Jump to content



Online: Галена - 100 живота


Препоръчани коментари

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Моля ви се, онова гнусно нещо с Фики да получи отзвук и все пак да стане някакъв хит в чалготеките, а тази брутална песен да казвате, че е слаба... За "Сърце" пак така писахте, а тези двете последните 2 години са  й топа, толкова изпипани от-до. Вярно е, че тук текстът не е на толкова високо ниво както при "Сърце", но пак е супер добър, има толкова зарибяващи фрази, в повторенията особено е сякаш си излива мъката, абсолютен топ отвсякъде. Да не говорим за видеото, двамата с Иво са радост за окото, играта им, всички сцени, много рядко се случва да гледам по десет пъти видео на чалгарка, последно при Емилия и Денис ми се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В първия момент ми се видя слабо, но на третото слушане адски ме зариби. Само припева ми идва леко слаб. Но това "още малко, още малко", там тази част от песента адски ме зарибява. Честно казано, така не ме е грабвала песен на Галена от "Сърце", другите от миналата година така и не успях да ги харесам. А клипа е мегаякия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На пръв поглед един доста добър проект за попфолка. Галоша отдавна не бе впечатлявала така с клип. Готина и лесно запеваема песен, повече от приличен текст. 

Но нямя как да не отбележа, че звучи като поредната Ганевска песен и ако бе изпята от Преса, щяхте да я заклеймите като поредния и комерс. Ако се бе доверила и на албанеца за аранжимента, може би щеше да избяга от тази прилика с 20 други песни. Галоша пак се е вдъхновявала от 100 места за проекта, но го е направила стилно, така че да не може да се говори за плагиатство. 

Тук и изпълнението и не дразни, тоест не грачи, ами звучи лирично. Предполагам, че след няколко слушания, би ми станала любима, особено при липсата на нови чалги. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това "А ти ме молиш още малко, още малко" е най-бруталното нещо в поп-фолк песен, което съм чувал от доста време насам, зариби ме зверски.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 56 минути, Slavi каза:

На пръв поглед един доста добър проект за попфолка. Галоша отдавна не бе впечатлявала така с клип. Готина и лесно запеваема песен, повече от приличен текст. 

Но нямя как да не отбележа, че звучи като поредната Ганевска песен и ако бе изпята от Преса, щяхте да я заклеймите като поредния и комерс. Ако се бе доверила и на албанеца за аранжимента, може би щеше да избяга от тази прилика с 20 други песни. Галоша пак се е вдъхновявала от 100 места за проекта, но го е направила стилно, така че да не може да се говори за плагиатство. 

Тук и изпълнението и не дразни, тоест не грачи, ами звучи лирично. Предполагам, че след няколко слушания, би ми станала любима, особено при липсата на нови чалги. 

Опредено Ганев е направил микс от стари песни. Откривам прилики с Въртележката, Точка за мен, Грешка, Без чувства. Сигурно има и още. Въпреки това песента не ми излиза от главата. 

А то като цяло каква е ситуацията с албанския принос? Какво точно е албанско на песента - изпяването, отсвирите?

Като цяло също не разбирам защо се търси вината в певиците, когато проектите им имат (съмнителни) прилики с други. Нито Галена е седнала да гледа клипове, за да измисли сценария, нито Преси е решила, че ще ползва интрото на Shawn Mendes за инспирация, нито Гера си е намерила песента с танковете. 😁Просто вече наистина като че ли става много сложно да се измисли нещо невиждано и нечувано.

Но тук в клипа има невероятна завършеност на историята - началото с първата ябълка, многото различни истории и края с многото ябълки. Определено много ме впечатли.

Някой има ли линк за мастър на песента? 😁

Редактирано от penakavalli
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, penakavalli каза:

Просто вече наистина като че ли става много сложно да се измисли нещо невиждано и нечувано.

Певачките не рискуват с нови, неизчерпани имена, затова си получават притоплените манджи от Ганю и Пашката. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Слушам я само заради напращелите цици на Галс.:naked:

Чак се притеснявам да не я изтрият заради бомбите и, както 2017-та на Галина и Лорена.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , penakavalli каза:

Опредено Ганев е направил микс от стари песни. Откривам прилики с Въртележката, Точка за мен, Грешка, Без чувства. Сигурно има и още. Въпреки това песента не ми излиза от главата. 

А то като цяло каква е ситуацията с албанския принос? Какво точно е албанско на песента - изпяването, отсвирите?

Като цяло също не разбирам защо се търси вината в певиците, когато проектите им имат (съмнителни) прилики с други. Нито Галена е седнала да гледа клипове, за да измисли сценария, нито Преси е решила, че ще ползва интрото на Shawn Mendes за инспирация, нито Гера си е намерила песента с танковете. 😁Просто вече наистина като че ли става много сложно да се измисли нещо невиждано и нечувано.

Но тук в клипа има невероятна завършеност на историята - началото с първата ябълка, многото различни истории и края с многото ябълки. Определено много ме впечатли.

Някой има ли линк за мастър на песента? 😁

Музиката е албанска май, но аранжимента е на Ганев. Тоест звученето не е албанско. Той Ганев редовно осира жестоки музика с баналните си аранжименти. Още ме е яд за Вторник беше. Общо взето и песен на Ариана Гранде да направи някоя чалгаджийка, Ганев бързо ще я обезличи с еднакви отсвири. 

Но като цяло в този жанр докато нещо се котира, то се повтаря и потретя до безкрай. Преди така беше Оцко, преди това пък Кости, дори 2002-2007 го имаше това явление с Токича. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Музиката е албанска май, но аранжимента е на Ганев. Тоест звученето не е албанско. Той Ганев редовно осира жестоки музика с баналните си аранжименти. Още ме е яд за Вторник беше. Общо взето и песен на Ариана Гранде да направи някоя чалгаджийка, Ганев бързо ще я обезличи с еднакви отсвири. 

Но като цяло в този жанр докато нещо се котира, то се повтаря и потретя до безкрай. Преди така беше Оцко, преди това пък Кости, дори 2002-2007 го имаше това явление с Токича. 

В канала на планетариума пише, че и Ганев има принос за музиката. Точно затова питах дали някой знае кой за какво е отговорен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип на световно ниво - песен на ниво Биляна.

Последния истински хит на Галена е "Пей сърце".Тая песен гърмеше отвсякъде от ден 1.

Не в топ 5, а в топ 55 не бих сложил тая песньовка.Язък за хубавия клип!Ако клипа не беше приковал вниманието ми щях още на първата минута да я спра.И все пак е по-добра от простотията Ламборгини, с която удари дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, nikitrz каза:

Клип на световно ниво - песен на ниво Биляна.

Последния истински хит на Галена е "Пей сърце".Тая песен гърмеше отвсякъде от ден 1.

Не в топ 5, а в топ 55 не бих сложил тая песньовка.Язък за хубавия клип!Ако клипа не беше приковал вниманието ми щях още на първата минута да я спра.И все пак е по-добра от простотията Ламборгини, с която удари дъното.

МИ КАТО СИ МУЗИКАЛЕН ИНВАЛИД НЕ КОМЕНТИРАЙ. ПЕСЕНТА Е ПЪТИ ПО СТОЙНОСТТНА ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ШИТНИЯ НА ПРЕСЛАВА. ЯСНО ЛИ Е ТИЕ ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, Ютуб усилено ми я пусна 4-5 пъти и я оставих. Еми... единственото симпатично нещо е "още малко, още.." от куплетите. Всичко останало си остава същото. Странно е, защото повечето песни на Галена не ми харесват от първо слушане, но след това ме зарибяват. Например, Добре ли си, Паника, Сърце съм ги въртял доста пъти, но са ме хванали от 2-3 слушане. При тази песен, нищо не се промени.

Припевът е брутално тъп. Ако беше само с куплети тая песен... Колко песни имат това "да имах 100 живота"? 

Много е смешно, че добавиха Ави БЕнеди :D Е как случайно са изчоплили негова работа и са я ползвали???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ави Бенеди е пълен кукер, от толкова подмазване на Галена й е станало жал сигурно, толквоа антипатичен човек, излага се с някакви писания на развален английски в сторита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е с ефект "flip", щото се рекламира именно "Samsung Galaxy Flip".... а не щото е краден от поредната сръбска еднодневка...

Песента ми напомня на "Кой", но с нов прочит, и то самостоятелен, текста на "Видимо изневерил", но през "призмата" на Галена и в крайна сметка... Ганев style, иновативен склип, Галена и нов хит....

Ами кефи ме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес бяхме на планинска екскурзия, не знам колко пъти я чух даже да си я тананикат хората, докато ходят, оставете, че гърми, дори тези дето сочат "чалга, аз не съм с тези хора" знаеха за нея, Галена такъв хит не е имала от "Феноменален". Този път абсолютно заслужено, лично аз я слушам от сутрин до вечер, понякога се улавям, че се разхождам със слушалки из дома си, наистина от "Тръгвай си" и "Пиян" не е било това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...