Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Slavi каза:

Поне дискотеката е пълна, така че погрома не е пълен. Засега не е обявила други участия. Може би все по малко ще има за нея покрай младите надежди на Пайнер. 

Айде 4 милиона тук

 

Така и не ми хареса. "Днес не плача, а разплаквам" ми е по-любима, сигурно защото музиката си е найна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

Относно Popnable.

Преди се гледаха гледанията без регистрация - направихме си.

Сега за да видим гледанията се изискваше да добавяме клипове/артисти и т.н - и това направихме.

Въпросът ми е защо тогава почти всеки ден има бъг в popnable и липсват половината песни? За да изискваш неща от нас, трябва твоите също да са на ниво. :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kitty каза:

Относно Анелия - дано не се пипне и тя, има красиво естествено лице и прекрасни черти. Само не ми хареса как си съсипа хубавата коса.

Тоя страх от остаряването започва да ми прилича на психично болно състояние............

Who's gonna tell her?

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , gioksy каза:

Не се сещам за дискотеката ама една приятелка мина през работата ми и тръгна на Галена... И нея я е нямало... Нз кфо се случва 😄

За коя дискоте става дума? И защо и Галена не е имало, явно хора няма...?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Снощи във Варна Алисия е събрала повече хора, отколкото на откриването с Галена. Щом ще сравняваме участията им :D 

В понеделник Варна беше под вода, не си представям да се юрнат в Култ всички. Да не говорим, че от годино всеки знае, че четвъртък е деня с участие.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво мислите за ДЖИЯ ? Новото голямо име в поп - фолка ?

Че е поредната, която търси чрез попфолка бизнесмен, който да и набара ДЖИ точката

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Че е поредната, която търси чрез попфолка бизнесмен, който да и набара ДЖИ точката

Знаех си че ще коментираш. парцал дето е тръгнал да е боксова круша на някоя мутра за мерцедес, то повече такива отколкото певици. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Знаех си че ще коментираш. парцал дето е тръгнал да е боксова круша на някоя мутра за мерцедес, то повече такива отколкото певици. :D 

По примцип такива парцали дори не трябва да ги коментираме, за да не им даваме поводи да мислят, че са известни. 

Жалкото е, че има и пеещи певици, които използваха жанра, за да се доберат до паралии, след което се отказаха, а имаха бъдеще като Деси Ковачка, Даяна, Елена.... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво мислите за ДЖИЯ ? Новото голямо име в поп - фолка ?

Нищо няма да стане от нея, просто няма качествата. Тя иска да е певица, за да е готина и оборотна, а не защото може да пее и наистина има желание да се занимава с това, следователно до година/две е в коша.  

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...