Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И Преслава, и Стораро са еднокво долни. Не виждам причина за спор тук. И двете strani използват тактиката - аз съм човек от народа с талант за да печелят симпатии на простичкия народец. Нито Фики е толкова скромен, освен в умствената дейност, за там спор няма, нито Преслава е майка Тереза, по - скоро е същинска курволетка. 

Но както казах и по - горе, не му трябваше тази победа на Фики. Но и той като Преслава не пуска, иска да е най - отгоре, а другите кучета ги яли.

Никой не спори как не са еднакво долни, освен доживотния модератор. Който твърди как ненавижда фамилията заради интригантство, манипулации и прочее, но в същото време много удобно си затваря очите как от абсолютно същите похвати се възползва и неговата любимка. Същевременно много се обижда на лицемер и обича да раздава точки и банове за което ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

И Преслава, и Стораро са еднокво долни. Не виждам причина за спор тук. И двете strani използват тактиката - аз съм човек от народа с талант за да печелят симпатии на простичкия народец. Нито Фики е толкова скромен, освен в умствената дейност, за там спор няма, нито Преслава е майка Тереза, по - скоро е същинска курволетка. 

Но както казах и по - горе, не му трябваше тази победа на Фики. Но и той като Преслава не пуска, иска да е най - отгоре, а другите кучета ги яли.

То спор няма. Не спорим кой е по-долен, а че са един дол дренки и не бива да се сочи само единият с пръст, при все че другият е осран до главата. И въпреки това Фикичовият образ е една идея по-чист от нейния. Ако трябва да има спор... Двойни аршини. Сефте... 

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Мне, наратива сменяш ти. Изцепките и подмолничеството на Преслава ги дъвчем отново, защото твърдиш как ненавиждаш Сторарови заради връзкарство и подмолни игри. Просто ти се припомня, за пореден път, как ша извадиш очите на някой изпълнител за абсолютни същите неща от които много успешно се възползва и твоята любимка. Както примерно за цигарите. 

Та основния ти аргумент защо мразиш Сторарови е повече от измислен и не върви. Измисли нещо друго, след като не искаш да си признаеш защо реално не ги понасяш. 

Аргументът му е, че Сторарови употребиха и изхвърлиха Преса, защото дори на тях им дойде байгън наглостта й. Ако си хортуваха и до днес, нямаше гък да каже срещу тях. Ако бяха правили сечено на Галена, Прехвалена или Скумрилена, нямаше да надава вой за нищо. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Същевременно много се обижда на лицемер и обича да раздава точки и банове за което ... 

Аз бих използвал доста по-неприятни определения, касаещи интелектуално ниво и психическо здраве, но ще се въздържа. Нека специалистите се заемат. Аз доброволчество няма да извършвам повече. 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото така и така сме захванали темата, Фики, Галин и Преслава са чудесна извадка защо сме кофти хора. Дори да са талантливи, кадърни и сие са си редки плетки. Алчни, безобразни и подмолни, досущ като политиците ни. После се чудим защо сме дъно, защото сме лайна като нация, като манталитет, като общуване, като душевност. Просто неглектваме всичко, а искаме винаги да сме отгоре, няма благородство, няма споделяне.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

То спор няма. Не спорим кой е по-долен, а че са един дол дренки и не бива да се сочи само единият с пръст, при все че другият е осран до главата. И въпреки това Фикичовият образ е една идея по-чист от нейния. Ако трябва да има спор... Двойни аршини. Сефте... 

Аргументът му е, че Сторарови употребиха и изхвърлиха Преса, защото дори на тях им дойде байгън наглостта й. Ако си хортуваха и до днес, нямаше гък да каже срещу тях. Ако бяха правили сечено на Галена, Прехвалена или Скумрилена, нямаше да надава вой за нищо. 

То аргумент няма просто, ма се е хванал като удавник за сламка да рови някви жълтини из клюкарските сайтове. Май забравя как между Сторарови и Пепа, последната със сигурност я има из полицейските преписки за участие в побой около тогавашния и тъпкач, виден представител на съмнителната икономическа прослойка. 

преди 1 минута, asylum каза:

Аз бих използвал доста по-неприятни определения, касаещи интелектуално ниво и психическо здраве, но ще се въздържа. Нека специалистите се заемат. Аз доброволчество няма да извършвам повече. 

 

 

То и аз, ама и лечение няма да помогне. Само иконите ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря на @asylum, ме ми е открил този шедьовър!

Само да знаех италиански и съседите сигурно щяха да се пръскат от кеф още повече!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Сам каза вчера, че всеки се урежда както може в тоя жанр. Фики поне го прави чрез баща си, а не със свирки и дъмпинг на цени. 

Ти нямаш аргументи, звучиш като развалена плоча. Как пък само ти негодуваш винаги срещу него и то откак много добре знаем какво се случи между него и твоята възлюбена прилепка...

Нямах намерение да ти отговарям, защото капацитетът ти да възприемаш на тая тема е не нищожен, а никакъв, но даваш добър повод да подхванем списъка с уреждания и интриги на абортиралия прилеп. Оттук нататък не коментирам Фики, имам си нова тема. Поставям начало със следните факти от нейната кариера, а вярвам, че другите ще допълват ежедневно, защото то край няма да има:

1. Наеба се с Милко Калайджиев, за да влезе в Пайнер. Първо е свалял колежката й кръчмарка, но тя не му е пуснала и се е пренасочил към Преса с големите по това време цомби.

2. Сключване на по-унизителен дори от договора на Ивана, с цел тикане. Дебютиралите с нея правят по 1-2 клипа на година, тя пуска 5-6, първа получава всички демота и кавъри и избира, за останалите - огризки. Отчитате на баснословен процент от хонорара.

3. Прецакване на колежки в комплексарщината си да получава награди.

4. Завист към по-слабите и сексапилни от нея, довела до пристрастяване към наркотици и разюздано сексуално поведение с колеги, мутри и който още я пожелае.

5. Побоища, лъжи, манипулации.

6. Рекламиране на цигари, водещи до зависимост сред подсрастващите. Цел - печалбарство.

7. Лош пример в социалните мрежи - подигравки към малцинства и бедни хора. 

Хайде, по-паметливите да продължат. 

 

 

Лъжеш себе си и останалите заблудени фенчета , които сте тръгнали да коментирате кой с какво е пробил. Точно Преслава с една песен изгря и зае трайно място в сърцата на хората и те го показваха всеки следващ концерт, нима не е така?? Айде да не говорим кой как проби , че мн нови модели вани има тоес да не отваряме тема за вани.

  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

То спор няма. Не спорим кой е по-долен, а че са един дол дренки и не бива да се сочи само единият с пръст, при все че другият е осран до главата. И въпреки това Фикичовият образ е една идея по-чист от нейния. Ако трябва да има спор... Двойни аршини. Сефте... 

Аргументът му е, че Сторарови употребиха и изхвърлиха Преса, защото дори на тях им дойде байгън наглостта й. Ако си хортуваха и до днес, нямаше гък да каже срещу тях. Ако бяха правили сечено на Галена, Прехвалена или Скумрилена, нямаше да надава вой за нищо. 

Ако и двамата са един дол дренки, защо взимаш страна?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Нормално е от сушата е! Радвайте се още малко ,че не и остава много , само Преслава да не реши да каже ето я “Лудата дойде” 

Каква суша бе моето момче.

Тита/ Боро Първи, Криско, Диона, Павел и Венци, Тото от Скандау/ДийпЗоун, Димчо, 100 кила, Ивана също пуснаха песни същия период + новите звездти Емил TRF, Бандата на ръба и Fyre.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена уцели с песен. Не може да се отрече. Преси не трябваше да бави нейната. Клипът е напълно готов доколкото разбрах. Дано си струва чакането и наистина да бъде с различно звучене както издаде.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Fast каза:

Ако и двамата са един дол дренки, защо взимаш страна?

Не взимам. Не разбирам ти защо взимаш. 

преди 51 минути, presi_fen! каза:

Точно Преслава с една песен изгря и зае трайно място в сърцата на хората 

Прав си... 

преди 1 час, Kriminal каза:

Благодаря на @asylum, ме ми е открил този шедьовър!

Само да знаех италиански и съседите сигурно щяха да се пръскат от кеф още повече!

Това е световен хит, как така не е стигнал до теб досега?

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Между другото така и така сме захванали темата, Фики, Галин и Преслава са чудесна извадка защо сме кофти хора. Дори да са талантливи, кадърни и сие са си редки плетки. Алчни, безобразни и подмолни, досущ като политиците ни. После се чудим защо сме дъно, защото сме лайна като нация, като манталитет, като общуване, като душевност. Просто неглектваме всичко, а искаме винаги да сме отгоре, няма благородство, няма споделяне.

Анджак! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Тук толкова много ми прилича на Татяна.

На мен ми прилича на мелез между Тони Димитрова и Даниела.

Татяна винаги е била самодива

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Каква суша бе моето момче.

Тита/ Боро Първи, Криско, Диона, Павел и Венци, Тото от Скандау/ДийпЗоун, Димчо, 100 кила, Ивана също пуснаха песни същия период + новите звездти Емил TRF, Бандата на ръба и Fyre.

Е суша си е, Галена е единствената чалгарка, която пусна песен. Игнорорам Диона, защото нейното е едно никакво. А и е добра песента на Галена, няма как да я сравним изобщо с изоброените от теб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Гальо каза:

Е суша си е, Галена е единствената чалгарка, която пусна песен. Игнорорам Диона, защото нейното е едно никакво. А и е добра песента на Галена, няма как да я сравним изобщо с изоброените от теб.

Песента на Криско също е чалга, на Ивана също.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, пускаш песен едновременно с най-големите имена в музиката в страната като Криско, 100 кила, Скандау и т.н. и обясняваш успеха на песента на база на 'суша в музиката' ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Значи, пускаш песен едновременно с най-големите имена в музиката в страната като Криско, 100 кила, Скандау и т.н. и обясняваш успеха на песента на база на 'суша в музиката' ?

А как да си го обясним?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Значи, пускаш песен едновременно с най-големите имена в музиката в страната като Криско, 100 кила, Скандау и т.н. и обясняваш успеха на песента на база на 'суша в музиката' ?

Не съм казал, че успеха се държи на това. Иначе 100 кила далеч не е чак такова име, Криско пък с бозите си напоследък изобщо.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена е много добра и се харесва. Да, ако нямаше суша и не си бяха хората масово по домовете, сигурно щеше да й отнеме поне още 10-тина дни, за да достигне тази цифра, но и със сигурност нямаше да остане незабелязана. И все пак - не е и тресящ държавата хит, че да кажем, че не й е спомогнала обстановката. 

По темата за "Капките" - аз спрях да ги гледам отдавна, скучничък сезон беше, но и родителите ми (които не се интересуват грам от чалга) ми казаха, че забелязват побутване на Фики. Според мен не е заради връзкарство, а чисто интуитивно - когато един човек те впечатли в началото, толерираш и по-слабите му моменти (от гледна точка на жури), а от гледна точка на продуцентите - когато към някого има интерес, няма да го закопаваш с трудни или скучни образи, а ще го използваш за рейтинг. Абсолютно сходен случай като с Михаела Маринова - тя не е спечелила, защото Саня е платила или такава глупост, а защото се справяше добре от самото начало и направи някои култови моменти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре за Преслава, че Ламборгини не излезе през септември, а чак в края на ноември. Галена явно още държи на приятелката си щом по такъв начин й отстъпи за кратко върха. Благородната ни ваничка.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...