се излъчва рибната фиеста.:1000(6):

Сега ще ти я поръчам по DSTV да ти стане готинко. 😁

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ами то и Десита без Лидия засега не върви... Дано излязат от сянката на дуета. Дуетите им стават жестоки хитове, а самостоятелните и сезонни не могат да се нарекат... 

Съгласен съм, но Лидия ме дразни повече. А пък Десита се доказа като топ автор - ''Той'' е жесток трак. Нямам търпение да пусне нещо самостоятелно по нейна музика и текст.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kitty каза:

Олелеееееееееееееее, кога се докара с вид на лелка? Не беше ли по - малка от мен? Поне на мен ми изглеждаше с една - две години по - малка от мен, тук прилича на 40+ годишна.:wacko:

Надали е по-малка от теб, но да кажем че е била на към 18 като е дебютирала някъде 2002-3, към днешна дата е почти на 40. 

То и ти си лелка, нищо още си в 4ти клас, ма кво да те правим. Време е да се осъзнаеш че сме 2020та, а не 2006та. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Аз не съм си купувала всички сборни албуми.

Песни със заглавия като "На стария вълк", "Зелено, зелено", "Ох, банана", ги подминавам като пътен знак.

За съжаление баща ми пускаше рибната фиеста, за да ме дразни, когато идваха гости. Тая простотия въобще не можех да я понасям, както и "Смукача" на Ивана.

Впрочем кво стана с Валдес? Поледно четох преди години, че го опандизили за крадени кабели, нещо такова май беше.

Слава Богу, че вече не се излъчва рибната фиеста.:1000(6):

Валдес е Клошар към днешна дата. 

А Албена и Любена имаха и една яка балада - Измамнице, грешнице

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия я помня с "Няма да те дам". За съжаление, се докара до визията на Майкъл Джексън от комплекси, а беше истинска красавица.

Другите имаха евтино и просташко излъчване.

Не ми напомняйте за циганските любовни истории на Софи Маринова, там е цял сериал.............

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Впрочем кво стана с Валдес? Поледно четох преди години, че го опандизили за крадени кабели, нещо такова май беше.

Ходи си по ретро партита. Преди 4 години есента преживя инсулт и оживя, а в края на 2018 дори обмислял да напусне България.

Какво мислиш за този брутален и жесток дует с Емилия?

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Сега ще ти я поръчам по DSTV да ти стане готинко. 😁

В момента гледам Viasat History. Образовам се.:D Мачу Пикчу е по - интересен.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, z_o_ каза:

Ходи си по ретро партита. Преди 4 години есента преживя инсулт и оживя, а в края на 2018 дори обмислял да напусне България.

Какво мислиш за този брутален и жесток дует с Емилия?

 

Винаги съм предпочитал Студен огън. 

А Хали Гали искрено ме възмущаваше😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Алисия я помня с "Няма да те дам". За съжаление, се докара до визията на Майкъл Джексън от комплекси, а беше истинска красавица.

Другите имаха евтино и просташко излъчване.

Не ми напомняйте за циганските любовни истории на Софи Маринова, там е цял сериал.............

 

Айде пак. Ама вчера като защитаваше Преминаласлава Толбухинска (Мили фенове на Преслава, шегувам се. Нека пак не изпадаме в полемиката "Галя или Пепа") нищо не спомена за Джексън, а те са си лика-прилика. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо давате дати за премиерата на Преслава , всички знаете ,че Преслава предварително обявява премиерите си , така че не бързайте. Направо фейсбук и инстаграм полудяха за тази песен на Преслава ,която още не е излезнала. Представям си като излезне какво ще стане!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

Вижте каквo става..

 

GPS:

 

Колко сладко! Всички го пеят на диалект, както е в песента. 😁

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Защо давате дати за премиерата на Преслава , всички знаете ,че Преслава предварително обявява премиерите си , така че не бързайте. Направо фейсбук и инстаграм полудяха за тази песен на Преслава ,която още не е излезнала. Представям си като излезне какво ще стане!

Как си? Новите коври (Лидия,Десита,Данна,) взеха хляба на Преса

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Айде пак. Ама вчера като защитаваше Преминаласлава Толбухинска (Мили фенове на Преслава, шегувам се. Нека пак не изпадаме в полемиката "Галя или Пепа") нищо не спомена за Джексън, а те са си лика-прилика. 

Да бе. Алисия поне прилича на човек, а не на прилеп. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

Как си? Новите коври (Ваня Великова, Клеа, Мая Нури) взеха хляба на Преса

Как да е, поръчал си е манджа от Хепи със златна карта на изипей, сега чака доставката с Прилеп. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, Lelqtian каза:

Как да е, поръчал си е манджа от Хепи със златна карта на изипей, сега чака доставката с Прилеп. 

За лекетата, ако се накапе, има Савексче. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, z_o_ каза:

Ходи си по ретро партита. Преди 4 години есента преживя инсулт и оживя, а в края на 2018 дори обмислял да напусне България.

Какво мислиш за този брутален и жесток дует с Емилия?

 

Единствената му хубава песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лидия всичките й чалга песни ще са с поне 4-5 милиона до края на годината, някои с 10. На Десита също. Това си е невероятно постижение, до преди дебюта им в 2019 новите изпълнители правеха макс 1 милион с 300 зора.

На тях просто им трябват подходящите самостоятелни песни в правилните моменти. И някак да научат публиката си да не им слуша главно дивите комерси.

преди 3 минути, Donatella каза:

Вижте каквo става..

 

GPS:

DANNA!!

 

Голям им е хита на Лидия и Десита, вече няколко пъти го чувам да гърми и по улиците.

Приятната изненада е Данна. Дори и аз не бях сигурен дали на песента ще се даде шанс в клубовете, камо ли хората още от първия ден да я пеят с пълно гърло.

Вече влезе и в Топ 10 на Spotify. На крачка е да измести 100 живота като най-слушана чалга в дневната класация.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...