Jump to content



За или против отлагането на нова музика по време на карантината?


За или против отлагането на нова музика по време на карантината?  

46 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Аз съм за. Самия аз като излезе някоя супер свежа песен искам да я чуя из клубовете вечерта :D А и много от песните няма да се оценят, както биха се, ако нямаше карантина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая. И без това чувам хубавите максимум два пъти. тъпите - до 10-тата секунда. 

Ако бях певачка, нямаше да пусна нищо сега - от бизнес гледна точка. Феновете да гледат старите клипове! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Против. Като ще сме си само вкъщи поне да има нещо ново, което да се слуша.
Иска ми се да пускат, но ги разбирам - нямат почти никаква полза от това. 

И преди Коронавируса имаха разни периоди в бълване на нови песни почти всеки ден, та сега, когато всичко отмине си представям какво ще е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Против. Точно сега им е дошъл шанса отново да извадят жанра от дискотеките. Като отлагат продукцията си само показват, че масовият българин вече не им е толкова важен като почитател, колкото са им важни ди джеите и посетителите на клубовете, повечето от които дори не ги възприемат като звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gabbati каза:

Ако сме против новата музика, то тогава сме против и новите филми, предавания и т.н. А точно това ни разсейва в такова време.

При филмите е друго салоните са затворени и няма да имат никакви приходи докато песните могат да се развиват и без клубовете има радиа музикални телевизии и интернет

Против отлагането съм

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Brian каза:

При филмите е друго салоните са затворени и няма да имат никакви приходи докато песните могат да се развиват и без клубовете има радиа музикални телевизии и интернет

Против отлагането съм

Не, не, имах предвид нови филми по bTV, NOVA и други, за киносалоните разбирам. Не разбирам отлагането на предаванията по бтв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Против. Точно сега им е дошъл шанса отново да извадят жанра от дискотеките. Като отлагат продукцията си само показват, че масовият българин вече не им е толкова важен като почитател, колкото са им важни ди джеите и посетителите на клубовете, повечето от които дори не ги възприемат като звезди.

Съгласен съм на 101%!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, gabbati каза:

Не, не, имах предвид нови филми по bTV, NOVA и други, за киносалоните разбирам. Не разбирам отлагането на предаванията по бтв.

Какво има да се разбира толкова. Махат всичко, което е развлекателно и забавно с цел да дават само новини за тоя вирус. Искат да те панират още повече като си стоиш вкъщи. Толкова е просто. Борба за пари и рейтинг. 

Ето през седмицата цели 2 часа Антон Хикемян ще ни надува главите за вируса- нещо, което не мисля да гледам пак и да се натоварвам. Той си има там работа и какво му пука за народа. Само не знам къде изчезна Биляна Гавазова и каква е тая нова млада водеща на новините? Сигурно е с връзки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Какво има да се разбира толкова. Махат всичко, което е развлекателно и забавно с цел да дават само новини за тоя вирус. Искат да те панират още повече като си стоиш вкъщи. Толкова е просто. Борба за пари и рейтинг. 

Ето през седмицата цели 2 часа Антон Хикемян ще ни надува главите за вируса- нещо, което не мисля да гледам пак и да се натоварвам. Той си има там работа и какво му пука за народа. Само не знам къде изчезна Биляна Гавазова и каква е тая нова млада водеща на новините? Сигурно е с връзки. 

Не ми се карай, де :D Разбирам конспирацията, за която говориш, но според мен, ако беше така както казваш нямаше да спрат предаванията само на Междинна станция a.k.a. Иван и Андрей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, gabbati каза:

Не, не, имах предвид нови филми по bTV, NOVA и други, за киносалоните разбирам. Не разбирам отлагането на предаванията по бтв.

Ся незнам кво са отложили Босфортиви, но бих предположил че доста от предаванията са спрени поради забраната за събиране на хора. На някой като Магърдич не им пречи да си снимат, на други им пречи. Нормално да дръпнат шалтера на почти всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ся незнам кво са отложили Босфортиви, но бих предположил че доста от предаванията са спрени поради забраната за събиране на хора. На някой като Магърдич не им пречи да си снимат, на други им пречи. Нормално да дръпнат шалтера на почти всичко. 

Спряха предавания, които са на запис. Разбирам да са излъчвани на живо, но не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Спряха предавания, които са на запис. Разбирам да са излъчвани на живо, но не са.

Че то на запис е по сложно - според зависи нали. В това число, вероятно продукцията им включва цифра хора, които повечето предавания на живо едва ли имат.

Основна причина бих посочил, че нямат повече заснети епизоди, или не са достатъчно за да поддържат интерес там колкото време им е отредено, и ша чакат да мине вирусо и тогава. Те и повечето холиводски сериали им дръпнаха шалтера, идеален момент да си наваксаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Че то на запис е по сложно - според зависи нали. В това число, вероятно продукцията им включва цифра хора, които повечето предавания на живо едва ли имат.

Основна причина бих посочил, че нямат повече заснети епизоди, или не са достатъчно за да поддържат интерес там колкото време им е отредено, и ша чакат да мине вирусо и тогава. Те и повечето холиводски сериали им дръпнаха шалтера, идеален момент да си наваксаш. 

Те използват всяка свободна минута да дават само новини за вируса. Дали от щаба, или извънредно. Спират само за турските сериали и почти целия ден само за вируса дава btv. 

Даже го пише, че си сменят програмата btv. за да  наблегнат да дават повече новини за вируса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Те използват всяка свободна минута да дават само новини за вируса. Дали от щаба, или извънредно. Спират само за турските сериали и почти целия ден само за вируса дава btv. 

Даже го пише, че си сменят програмата btv. за да  наблегнат да дават повече новини за вируса. 

Ми може. Не следя нито битиви, нито нова. Като не харесва, все едно нямаш интернет и не може да си пуснеш нещо друго, не сме 84та когато е имало само Първа програма и петък вечер включване от Останкино с избрано от СССР. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

PS @zai4eto82 Освен това, увеличено отразяване на кризата, означава че показват повече по телевизора негово генералско величество. Така че ако твойте яйчници са сбъркани и не го намираш за секси - проблема си е, нали, лично твой. 

Image may contain: 1 person, text

Link to comment
Сподели в други сайтове

Против разбира се. 

Особено сега да вземат да заложат на малко качество и стойностна музика и да спрат да робуват на тъпите дискотеки, защото се вижда, че един вирус им трябва и плейбек хонорарчетата им заминават в кофата. 

Нека залагат на нови албуми, от които пак могат да печелят (ако имат концепция и добра реклама). Могат дори да ги промотират лайв във фейсбук или инстаграм. Видяхме Рени, Валя и Камелия какъв фурор предизвикаха, но все пак те са от старата генерация и могат да пеят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Ако можете, разпратете резултатите от анкетата на топ изпълнителите, белким им дойде акъла в главата. 

Може да извадят като Преслава разни стари неиздавани песни и да ги качат като слайдшоу или лайв от хола вкъщи. Пак е нещо. Да инвестират по-късно в скъпи клипове, но ако имат някакви пълнежи - да ги пускат сега. Или ремикси. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.03.2020 г. от 15:26, Fast каза:

Ако можете, разпратете резултатите от анкетата на топ изпълнителите, белким им дойде акъла в главата. 

Освен Петрана, кой друг не иска да си пуска песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

После ще има пренасищане на пазара и доста песни с потенциал биха се изгубили между всички останали. Лично аз намирам за грешно решението на повечето, но те си знаят. В крайна сметка повечето гледат да си избият проектите от участия, но една Цура, която така или иначе няма такива, не разбирам какво я бърка да пусне песен в момента.

 

Или както по-горе казахте песни, които са правени във времето да бъдат пуснати като слайдшоу също би бил добър вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.03.2020 г. от 20:24, SG каза:

Против. Точно сега им е дошъл шанса отново да извадят жанра от дискотеките. Като отлагат продукцията си само показват, че масовият българин вече не им е толкова важен като почитател, колкото са им важни ди джеите и посетителите на клубовете, повечето от които дори не ги възприемат като звезди.

След като масовия българин не дава 5 пари за чалгаджийките, не виждам защо те трябва да правят нещо за него. 

90% от продукцията се прави за клубовете. Логичен е избора на повечето чалгаджийки да изчакват... Иначе сега е времето да пуснат някоя балада, нещо по социално като тематика, но впредвид, че те си знаят, че основно студентите и мутрите им пълнят заведенията и слушат песните, то правенето на качествена музика, вероятно не им се вижда като опция. 

А да не говорим, че всичко което излиза прилича на друго, така че можем и да се лишим от поредната песен еднодневка, напомняща за десетки други. 

Гласувах ЗА

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...