Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, retr0 каза:

Преди години “Андреа - Повей ветре” би звучало като една от безвкусните ми шеги тук във форума, но ето, ето... 

Андреа зорлЯн се докара до ниво Зара

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen видях поздрава и как ме е споменал Дамян, но той пусна ли Гергана, защото моят Ники ми звънна и вече като исках да пусна лайва пак да видя и лайва вече е махнат?

И мерси за поздрава ,не очаквах. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

@Gerganafen видях поздрава и как ме е споменал Дамян, но той пусна ли Гергана, защото моят Ники ми звънна и вече като исках да пусна лайва пак да видя и лайва вече е махнат?

И мерси за поздрава ,не очаквах. 

Пусна я, да. :heart: Гергана прозвуча в дискотека през 2020! :D Дано върне видеото с лайва, това е историческо събитие!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

 

Оле, да, н аедна Нова Година бях на нейно участие - най-неадекватната изява, на която съм бил. Пя 20 минути, завършвайки с Една българска роза, а 10 минути от останалото преминаха в Чуролийке и Кораба :D 

  • Like 1
  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Галена никога не е отказвала фийт на младите Алфи, защото подобни предложения не е имало. Когато те се появиха на сцената, Галин вече беше негативно настроен към нея. 

Радвам се че още е отбор Фики и не изневери на приятелството им заради някакъв дует с лицемерният гном.

От къде ги знаете всички тези неща? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Като я гледам, аз изглеждам много по-добре от нея. И цвета на косата й един скучен. 

И в най-смелите ти мечти, това няма как са стане :)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли този хит и как на 3:20 лъсват пломбите на МИра :D Иначе си е смело поведението й в клипа. Даже е малко пренавита.

За мен това е най-яката й песен:

 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

На Галена не й пука, че не я следят “певици“, които стават само за озвучаване на Disney филмчета. 

Да бе, тия не стават даже да озвучават нискобюджетните клонинги на Дисни филми. Пък и както казахме, Галена не се вълнува дали обслужващия персонал и останалите пердета на Галин я следват. 

И като стана на върпос, мисля че е време. @Cally-Pressyfan' къде се загуби бе, човек? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

@Gerganafen,качих си поздрава навсякъде. :P

И ти даде пари за песен за мен?

Супер, мерси, че го документира! :Vishenka_05:

Разбира се :heart: 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Глория- Глория- Феникс, Тони Дачева- Огън и вода, Емилия и Борис Дали- Обичай ме, Преслава- Лъжа е, Глория- Докосването има памет, Деси Слава- След 1000 жени, Цветелина Янева- Болка моя, Глория- Гост не си, Галена- Сърце, Фики и Цветелина Янева- Не ме оставяй, със Симона- Няма кой да ме спре, Анелия- Аз и ти, Деси Слава и Галин- Нека е тайно Следва още.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Глория- Глория- Феникс, Тони Дачева- Огън и вода, Емилия и Борис Дали- Обичай ме, Преслава- Лъжа е, Глория- Докосването има памет, Деси Слава- След 1000 жени, Цветелина Янева- Болка моя, Глория- Гост не си, Галена- Сърце, Фики и Цветелина Янева- Не ме оставяй, със Симона- Няма кой да ме спре, Анелия- Аз и ти, Деси Слава и Галин- Нека е тайно Следва още.

Деса с цели 2 песни, а Джена с нито една, впредвид, че Глора е демонстрирала симпатия към Джен. Обаче След 1000 жени верно ще излезе една от най харесваните песни сред члгаджийките. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Деса с цели 2 песни, а Джена с нито една, впредвид, че Глора е демонстрирала симпатия към нея. Обаче След 1000 жени верно ще излезе една от най харесваните песни сред члгаджийките. 

Е чакай. Не се знае във втората част довечера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

КОГО БИХТЕ ВКЛЮЧИЛИ В ОТБОРА НА ЗВЕЗДИТЕ?

..... в отбора на най-некадърните изпълнители:

Митко Пайнера

Киро Чалъков

Цветин Томов

:gora:

Защо не казваш, че е иска Деси Слава в нейния отбор. Нали много се мразеха? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Защо не казваш, че е иска Деси Слава в нейния отбор. Нали много се мразеха? 

Е то нали миналата година Камс покани Деса за помощник треньор. Ясно е, че вражда отдавна няма. Иначе с Деса катп участник, Кама би си подсигурила култов финал, а защо не и победа като треньор. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...