Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Ох, ама много сме чувствителни... Чак пък жлъч. Коментираме си. Ти па щото не лееш жлъч по Фики пре всеки удобен повод... Светец! 

Преди време обърнах внимание на факта, че не обработва детето си. Нелепо е да гледаме нормално изглеждащи хора, застанали до мумия. 

:roll1::roll1:

 

СМАЗА!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Fast каза:

Вижте горния ми пост, и стига сте сипели жлъч. Още в самото начало си каза че не е тя на снимката.

Виждала съм и двата поста в инстаграм, тук също сте ги слагали. Факт е, че снимката се появи след операцията, след това Преса се размърка и снимката изчезна - беше изтрита ... Случайно ли ти се вижда? Чак след това се появи снимката с другия доктор. На снимката от операцията явно е двойничка на Преслава, защото е 1:1 с нея. В една група във фейсбук за ринопластика, жените бяха коментирали това и наистина имаше постове с въпросните снимки. А в тази група постват и са членове асистентките за България на лекарите. Когато има невярно инфо го опровергават почти винаги. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Дори за най-безобидните снимки да намерите повод да я окастрите. Това е някаква мания.

Какво му е безобидното на днешното фото? Не се прави така, някой да я научи, щото очевидно е тъпа, освен егоист. като ще обработва, да обработва всички. Така няма да личи, че се пипа толкова много. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Виждала съм и двата поста в инстаграм, тук също сте ги слагали. Факт е, че снимката се появи след операцията, след това Преса се размърка и снимката изчезна - беше изтрита ... Случайно ли ти се вижда? Чак след това се появи снимката с другия доктор. На снимката от операцията явно е двойничка на Преслава, защото е 1:1 с нея. В една група във фейсбук за ринопластика, жените бяха коментирали това и наистина имаше постове с въпросните снимки. А в тази група постват и са членове асистентките за България на лекарите. Когато има невярно инфо го опровергават почти винаги. 

Разсейва вниманието, показвайки се с друг лекар след друга операция, ако изобщо я е оперирал. Може да е отишла по друг повод :D 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Дори за най-безобидните снимки да намерите повод да я окастрите. Това е някаква мания.

Ще е поста, който ще ти бъде припомнен като подхванещ пак Стораровци за нема нищо. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Виждала съм и двата поста в инстаграм, тук също сте ги слагали. Факт е, че снимката се появи след операцията, след това Преса се размърка и снимката изчезна - беше изтрита ... Случайно ли ти се вижда? Чак след това се появи снимката с другия доктор. На снимката от операцията явно е двойничка на Преслава, защото е 1:1 с нея. В една група във фейсбук за ринопластика, жените бяха коментирали това и наистина имаше постове с въпросните снимки. А в тази група постват и са членове асистентките за България на лекарите. Когато има невярно инфо го опровергават почти винаги. 

 

преди 1 минута, asylum каза:

Разсейва вниманието, показвайки се с друг лекар след друга операция, ако изобщо я е оперирал. Може да е отишла по друг повод :D 

Ама че сте конспиратори..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На плажа

Вики: Мамо, минава човекът с царевицата.. Много ми се ядеее  ::гледа към Преслава::

Преслава: Вики, с майка ти си говорим, айде бягайте да си играете с Палома.

Вики: Ама тя не се ли казва Паула?

Преслава: Абе все тая.

  • Haha 8
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Stela каза:

Не е вярно. Това не се отнася за всички лекари в Турция. Има няколко за които се знае, че правят "дисни" нослета и който търси този ефект ходи при тях. Има много информация за всички доктори и може да видите, че не е "по калъп". Има и такива, които правят съвсем леки корекции, съобразяват с лицето ти, а не да излезеш после с носа на Барби. Няма как да легнеш под ножа и да не знаеш какъв е очаквания резултат. Да, на 100% не може да се види предварително, но те разполагат с технологии и ти показват на едно 80-90% какъв ще е резултата. Преслава такъв нос си е искала и такъв е получила. Няма какво да се сърди сега, че хората я коментират. 

Изобщо не защитавах Преслава, казвах си впечатленията от проучванията, които съм правила (за "протокола" аз моя рожден нос си го харесвам, просто ме интересуват всякакви корекции и чета като хоби). Турция не е малка държава, със сигурност има лекари, които правят и "обикновени" носове. Но най-популярни са с така наречените "дисни" носове. Лидия даже я рекламираха, че точно това е получила. И Преслава очевидно с такъв "калъп" е пожелала да се оперира. Не разбирам решението й, но със сигурност сама си го е пожелала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Е тя Ивелина Колева си е качила абсолютно същата снимка и в нейния профил - не се е обработила.

Тя си е натюр жената, няма прилепови комплекси. 

преди 1 минута, Fast каза:

 

Ама че сте конспиратори..

Ма какви конспирации. Нали ти се каза, че си е правила няколко операции. 

Току що, VulkoIsTheBest каза:

На плажа

Вики: Мамо, минава човекът с царевицата.. Много ми се ядеее  ::гледа към Преслава::

Преслава: Вики, с майка ти си говорим, айде бягайте да си играете с Палома.

Вики: Ама тя не се ли казва Паула?

Преслава: Абе все тая.

Треса се 😂😂😂

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Щото не знае как.

Изпотрябвало и е. Важното е как сама се харесва, а не да се прави на Мумия и Прилеп с хируригически и фотошоп процедури. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Айде пак от фервуари. Алоо, операцията е от юни предната година.

Жената казва че има две операции (смаляването на бюста и ринопластиката) и показа доктора. Какво повече да направи? Пфф.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Дори за най-безобидните снимки да намерите повод да я окастрите. Това е някаква мания.

Мания? А това да киснеш тук и да я защитаваш като майка орлица, дори когато е виновна какво е? След десетки гафове ти веднъж не застана да кажеш, че е сгрешила в нещо. Ти си против всичко неморално и грешно, но ако го прави Преслава не е проблем. Мисля, че е време да те канонизираме, заслужи си го. Като добавим въртенето и сученето на класации, точкови системи, мочкови системи ... Махаш хора от класации, защото били еди какви си, а понеже Преси е светица трябва да е първа... Оооо и пускаш статии до жълтата преса за врягитята Галена. Живота ти е 24/7 защита на нейно Светейшество Преслава. Изобщо не може да говорим за мания, нали? :roll1:

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Жената казва че има две операции (смаляването на бюста и ринопластиката) и показа доктора. Какво повече да направи? Пфф.

Две поправки, ма нос може да се прави и няколко пъти. Пак си остава с поправки по циците и гагата. Не е нужно да уточнява колко на брой. Плюс тя може да си казва каквото иска, защо сляпо й вярваш? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Мания? А това да киснеш тук и да я защитаваш като майка орлица, дори когато е виновна какво е? След десетки гафове ти веднъж не застана да кажеш, че е сгрешила в нещо. Ти си против всичко неморално и грешно, но ако го прави Преслава не е проблем. Мисля, че е време да те канонизираме, заслужи си го. Като добавим въртенето и сученето на класации, точкови системи, мочкови системи ... Махаш хора от класации, защото били еди какви си, а понеже Преси е светица трябва да е първа... Оооо и пускаш статии до жълтата преса за врягитята Галена. Живота ти е 24/7 защита на нейно Светейшество Преслава. Изобщо не може да говорим за мания, нали? :roll1:

 

Аз по-скоро се тревожа, отколкото да ми е смешно или канонизиращо :(

 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо толкова се съсредоточавате върху носа на Преслава, като има толкова по-големи проблеми на Земята!

Например зъбите й! Прилича на Бъгс Бъни. Имам подозрения, че новата песен на Даймънд е скрит diss за нея.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Жената казва че има две операции (смаляването на бюста и ринопластиката) и показа доктора. Какво повече да направи? Пфф.

О, тя казваше, че не обръща внимание на жълти писания.

Ти недей слуша и вярва сляпо на всичко, дето ти се казва. Губеща стратегия в живота е това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Аз не разбирам защо толкова се съсредоточавате върху носа на Преслава, като има толкова по-големи проблеми на Земята!

Например зъбите й! Прилича на Бъгс Бъни. Имам подозрения, че новата песен на Даймънд е скрит diss за нея.

Нека си го кажем - урод е. На всички скорошни снимки брадичката й ми вади едното око от раз - толкова е заострена, че прилича на сърп. Очевидно в държавата на полумесеца и там са се намесили. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...