Jump to content



Чалгавизия 8 - Песни на Оцко


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

@asylum сигурен ли си, че искаш да участваш с лайв версия от клуб, с лошо качество?

Качеството е супер, но не намирам оригиналния клип - май са го изтрили, имаше ударен саунд! Остави ми Виктория тогава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, asylum каза:

Качеството е супер, но не намирам оригиналния клип - май са го изтрили, имаше ударен саунд! Остави ми Виктория тогава. 

https://www.vbox7.com/play:d6b46665f0

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Качеството е супер, но не намирам оригиналния клип - май са го изтрили, имаше ударен саунд! Остави ми Виктория тогава. 

Тази ли е?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

@pechenko как се свалят клипове от vbox7?

Ако ти е трудно, остави ми Виктория - и тя е трепач. Някой да пита Бриана що й е изтрит клипът, че мен ме мързи! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ако ти е трудно, остави ми Виктория - и тя е трепач. Някой да пита Бриана що й е изтрит клипът, че мен ме мързи! 

Добре, пробвах от няколко сайтове, но не стана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!

 


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@pechenko, @devotioner, @Achito, @Gadinata, @payner_tv, @Beat.@talasym, @THE IIconic, @GSA, @Olay, @mimchyyy9, @ANGEL, @hienata, както и топ 2 от предишният едишън - @DevilWish и @gabbati.

краен срок за гласуване 08.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:


@.close to me., @xroflx9, @BobiTo, @Donatella, @Mr. Greshen, @NICK., @M.Power, @Willy, @Denis, @asylum, @meleto, @Lelqtian, @Blueberry, @Амброжка., както и топ 2 от предишният едишън - @DevilWish и @gabbati.
 

краен срок за гласуване 08.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено първия полуфинал е доста по-силен и оспорван. Успех на всички! 

Кадри от генералната репетиция за финала (отново се доверих на Фейм, ко да правя на 50% ми танцуват)

 

Подкрепете Счети моля ❤️ 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Да не забравим и тези два хита, с които участват директните финалисти!

 

И ние сме със силни песни и то доста! И на мен ми беше трудно в първи полуфинал....... Много!!!

Изобщо няма да крия, че фаворити са ми песните: Режим "неприлична", Докрай, Имаме ли връзка, Лятно време, Да си плащал, Без гаранция, По-страшно, Всичко чуждо..., Все ми е тая. Глас от мен за тях и успех на участниците им! Подкрепих и още няколко други, които ми харесаха, но ме е яд за първи полуфинал, защото едва избрах 7, можеше повече! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Beat. каза:

А Яница защо е с три песни? 

Изпуснал съм я без да искам и го видях чак когато правех видеото и се надявах никой да не забележи.🥴😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Изпуснал съм я без да искам и го видях чак когато правех видеото и се надявах никой да не забележи.🥴😂

Едната е дует, което минава по правилата? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

краен срок за гласуване 08.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

Гласували: 7/13 + 2/2 от топ 2

Не са гласували: @pechenko, @Achito, @talasym, @THE IIconic, @mimchyyy9 и @hienata.

Това е просто reminder, но ще помоля тези които влизат по-рядко, като видат съобщението да отделят 5 минути да гласуват, за да не се гоним последният ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

Втори полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

краен срок за гласуване 08.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

Гласували: 7/14 + 2/2 от топ 2

Не са гласували: @xroflx9, @BobiTo, @Donatella, @Амброжка., @.close to me., @M.Power и @Blueberry.

Това е просто reminder, но ще помоля тези които влизат по-рядко, като видат съобщението да отделят 5 минути да гласуват, за да не се гоним последният ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал явно е доста по-трудно защото засега няма изявени финалисти и всички песни се борят за място на финал, докато в първи полуфинал след 9 гласували още има песен с 0т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Втори полуфинал явно е доста по-трудно защото засега няма изявени финалисти и всички песни се борят за място на финал, докато в първи полуфинал след 9 гласували още има песен с 0т.

Аз съм с 0, нали така? Скърбя отвсякъде. Моля, подкрепете РАЙНА! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Lelqtian каза:

Едната е дует, което минава по правилата? 

Къде пък го видя тоя дует? Фийчърингите се броят за самостоятелни песни, тоест не може да е с три.

От 30.03.2020 г. от 23:21, Willy каза:

Галена, Емануела, Джена, Алисия, Ивена, Андреа и Галин вече участват с по две самостоятелни/feat песни.

Галена участва и с дует и вече няма възможност за записи с нейн и песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...