Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Willy каза:

Няма правила за подобни неща, но километрични постове в червен цвят и на мен ми бъркат в здравето, имайки предвид че имам нещо проблем с зрението последните месеци и съм за очила. Ще се измисли нещо.

Жалко. Иначе опитах, помолих я съвсем спокойно, ама тя си шпори с червеното. Чета ли такива текстове, после няколко минути виждам снежинки след това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз така си пишех и във форума на "Планета" - в червено. Някои също пишеха в други цветове, за да се различават.

Избрах червения цвят, защото единият от любимите ми три цвята - розов, червен и черен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Аз така си пишех и във форума на "Планета" - в червено. Някои също пишеха в други цветове, за да се различават.

Избрах червения цвят, защото единият от любимите ми три цвята - розов, червен и черен.

Това не е форума на Планета, а от това червено искаш и ние да станем хептен кьорави като тебе. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Аз така си пишех и във форума на "Планета" - в червено. Някои също пишеха в други цветове, за да се различават.

Избрах червения цвят, защото единият от любимите ми три цвята - розов, червен и черен.

Имаш 15 минути да си махнеш анимирания подпис! Ако не го махнеш директен бан! 
За предпочитане е да пишеш в черно или розово.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, penakavalli каза:

Жалко. Иначе опитах, помолих я съвсем спокойно, ама тя си шпори с червеното. Чета ли такива текстове, после няколко минути виждам снежинки след това.

То само снежинки да бяха :) Пък и твърде дълго за четене и да не беше в червено. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

Аз така си пишех и във форума на "Планета" - в червено. Някои също пишеха в други цветове, за да се различават.

Избрах червения цвят, защото единият от любимите ми три цвята - розов, червен и черен.

 

преди 2 минути, pechenko каза:

Имаш 15 минути да си махнеш анимирания подпис! Ако не го махнеш директен бан! 
За предпочитане е да пишеш в черно или розово.

 

Съгласен съм, розовото е почти приемливо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Защо да махам подписа, хубав е!

Съжалявам, не мога да уцеля хубаво розово, а не ми се играе със цветовете.

По-малко от десет минути!

Ще си играеш и ще намериш хубаво розово. Никой не е длъжен да се съобразява с теб, а точно обратното ти тряба да спазваш правилата.

Не ти се играе да намериш хубав розов цвят, но ти се играе да пишеш романи в очебодлив цвят.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kitty

Подписа ти нарушава правилата, защото не можеш да слагаш гифчета/анимирани подписи или аватари.

Мога да те улесня като ти направя нормален подпис и аватар с тази снимка,които не са анимирани.

Съгласна?

Последен шанс. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Гальо каза:

1--900.jpg

Моника днес каза в лайфа си, че това наистина са тя и Андреа. Дали Кобрата верно я е набил

Горката Андри. Само един комплексар може да посегне на половинката си. Да пуска вече дис трака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

По-малко от 24 часа до Революцията. Животът в чалгата няма да е същият след 15:01 на 03.07. Готови ли сте?

Днес ли излиза дуета на Галена и Криско ?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Гадняр! Какво ти пречеше подписа ми?:gun_bandana:

Кажи сега какво прави днес?

Сготви ли нещо? Прочете ли романтична книга? Гледала ли си новият филм 365 дни... уникален е и съм сигурен, че ще ти хареса. Препоръчвам ти го!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kitty каза:

Гадняр! Какво ти пречеше подписа ми?:gun_bandana:

Подписа ти е против правилата! 

И като не ти се занимава да си играеш с цветовете да си намериш подходящо розаво, пиши в черно като всички останали! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Гледала ли си новият филм 365 дни... уникален е и съм сигурен, че ще ти хареса. Препоръчвам ти го!

 

И аз. Пускаш си субтитри и гледаш! Много по-добър от 50 нюанса сиво.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Ох, оставете ме на мира вече, кисна във фейса!

Сладурче, искаме те тук да пишеш романи ( не в червен цвят ).

Какво мислиш за тази снимка:

 

F0D2AA2B-9C53-4A8D-9A0F-242B9C6C0205.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Ох, оставете ме на мира вече, кисна във фейса!

Предлагам в правилата на форума да бъде официално включена забрана за консистентно използване на очеизбождащи цветове за коментарите, или ако е възможно, тази опция да бъде изцяло премахната от текстовия редактор. @meleto?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

Предлагам в правилата на форума да бъде официално включена забрана за консистентно използване на очеизбождащи цветове за коментарите, или ако е възможно, тази опция да бъде изцяло премахната от текстовия редактор. @meleto?

Всеки има право да се изразява както иска. Както е и въпрос на избор дали да прочетеш или не даден коментар. По тази логика трябва и аватари/подписи да забраним, за да не се обиди някой... да речем от лика на Преслава. 

Алтернативно - можеш да скриеш постове от потребители с неприятно оформление.

 

Новата на Райна не е никак лоша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Всеки има право да се изразява както иска. Както е и въпрос на избор дали да прочетеш или не даден коментар. По тази логика трябва и аватари/подписи да забраним, за да не се обиди някой... да речем от лика на Преслава. 

Алтернативно - можеш да скриеш постове от потребители с неприятно оформление.

 

Новата на Райна не е никак лоша.

 

 

Мда, по принцип е точно така. За аватари и подписи има правила, доколкото ми е известно, примерно за анимираните такива. И за злоупотреби с правото на изразяване, кейс ин поинт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Мда, по принцип е точно така. За аватари и подписи има правила, доколкото ми е известно, примерно за анимираните такива. И за злоупотреби с правото на изразяване, кейс ин поинт. 

Правилата за аватари и подписи са по-скоро технически и не касаят самото съдържание. Би било драма ако даден коментар съдържа огромни букви или е крайно нечетим. 

Съдържанието е въпрос на вкус и за него важи Правилника на форума. 

Ако даден коментар отговаря на правилата - да не е обидно, с вулгарен език и тн, защо да е проблем?

Например, потребителката може да си харесва червеното, аз да го харесвам, но теб да те подлудява.  Трябва ли да отлъчим потребителката? Аз например, ако се навия да прочета червен коментар първо го селектирам, за по-добра четимост. :D 

Само на мен ли обложката на клипа ми изглежда леко размазана?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...