Jump to content



Чалгавизия 12 - Дебютанти


Препоръчани коментари

Според мен няма нужда от анонимно записване, защото тези, които гласуват по потребителски пристрастия, ще го правят и при анонимно записване. Те ще си споделят помежду си, кои песни са пратили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Ганев и Николай Пашев

Не мога да си представя да изберем Кости и от над 20 песни на Андреа да е възможно записване само с 3. Така или иначе не е работил с много изпълнители, ако ще е той е редно това правило да се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Биолчев също има супер много хитове. Иначе Токича, Кости, Драганински също мачкат. 

Токича става ама е работил за много малко певици

Link to comment
Сподели в други сайтове

За композитора ще пусна анкета. И без това до утре до 18:00ч. имате време да изберете дали да е анонимно или не, а ще вмъкна и още едно правило. Пък и ако изберете да е анонимно трябва да обмисля как ще протече гласуването итн..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Даниел Ганев и Николай Пашев

Не мога да си представя да изберем Кости и от над 20 песни на Андреа да е възможно записване само с 3. Така или иначе не е работил с много изпълнители, ако ще е той е редно това правило да се промени.

Кости работи с много изпълнители за Фен, после и за Пайнер. Галена, Мария, Янева ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Според мен няма нужда от анонимно записване, защото тези, които гласуват по потребителски пристрастия, ще го правят и при анонимно записване. Те ще си споделят помежду си, кои песни са пратили.

Уйли ще публикува песента на всеки и ще си траем

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Уйли ще публикува песента на всеки и ще си траем

Отделно ще има и проблеми при записването, няма да знаем кои песни/изпълнители са избрани. Това е излишно следене и занимаване, при почти нулев ефект. Предполагам, тези които злоупотребяват са едва няколко души а не е нещо масово. А тези, които злоупотребяват в момента, при анонимен глас пак ще го правят без проблем.

Трябва да се търси друго решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен анонимното записване малко излишно ще затрудни първия етап от играта, защото никой няма да знае кои песни са взети и кои още не са. А и Olay е прав, че който иска, ще си сподели песента така или иначе.

Нямам против да се направи, просто се замислих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последно на първо място, чувствам се като трака Old Town Road, който от 70-то място скочи на #1 в Билборд. This is how we do!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

От последно на първо място, чувствам се като трака Old Town Road, който от 70-то място скочи на #1 в Билборд. This is how we do!

 Не знам защо, но се изсмях брутално!🤣

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Отделно ще има и проблеми при записването, няма да знаем кои песни/изпълнители са избрани. Това е излишно следене и занимаване, при почти нулев ефект. Предполагам, тези които злоупотребяват са едва няколко души а не е нещо масово. А тези, които злоупотребяват в момента, при анонимен глас пак ще го правят без проблем.

Трябва да се търси друго решение.

Еми извинявай мило ама преди 3-4 едишъна се записах с Анелия и не видях и финал, а днес Мартин със същата песен печели едишъна. Как стават тея неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости или Оцко – най-емблематичните според мен композитори през последните години, спасили не 1 и 2 кариери.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 Не знам защо, но се изсмях брутално!🤣

Това е целта на моите коментари, пиле, нека ви позабавлявам малко от малко в тези тежки дни!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Кости или Оцко – най-емблематичните според мен композитори през последните години, спасили не 1 и 2 кариери.

Стига с тоя Оцко! Колко пъти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Стига с тоя Оцко! Колко пъти?

Не ми крещи! Не знаех, че е имало и с него едишън, не ме вини. 

Искам да има едишън с песните на Весела, за да мога да участвам и спечеля с турбо хита – "Палаво око", @Willy take notes.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Не ми крещи! Не знаех, че е имало и с него едишън, не ме вини. 

Искам да има едишън с песните на Весела, за да мога да участвам и спечеля с турбо хита – "Палаво око", @Willy take notes.

И аз за Веса се присетих нещо одеве.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Не ми крещи! Не знаех, че е имало и с него едишън, не ме вини. 

Искам да има едишън с песните на Весела, за да мога да участвам и спечеля с турбо хита – "Палаво око", @Willy take notes.

Как пък ме чу, че крещя? Това не е присъщо за мен!❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Putin каза:

Аз искам едишън с песните на Вероника, тя е некст левъл.

Не знам дали ще има достатъчно записали се 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Аз искам едишън с песните на Вероника, тя е некст левъл.

И с нея преди няколко едишъна ударих на камък. В едно се убедих, едно 75% от Раманиа нямат вкус!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

И аз за Веса се присетих нещо одеве.

Ще ги спукаме всичките с хитовете на невероятната Весела!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

И с нея преди няколко едишъна ударих на камък. В едно се убедих, едно 75% от Раманиа нямат вкус!

Е, зависи и от конкуренцията. Преди няколко едишъна поставих Райна на второ или трето място, а я мразя. Смятай колко са ми харесали останалите песни 😂не играеш ли за забавлението, само да спечелиш ли искаш?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...