Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , asylum каза:

Image may contain: 1 person, textНа 27 май продължаваме с фолклорната селекция на Extra Nina. Любимите и песни може да гледате по "Планета" ТВ от 12:05 и от 14:05 часа - по "Планета HD". По "Планета Фолк" е от 12:35 и от 18:05 часа.

@zai4eto82, защо не ни информираш за тази рубрика?

Защото не я следя и няма и да я следя. Единствено на Райна следях във фолклорната рубрика. 
Сега в момента от А до Я с Яница. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин всеки ден копае надолу, сега е изтрил всичко за Maroon 5. Учуди ме как похвали Галена за яките клипове😯.

Защо си мисля, че това "Обществото" ще е някакъв тъп vbox7 сериал, нали те бяха снимали с Диона и Лидия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън споменахме Австралия оня ден :D

Luna-3.jpg

https://signal.bg/луна-аз-съм-извън-матрицата/

Аз бях единствената попфолк певица, която работеше през тези три месеца 

И ние го отчетохме това - дали ни чете? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Галин се излага в Инстаграм в момента. Maroon 5 го били копирали.

Гальо скоро ще се превърне в Йелена Карлеуша с изказване: „Как целият свят ме копира!”

87F97493-B5FD-47BC-9A05-2A4CA83D28B4.png

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Тамън споменахме Австралия оня ден :D

Luna-3.jpg

https://signal.bg/луна-аз-съм-извън-матрицата/

Аз бях единствената попфолк певица, която работеше през тези три месеца 

И ние го отчетохме това - дали ни чете? 

Лунис, забравила си Камелия.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Лунис, забравила си Камелия.

Всички сме я забравили! Тя е като на държавна работа Кама вече и я забравяме! Пък и не пее.

В коментарите й препоръчват хем продавачка, хем зъболекарКА да става - то много лесно се става зъболекарка! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая Преслава да направи нещо смислено чрез сторито си - напомни ми съществуването на тази прекрасна песен.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мене пак ми трябва жокер - имаше една балада, май на Сиси, дето пее "Само за теб", ама може и на Албена да е - не помня текста, освен нещо "ровя с ръце пръстта" или от сорта, човека си беше заминал, действието се развиваше на гроба му, не съм мяркал да има клип. Ако на някой му просветне ще съм му много благодарен ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Dominatora каза:

 

хммм влизам в раманиа  'Начало- Музика от България и чужбина- Българска поп фолк музика -Поп фолк скандали'

виждам поста на доминатор,което е дал някакво клипче от канала на Алфа мюзик.. ами окей цъкам на PLAY..

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена вдигна още летвата, подозирам, че утрешната песен ще бъде доста под нея и на Галена. Дано се бъркам, Лидия е яка и заслужава да мачка, но Туца мазно да ти рапира не е добро решение. Поне има раздвижване, особено отворят ли дискотеките и всеки ден очаквам песен. Преслава и Емилия да внимават какво ще пускат. Поне втората си има хита на годината де, даже и да не е поп фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016 май е най-силната година за чалгата от последните.

Вчера случайно си пуснах папката от 2016 - 80% от песните още ги слушам. "Пей сърце", "Не ме заслужаваш", "Дай ми още", Фараона, Джордан даже имаше 3 стабилни песни, които се слушаха. Александрова не беше втръснала все още, Десислава преподаваше.

Отделно дебют на Лорена, един от най-силните за последните години, Стораро с кючеците тресеше дискотеките.

Отделно от това пуснах на Преслава "Няма да ти пиша". Това ако го беше пуснала сега, щеше да се слуша много повече, тогава покрай другите мина и замина. А и все пак на Ганев стила още се налагаше, сега вече е стандарт.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, devotioner каза:

2016 май е най-силната година за чалгата от последните.

Вчера случайно си пуснах папката от 2016 - 80% от песните още ги слушам. "Пей сърце", "Не ме заслужаваш", "Дай ми още", Фараона, Джордан даже имаше 3 стабилни песни, които се слушаха. Александрова не беше втръснала все още, Десислава преподаваше.

Отделно дебют на Лорена, един от най-силните за последните години, Стораро с кючеците тресеше дискотеките.

Отделно от това пуснах на Преслава "Няма да ти пиша". Това ако го беше пуснала сега, щеше да се слуша много повече, тогава покрай другите мина и замина. А и все пак на Ганев стила още се налагаше, сега вече е стандарт.

Тогава все още не знаеха че вече няма да има награди и всеки се стараеше. В годините без награди по-леко го карат и конкуренцията не е чак толкова изразена.

+ Калифорния, Гот ми е, МамаУраган - страшни песни :ba:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, буквално нямаше човек без хит.

Емануела - Като теб, Почти перфектен;

Янева - Да те бях зарязала

Фики - Вертолета(ужас) и С друг ме бъркаш(в клипа е 1:1 с Дрейк😁)

Джордан - На колене и Муцуна

Моят мъж даже гърмеше повече от сегашните...

Макар че от 2019 има леко подобрение, но короната рестартира всичко. Въпреки че може и да е за добро, хората са зажадняли за музика, дано се раздвижат малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...