Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 34 минути, asylum каза:

@Kriminal, коментарът на @pechenko не беше изцяло Капс лок - имаше и гифче :D

https://www.youtube.com/watch?v=-5SWgXwyuYU

Сузанита още ли е в комуна?

Остави го да се заяжда. Снощи когато коментарите не бяха свързани с чалгата къде беше? Нали се прави на голям модератор? Защо когато трябва да бъде модератор го няма, а когато трябва да наказва хора, който не харесва е тук..?

Колко пъти нарушаваше правилата и си мълчеше и се криеше зад полата на колегите си. След това се оправдаваше, че чакал те да вземат решение.. супер неадекватни действия от негова страна.

Кажи му СЪРБИН и не го обиждай повече :) 

 

П.С.

Мега яката тупалка! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Вече е краварка! Четох някъде, че била с мъжа на серлата - Тотя

Няма да е за дълго. Нейните връзки са за по седмица. Само Тотя е с

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gadinata каза:

Имаше потенциал да стане голяма звезда, жалко, че го пропиля..

Как ще го е пропиляла? Виж какъв проект на световно ниво представи само преди няколко месеца. Жалко, че на Галена не и е дошло по-рано на ум да върти гюбеци в сметището, щото така се прави истински хит. 😁

 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Как ще го е пропиляла? Виж какъв проект на световно ниво представи само преди няколко месеца. Жалко, че на Галена не и е дошло по-рано на ум да върти гюбеци в сметището, щото така се прави истински хит. 😁

 

С тоя клип заснет с телефон и бюджет 2.50.... добра ирония :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Alter Ego каза:

когато apple беше само 🍎

#веченхит :rap:

 

Честито! Вие печелите новият Айфон 12 PRO MAX.

Очаквайте екипа на EM Productions да се свърже с вас!

Поздрави!

 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

С тоя клип заснет с телефон и бюджет 2.50.... добра ирония :D

Мда... Но наистина Дебора имаше някои добри попадения като Силна например. Без ирония.😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Честито! Вие печелите новият Айфон 12 PRO MAX.

Очаквайте екипа на EM Productions да се свърже с вас!

Поздрави!

 

Бих предпочел да спечеля място в нейния мастър клас по счетоводство.😁

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Как ще го е пропиляла? Виж какъв проект на световно ниво представи само преди няколко месеца. Жалко, че на Галена не и е дошло по-рано на ум да върти гюбеци в сметището, щото така се прави истински хит. 😁

 

Мен много ме кефи идеята на клипа. Просто е зле реализирана.

преди 5 минути, penakavalli каза:

Мда... Но наистина Дебора имаше някои добри попадения като Силна например. Без ирония.😁

Туй ми е любимото Дебово!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Мда... Но наистина Дебора имаше някои добри попадения като Силна например. Без ирония.😁

Това е абсолютен факт, но не се възползва правилно от натрупаната инерция и рязко пропадна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Междувременно се сетих за може би най-скандалния й проект. Брутално яка песен, ако беше на по-голямо име би бил голям скандален хит.

 

Наскоро слушайки си я в Spotify забелязах, че там версията е цензурирана, което също от своя страна си е доста скандално, защото голяма част от текста е променена, а не просто някоя дума да е заличена.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gadinata каза:

Междувременно се сетих за може би най-скандалния й проект. Брутално яка песен, ако беше на по-голямо име би бил голям скандален хит.

 

Наскоро слушайки си я в Spotify забелязах, че там версията е цензурирана, което също от своя страна си е доста скандално, защото голяма част от текста е променена, а не просто някоя дума да е заличена.

Като цяло Фен Тв вече никой не го гледа след като напуснаха бая певици които бяха топ имена там като Джина Стоева, Ивена, Славена, Стефани и още много други.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

Тази пие ли си редовните? 
 

46E64802-403F-4393-95E1-6C981D03BDB8.png

Мен ако питаш си е чисто признание, но спирам дотук преди да бъда цензуриран за насаждане на расизъм и подклаждане към расова омраза 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Не мога да повярвам в тези години как съм пренебрегвала Емилия. Харесвах я, но изобщо не ми беше като Преслава, Ивана... дори Райна мисля, че ме вълнуваше повече.

Но на всяко дете му е простено да мисли глупости, важното е, че като пораснах помъдрях! И сега могоа да се връщам в тези песнички и да им се наслаждавам, без да са ми омръзнали като тези на любимките ми онези години.

p.s. това стига ли поне за AirPods?

Не. И си връщай айфона, тя ги е качила тия клипове преди 2 месеца, а ти чак сега обнародваш новината! 

ПС Ела ме вземи и особено Още мисля за теб навремето ме накараха да и обърна внимание на Емилия. Пък и май не само аз, нали. А това че си оправи гърбицата и цялостния фасон с този на Камелия и Гергана също помогна доста. Преди тях ми беше някъде из миманса 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цитат

 

ДНЕС! Точно в 11:00 часа - на живо в моя YouTube канал - видеоклипът към новата песен "В твоя чест" - ще го гледаме ли заедно? Последвайте линка на този пост 😍

Сценарист: Ивана
Режисура: Ивана и Николай Скерлев
Оператор: Николай Скерлев

Текст: Мариета Ангелова
Музика: Dejan Kostic
Аранжимент: Пламен Станчев

Продуцент: МЕГАСТАР МЮЗИК

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Преси иска да се покаже като народен и забавен човек, но цитирането на просташки "хумор" от Фейсбук лайнарките не е начинът. 

Тя просто показва себе си, но може би ще е добре някой да я посъветва да се придържа към инфлуенцърството, рекламите и чат-пат някое клипче с музика, в случай че все още й се пее. По-професионално би било. Но дали изобщо би чула някого, освен Павел? :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, някой май Ивана е напуснала Пайнер!!!

Не е чудно, те от сума ти време са инструктирали водещите им да питат гостите на Автограф и тн - дали е ОК да работят самостоятелно. 

Все пак знаем кои подписваха договори 2015-6 и 2010-1 година. Очаквам много от тях да напуснат или най-малкото да имат свои канали и да работят с Пайнер само по участията. Въпреки, че Пайнер ще бутат тия дето са изцяло във фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма Преса, няма Ванча, днес ПРИМАТА НА МОДЕРНИЯ ФОЛК чуква още едно лето! Нека я поздравим и пожелаем още много хитове. Специално ви поздравявам със снимка от нейния шефски офис!

Image may contain: 1 person, sitting

  • Wow 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Donatella каза:

много смешно нали ? Бива ли да е толкова тъпа ?

resized_ec08a-201331231.jpg

Кое му е тъпото, Преслава е народен човек и иска да покаже ,че е такъв , качва се без капка грим, споделя народни вицове и др. В това не виждам нищо лошо всички сме хора на този свят. Какво да кажем за другите чалгарки лепват фотошопа и никога не сме ги виждали без грим , винаги показват лукса в който живеят нима това е по-добре да се хвалиш на българския беден народ във какъв лукс живееш.

  • Like 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...