Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Неее, Тотото също е там, с къдравата коса. 

Олееееее, винаги съм си мислил, че е някаква танцьорка. 😲 Благодаря, че ми отвори очите любима моя лудницо! :fuck:

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

Ама това е дубайската труженичка Милица, не Надя тотото. 😲

 

Бруталната песен на Милица! Как не се сетих да участвам с нея...

Това от промоцията на Траяна ли беше? Помня, че Теди Александрова и Сиана пяха нови песни там

Даже тук в форума май се шегуваха и казваха, че Преса трябва да направи тази песен ( щот е брутална )

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Бруталната песен на Милица! Как не се сетих да участвам с нея...

Това от промоцията на Траяна ли беше? Помня, че Теди Александрова и Сиана пяха нови песни там

Даже тук в форума май се шегуваха и казваха, че Преса трябва да направи тази песен ( щот е брутална )

Да, парчето е мноооого яко. Имаш добра памет, промоцията на Траяна е. Сиана изпя английската версия на “Още ме държи”, а Теди Александрова “Още ме боли”. На тази промоция присъства и любимата ми терминаторка Яница, но не се сещам какво е пяла.:naked:

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Олееееее, винаги съм си мислил, че е някаква танцьорка. 😲 Благодаря, че ми отвори очите любима моя лудницо! :fuck:

Не помня коя песен пя там, че да ти я споделя. Не беше Плейбой, някаква друга, май дуетна.

преди 5 минути, pechenko каза:

Бруталната песен на Милица! Как не се сетих да участвам с нея...

Това от промоцията на Траяна ли беше? Помня, че Теди Александрова и Сиана пяха нови песни там

Даже тук в форума май се шегуваха и казваха, че Преса трябва да направи тази песен ( щот е брутална )

Това е супер добро от Милито. Много ми е за секс тая песньовка :D Вбокс не ми тръгва тук, а я няма в тубата, много песни липсват, а и ми се слушат :(

https://www.vbox7.com/play:1ff5900b36

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Милица с какво се занимава в момента?

Живее в Дубай от доста време. Чувал съм, че е платена, но не съм сигурен на 100%. 
@asylum аз нищо нейно не харесвам, освен “Тебе искам”. Много ми е лигав гласа и, а на визия ми бие на някоя разгонена кобила. Неслучайно “Мистър Фентъзи” е сниман на конна база. 😲Помниш ли скандалното и участие в Румъния, на кастинга на Кости за нов вокал на група Сахара? 🤣

  • Like 1
  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Амброжка. каза:

Живее в Дубай от доста време. Чувал съм, че е платена, но не съм сигурен на 100%. 
@asylum аз нищо нейно не харесвам, освен “Тебе искам”. Много ми е лигав гласа и, а на визия ми бие на някоя разгонена кобила. Неслучайно “Мистър Фентъзи” е сниман на конна база. 😲Помниш ли скандалното и участие в Румъния, на кастинга на Кости за нов вокал на група Сахара? 🤣

Много е смешна, дори нелепа, но има няколко яки песни - Изгаряй ме, Червена точка, Сексът продава! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Амброжка. каза:

Ама това е дубайската труженичка Милица, не Надя тотото. 😲

 

Много яка песен. Тая имаше добри попадения и визията и не беше зле.. Ама нещо бе можа да прокопса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Обаче админа на Цеца май ни чете, беше поствал "Ще издържиш ли" на Гергана, сега и скрийншотове от ТВ версиите на Цветелина от "Мога пак". Твърде случайно ми е да се е сетил просто така за тях :D 

Нещо ме дразни той/тя/то, прекалено често и явно демонстрира как не Гергана и се изказва като последна инстанция.:gun_bandana:Все пак има попадения и не съм отследвал все още, току виж пусне нещо наистина забавно.

"Есен" на Мили е топ балада! Съгласен съм, че и "Тебе искам" беше брутална, "Mr. Fantasy" също... Както всички, и тя има някое и друго попадение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове , избрани от Дамян Попов: с Анелия- Копакабана, Емилия- Джале, Трио Сопрано и Миро- Ей така, Галена - Te Quiero, Ивана- Миг като вечност, Мария- Червеният картон, Цветелина янева- Още колко нощи, Малина- При теб ми е сърцето, Дамян Попов- Твоето момче, Лазар- Заместител, Галена- Мама Ураган, Цветелина Янева- Кажи ми, ало, Дамян Попов- Не вдигай, Преслава- Феномен, Анелия- Аз и ти,

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Спомняте ли си ахаха

 

20200427_120735.jpg

Плаче си за отговор "А ти ще пишеш на обкръжението си относно МАЖКИТЕ им, не на мен" :D Не смятам, че едно Здр заслужи такава реакция. После защо масовата публика не я харесва....

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Спомняте ли си ахаха

 

20200427_120735.jpg

Разбира се, че си спомняме. Може ли да се забрави Гюра - първата псуваща при здрасти?! Но трябва периодично да се поставя това тук - ей тъй, за поколенията. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Амброжка. каза:

Ама това е дубайската труженичка Милица, не Надя тотото. 😲

 

А, тая песновка беше много готина. И аз се сещам, от промоцията на Траяна, когато и Теди участва, Сиана с английската версия на Още ме държи..

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Милица с какво се занимава в момента?

Ето и една новина за Милица, която излезе преди месец, родила е:

https://show.blitz.bg/folk/iznenada-folk-pevitsa-rodi-tayno-ot-snimki

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , z_o_ каза:

Ето и една новина за Милица, която излезе преди месец, родила е:

https://show.blitz.bg/folk/iznenada-folk-pevitsa-rodi-tayno-ot-snimki

В Дубай може да е залюбила някой филипинец или индиец и да го крие от родителите си :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.04.2020 г. от 12:34, penakavalli каза:

Аз като цяло не разбрах какъв е проблемът една певица да върти добри кючеци... Та чак и като обида да се ползва. 😁

Галя не е певица 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Набутали противният Емрах в оркестъра , който акомпанира на Фики в Капките. ☹️ 

Фики обаче е най-добре се представя в шоуто , но вероятно победата е обещана на Саня  Дара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...