Jump to content

Чалгавизия 12 - Дебютанти


Препоръчани коментари

преди 1 минута, gabbati каза:

@Willy какъв ще бъде следващия едишън или ще има анкета?

Време е за анкета. Може още днес да я пусна да си имаме темата на готово.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Време е за анкета. Може още днес да я пусна да си имаме темата на готово.

Давай! Аз съм ЗА Ремикси, което дадох като предложение! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Давай! Аз съм ЗА Ремикси, което дадох като предложение! 

В това число броиш нови версии на стари песни? Тип "С тебе ми е най-сладко", "Богиня"... Или версии на една и съща песен в изпълнение на един и същ изпълнител? Тип Феникс, Отминал спомен, Ти си виновен? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

В това число броиш нови версии на стари песни? Тип "С тебе ми е най-сладко", "Богиня"... Или версии на една и съща песен в изпълнение на един и същ изпълнител? Тип Феникс, Отминал спомен, Ти си виновен? 

Ако това с новите версии на стари песни не се брои, задължително трябва да направим такъв едишън, ще е яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

В това число броиш нови версии на стари песни? Тип "С тебе ми е най-сладко", "Богиня"... Или версии на една и съща песен в изпълнение на един и същ изпълнител? Тип Феникс, Отминал спомен, Ти си виновен? 

Не. Примерно, Алисия има песен Жестока болка, но тя може да участва с РЕМИКС версията, Теодора - Скрита рана, примерно Скъпи, купи ми нещо с новата версия и подобно, но не оригиналната, която примерно може да участва в друг едишън. Това ми беше идеята. Ремикса на самата песен. Както каза Феникс, Отминал спомен и т.н. Точно! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете идеи трябва да реализираме.

Кавъри не съм сигурен, че има достатъчно. На прима виста се сещам за Грешница, имаше албум на Кристал с кавъри на Дачева в изпълнение на Биляна, Галена, Борис Дали... Сега Коцето възроди Гот ми е, Емилия и Стругаро. Едва ли ще докараме повече от 15 песни с клизма. Може би време като мине, ще се понатрупат. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.05.2020 г. от 16:18, Willy каза:

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 12 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
 
Краен срок за гласуване 03.05 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

Reminder

Не са гласували: @Mr. Greshen @Амброжка..

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За победител залагам на Гергана или Константин, макар че има и други силни. Не позволявайте на най-силният дебют в последните години - Лидия, да е извън Топ 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic @GSA  @DevilWish @payner_tv  @Gadinata  @meleto   @Olay  @gabbati  @Runevski   @asylum  @Willy  @talasym  @xroflx9

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

 

ГЛАСУВАЙТЕ!!!:

ПЕСЕН -  5 ТОЧКИ.

ПЕСЕН - 5 Т.

ПЕСЕН - 5 Т.

 

ИЛИ

 

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

@THE IIconic @GSA  @DevilWish @payner_tv  @Gadinata  @meleto   @Olay  @gabbati  @Runevski   @asylum  @Willy  @talasym  @xroflx9

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

 

ГЛАСУВАЙТЕ!!!:

ПЕСЕН -  5 ТОЧКИ.

ПЕСЕН - 5 Т.

ПЕСЕН - 5 Т.

 

ИЛИ

 

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

 

 

Не мисля, че е твое задължение да караш когото о да било да гласува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Donatella каза:

@THE IIconic @GSA  @DevilWish @payner_tv  @Gadinata  @meleto   @Olay  @gabbati  @Runevski   @asylum  @Willy  @talasym  @xroflx9

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

 

ГЛАСУВАЙТЕ!!!:

ПЕСЕН -  5 ТОЧКИ.

ПЕСЕН - 5 Т.

ПЕСЕН - 5 Т.

 

ИЛИ

 

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

ПЕСЕН - 3 Т.

 

 

Аз гласувах още преди Уили да ни призове! :D 

Не съм гледал кой коя песен си е избрал, просто подкрепих трите, които най-много ми харесват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап мога само да кажа, че надхърлих единственото си друго участие, а именно последното ми място с "Горкото момиче" на Джен! Целувки и успех на почти всички участници!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...