Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Той с такива не прави. Особено последната е някаква неизвестна. 

Моля се на иконите за грешната ти душа...

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Да не е направил дует с Клеа, Мая Нури или Ваня Великова? 

Те не правят дуети, камо ли с по-неизвестни от тях. Благотворителността не е на мода.

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ми крайно време е да се ориентира, ма явно 5джито му е размътило и последните клетки мозък, дено не е сменил още с ботокс или квито там други филъри ползва. 

Мозък не му трябва, нали дупе си има. 

Току що, zai4eto82 каза:

Той с такива не прави. Особено последната е някаква неизвестна. 

Колкото и да не ми се иска, последната е най-известна. 

https://nova.bg/news/view/2020/01/18/275133/цената-на-красотата-защо-ваня-сама-си-инжектира-хиалурон-в-устните

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Той с такива не прави. Особено последната е някаква неизвестна. 

Ми той и оня дето от Св Валентин е супер неизвестен, ма е направил дует с него. 

А на Ваня Великова и бездруго не и трябват дуети с изпаднали зад борда пенсионери кат Коцьо. 

Тя може и сама. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Те не правят дуети, камо ли с по-неизвестни от тях. Благотворителността не е на мода.

Мозък не му трябва, нали дупе си има. 

Колкото и да не ми се иска, последната е най-известна. 

https://nova.bg/news/view/2020/01/18/275133/цената-на-красотата-защо-ваня-сама-си-инжектира-хиалурон-в-устните

А, тази я знам. Ужасна е.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

А, тази я знам. Ужасна е.

Пък била неизвестна. Явно е отказала дует на Коцьо и сега гроздето е кисело. 

Ето още парче кат за предната Чалгавизия. Май е време за нов едишън с чужди езици? :) 

@asylum Твой ли е този канал? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Къде точно някой видя че са разрешили някво отваряне на дискотеки, поне засега, след като в самия текст на заповедта си пише черно на бяло (и подчертано от мен с червено) точно обратното 

image.png.bd1c5e2cace16ff877e5435f31105423.png

Някой ако му се чете и целия файл с върпосната заповед. http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/26/rd-01-277.pdf

Сега, нали, като знаем колко траят тия заповеди, това може да се промени дори докато довърша тоя пост, ма засега още не е време за парти тайм. 

 

Това е заповедта за 1ви Юни. Предполагам за 15ти юни ще има и друга заповед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Пък била неизвестна. Явно е отказала дует на Коцьо и сега гроздето е кисело. 

Ето още парче кат за предната Чалгавизия. Май е време за нов едишън с чужди езици? :) 

@asylum Твой ли е този канал? 

Да, но ни го хакнаха и смениха паролата :D Но пък не изтриха нищо! А вътре имаше скрити мои лични клипове и простотии хахахахаха

Тегаво се влачи новият едишън. Чуждоезични два допълнителни да бяхме извъртели междувременно! 

Искам и с кючеци... 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Галин се излага в Инстаграм в момента. Maroon 5 го били копирали.

Точно щях да пиша дали усеща колко безобразно се излага. Ама очевидно не. 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Галин се излага в Инстаграм в момента. Maroon 5 го били копирали.

Никога не е изключено световни звезди да копират наши или други малки звезди. Все пак точно така режисьори, сценаристи и всякакви такива взимат идеи. Просто знаят, че по-малките колкото и да скачат, няма как да обвинят голяма знаменитост в кражба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Галин се излага в Инстаграм в момента. Maroon 5 го били копирали.

Рано е за критическа, бога ми!

Току що, gabbati каза:

Никога не е изключено световни звезди да копират наши или други малки звезди. Все пак точно така режисьори, сценаристи и всякакви такива взимат идеи. Просто знаят, че по-малките колкото и да скачат, няма как да обвинят голяма знаменитост в кражба.

И какво оригинално има точно пък този?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Рано е за критическа, бога ми!

И какво оригинално има точно пък този?

Не съм казал, че има оригинално. Просто режисьора вижда нещо, което не е правил до момента от наша знаменитост и го прилага в негова продукция. Много рядко вече може да се открие нещо ново и оригинално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Не съм казал, че има оригинално. Просто режисьора вижда нещо, което не е правил до момента от наша знаменитост и го прилага в негова продукция. Много рядко вече може да се открие нещо ново и оригинално.

И какво точно се предполага че холивудски режисьори толкова нямат собствени идеи, та се наложило да го видят точно от Жалин? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

И какво точно се предполага че холивудски режисьори толкова нямат собствени идеи, та се наложило да го видят точно от Жалин? 

Конспирации, бе! Не стига, че ни пускат вируси, сега го и имитират! Явно са пуснали вируса, за да убият него точно и да не вдига врява! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

И какво точно се предполага че холивудски режисьори толкова нямат собствени идеи, та се наложило да го видят точно от Жалин? 

Да, но може и да не е виновен режисьора. Може да е изпълнителя, продуцента, мениджъра, сценариста, приятел на артиста, всеки може да е гледал дадено видео и да е дал идеята си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Доста недоебано звучи. Явно партньорите му ги е страх от короната и са го оставили на сухо. Очевидно не дискотечките са дердът! 

Той нали уж си има гадженце. 😋

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, gabbati каза:

Да, но може и да не е виновен режисьора. Може да е изпълнителя, продуцента, мениджъра, сценариста, приятел на артиста, всеки може да е гледал дадено видео и да е дал идеята си.

Може, съгласен съм. Ама все пак не разбрах какво точно се предполага да са вдъхнонявали от него, щото и Марун 5 и добричкия Бай Ганьо не ги следя и не знам. 

Но по принцип идеята как някой как тия се били вдъхновили за каквото там става на въпрос от точно наш Галин е точно толкова безумна, колкото онази на нашичкия Фаст че Галена била чопнала сцената със ваната от рекламата на Самсунг от клип на Гуен Стефани от 2003. 

Или чакай малко, получих вдъхновение свише! Алелуя! Хари Кришна! Тоя от Марун 5 и Гуен бяха жури май няколко сезона във Гласът на Щатско по едно време. Освен там да са се наговорили и понеже Галка е окрала идеи от клипа на No Doubt, сега тя е споделила и понеже Галин Галена звучат подобно та са объркали кой какво и откъде и са чопнали от грешното място! Жив да го ожалиш направо наш Жалинчо, или просто си фантазира нещо за Марун 5 и накрая избълва на неправилното място ... 

преди 26 минути, asylum каза:

Доста недоебано звучи. Явно партньорите му ги е страх от короната и са го оставили на сухо. Очевидно не дискотечките са дердът! 

Не, той не ги пуснка у тях щото да не дойде 5джито и да привлече прилепите, които ще му сложат чип с ваксината на Бил Гейтс в него. Или беше обратното, прилепите бяха на Бил Гейтс, а ваксината тече по 5джито? Тая консперация почна да става много оплетена, може и да има нящо вярно в цялата схема. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Image may contain: 1 person, textНа 27 май продължаваме с фолклорната селекция на Extra Nina. Любимите и песни може да гледате по "Планета" ТВ от 12:05 и от 14:05 часа - по "Планета HD". По "Планета Фолк" е от 12:35 и от 18:05 часа.

@zai4eto82, защо не ни информираш за тази рубрика?

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...