Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Едно видео беше качила в тик ток и е в пъти по-добро от всички на Прес там

 

Колко е красива и изпъната в лицето. Само че в гласа хич не ми звучи като нея, не знам защо. 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Колко е красива и изпъната в лицето. Само че в гласа хич не ми звучи като нея, не знам защо, 😍

Не е ли синхронизация? Аз за това я похвалих че е добре направено, иначе отива в коша. 

Красива си е, да.🥰

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не е ли синхронизация? Аз за това я похвалих че е добре направено, иначе отива в коша. 

Красива си е, да.🥰

Мисля, че не е синхронизация, защото Алекс си плямпа някакви неща. И това "добре" с целувката накрая ми звучи като нея си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Роско каза:

Явно въобще не осъзнавате колко хора седят без работа и едва си плащат сметките. . .

Техен проблем, добитъкът в България ще си седи малко у дома. Тъкмо може и някоя мозъчна клетка да мръдне (съмнително). На тоя народ само наркотици и алкохол му дай. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райневи се интересуваха кога отварят Пайнерските магазини:

Музикален магазин "Планета"- Варна

Уважаеми клиенти, по последно нареждане от собствениците на Пайнер Студио, ще започнем работа на 01.06.2020.
Извиняваме се за дългата ни почивка

 Дано са напечатали пиратски копия със синглите на Клеа, Мая Нури и Ваня Великова, сигурен начин да излязат от кризата!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Райневи се интересуваха кога отварят Пайнерските магазини:

Музикален магазин "Планета"- Варна

Уважаеми клиенти, по последно нареждане от собствениците на Пайнер Студио, ще започнем работа на 01.06.2020.
Извиняваме се за дългата ни почивка

 Дано са напечатали пиратски копия със синглите на Клеа, Мая Нури и Ваня Великова, сигурен начин да излязат от кризата!

Да не говорим как сигурно ще са с по-добро качество от последните "официални" издания ;)

Изобщо нека поздравим Пайнера и цялата фирма - е каквото е останало от нея поне - с пресния мега хит, кой така или иначе им е избягал и е отишъл при парата! 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре! 

Надявах се, че ще е на Ганев, ама снощи се сетих, че тя беше пускала сторита от студиото на македонския и шеф. 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Едно видео беше качила в тик ток и е в пъти по-добро от всички на Прес там

 

Screenshot-20200526-193901-Facebook.jpg

Обаче все красавици от първи ред се намериха да коментират как изглеждала. Точно пък на това видео си е супер без грим и личи че добре й се отразява карантината.

  • Haha 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Утре! 

Надявах се, че ще е на Ганев, ама снощи се сетих, че тя беше пускала сторита от студиото на македонския и шеф. 

 

Николета Лозанова?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Гальо каза:

Андреа вече е свалила 15кг. Истинска кралица на килограмите. Сваля ги по-лесно от дрехите

Тя въобще не ги е имала. 
Моята теория е следваща: тя е идвала на участия в един нисък и дебел робот, нисък—за да не пробие покрива с 4-те си метра и дебел— за да не ѝ завиждат ВСИЧКИТЕ от заведението колко слаба е тя. Сега просто излезе от тоя робот и си е нормална. 

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Тя въобще не ги е имала. 
Моята теория е следваща: тя е идвала на участия в един нисък и дебел робот, нисък—за да не пробие покрива с 4-те си метра и дебел— за да не ѝ завиждат ВСИЧКИТЕ от заведението колко слаба е тя. Сега просто излезе от тоя робот и си е нормална. 

Робот със синузит, за да не и завиждат за перфектните и синуси? 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Робот със синузит, за да не и завиждат за перфектните и синуси? 

Точно така! Евала, че позна!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Андреа сама ли си ъпдейтва Уикипедията? На абсолютно всеки клип се е писала режисьор заедно с другите.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Дискография_на_Андреа

В "Горещо" каза, че си режисира клиповете със съответния режисьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Андреа сама ли си ъпдейтва Уикипедията? На абсолютно всеки клип се е писала режисьор заедно с другите.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Дискография_на_Андреа

Ми из холивуд се търсят такива мултиталанти - хем да може да играе без грим Пришълеца, хем да е режисьор на продукцията, та явно си ъпдейтва сивито жената. То и без тва карантията е добър повод да си преосмисли човек живота, нека се радваме за нея и я подкрепим в новоизбраното и поприще!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно какви ще са тези строги мерки в клубовете. Ако и там искат разстояние от 1.5 метра картинката ще е комична.

Средата на годината наближава, а най-успешни изпълнителки засега са Галена, Емилия и Малката. С някакви позиции са и Диона, Лидия, Десита, Яница, Джулия, дано не забравям някоя. Преслава и Анелия доброволно се отказват от всякакви Топове, те си чакат дискотеките.

:heart:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...