Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 44 минути, stereoto_ каза:

Честит Рожден Ден, Джена! 💚

 

 

ЧРД на не те знам нова, стара, прокиснала или изкуфяла Деси Слава ли си. Земи се стегай и върни перата, че стана за резил.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За 19 часа вече близо 110к. Това дори е по-добре от Ариа която последната година е доста активна и бих казал, че хитова. Още има някакъв потенциал в Райне, дано стане по-активна.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

За 19 часа вече близо 110к. Това дори е по-добре от Ариа която последната година е доста активна и бих казал, че хитова. Още има някакъв потенциал в Райне, дано стане по-активна.

Щом на мен ми хареса... и без голотии ... проблемът на песента е да дочакаш втория припев. Не започва така ударно, но после се забива в съзнанието. Дано задържи гледанията.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Kitty каза:

Защото и липсват кученцата, изгубила е и второто. По - добре кучета, отколкото кифленска профилна снимка!

Съжалявам, не знаех за тази подробност... на пръв поглед ми се стори неадекватно, но сега я разбирам.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щяхте да знаете, ако следяхте фейсбука и инстаграма и не от жълтурско любопитство, а като нормални хора.

Тези кученца са и като дечица, като добри приятелчета, с които всичко е споделяла........ Второто кученце е живяло 13 години - тоест до дълбока кучешка старост. И пак 13 години са малко и минават неусетно. А тя работи, ходи по участия, на курсове, пътува и така............ вероятно съжалява, че не е била повече време с тях.

Ако през 2007 година беше известен фейсбук и у нас, и ако имахме цифров фотоапарат тогава, и аз щях да си сложа профилна снимка на моето куче, което почина тогава............  Живя 11 години, казваше се Дикси, тигров боксер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За второто май нищо не качи. Първото като й почина съвсем превъртя играта. Ревеше и по интервюта и каза че щяла да прави ремонт, защоти всичко й напомня на него.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е една от малкото певици, които не понасям. Още като беше с Коцьо ме дразнеше, откакто се разделиха е тотално изтрещяла. Въпреки това, пее много хубаво и народните й песни са страхотни. Новата също не е лоша, но не мога да кажа, че ще си я пусна пак. 

Коцето и Софи избиха рибата, засега се очертава като най-силното предложение за 2020.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Щом на мен ми хареса... и без голотии ... проблемът на песента е да дочакаш втория припев. Не започва така ударно, но после се забива в съзнанието. Дано задържи гледанията.

Да. Всъщност на първо слушане не е нищо особено, но после зарибява. Особено това ''Ние двамата затворени в клетка''. Иначе и заглавието е тъпо, трябваше да е ''Губя съпротива''.

преди 25 минути, Gadinata каза:

Съжалявам, не знаех за тази подробност... на пръв поглед ми се стори неадекватно, но сега я разбирам.

О, много тежко го преживя. 

преди 15 минути, Willy каза:

За второто май нищо не качи. Първото като й почина съвсем превъртя играта. Ревеше и по интервюта и каза че щяла да прави ремонт, защоти всичко й напомня на него.

Точно обратното. Като умря няколко дни качваше негови снимки, видеа, спомени. Просто като умря Дракон участва в ''На кафе'' и заради това мислиш така. Иначе и двамата си имат кът в дома и със снимки и други.

преди 4 минути, meleto каза:

Искам Райна в Трендинг!!! Този проект го заслужава.

Няма никакъв шанс. Щом скандалната Джена не влезна с 240к за първите 24 часа какво остава за Райна. Виж след няколко часа Малката и компания ще са там. Друг е въпроса, че не виждам смисъл Данна и Галин да са около месец в трендинга. Пълна глупост! Да дават шанс и на другите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Второто май е починало наскоро. И може би не е била до него, когато е починало, може би е станало, докато е била извън дома си.............:cry2:

А първото почина от болест, не от старост. Е, и на годинки е било, но и много болно. Тя го е гледала, грижила се е за него, и въпреки това е починало.

Моето куче също беше болно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Умря ли?

Да. На 2 март 2007, на 11 години беше. Лекарствата не помогнаха. в нощта, преди да умре, не спря да вие.:cry2:

Чела съм, че когато кучетата усещат, че ще умрат, започват да вият.:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Да. На 2 март 2007, на 11 години беше. Лекарствата не помогнаха. в нощта, преди да умре, не спря да вие.:cry2:

Чела съм, че когато кучетата усещат, че ще умрат, започват да вият.:cry2:

Каква порода беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

 

Няма никакъв шанс. Щом скандалната Джена не влезна с 240к за първите 24 часа какво остава за Райна. Виж след няколко часа Малката и компания ще са там. Друг е въпроса, че не виждам смисъл Данна и Галин да са около месец в трендинга. Пълна глупост! Да дават шанс и на другите.

И аз така подозирам, че няма да я бутнат. От Планета могат да изберат кой да е в Трендинг и естествено слагат по-новите или оборотни. Но Джена и да е имала 240к, след това здраво флопна... че тя едва половин милион мина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...