Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Значи по мои наблюдения най-харесваната песен от чалгарките е “Болка моя”. Като гледам 99% от изпълнителите я избраха.

Проект на 2020!

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче това е най-противното и гадно нещо излизало в последните години. Не знам как успя да пусне още по-ужасна версия, но го направи.

 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче това е най-противното и гадно нещо излизало в последните години. Не знам как успя да пусне още по-ужасна версия, но го направи.

 

И на всичкото отгоре не спират да я въртят. Миналата седмица я пуснаха два пъти в рамките на 40 минути.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

И на всичкото отгоре не спират да я въртят. Миналата седмица я пуснаха два пъти в рамките на 40 минути.

Да, само заради нея все по-рядко пускам на планета.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изборът на песни от Глория е изненадващ. Значи има добри наблюдения над хитовете от последните години и доста от тях дори й харесват на нея, но в личното си творчество не иска да е разнообразна и затова от над десетилетие е в пълна дупка.

преди 1 час, Slavi каза:

Е то нали миналата година Камс покани Деса за помощник треньор. Ясно е, че вражда отдавна няма. Иначе с Деса катп участник, Кама би си подсигурила култов финал, а защо не и победа като треньор. 

Вражда в истинския смисъл на думата не мисля, че някога е имало. 2002 и двете са на върха, а през 2003 едната печели всички награди, а другата- Певица. После Камелия подбутва Деси Слава да напусне и толкоз. Нито са се плюли, нито нищо- само по някой и друг хитър кариерен ход и от двете за има-няма година и нещо, последвани от 17 години налагане на една пресилена теза от Фокси и други форумци.

Допада ми, че Камс би избрала Дес за отбора си, но според мен го прави само от колегиалност и защото ДС до едно време беше прославена като най-талантливата. Съвсем не ми се вярва и Камелия да не е забелязала, че певческите качества на Десислава към днешна дата вече не са толкова впечатляващи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , retr0 каза:

Представяте ли си да се влюбите и да ви каже, че много харесва песента “Повей ветре” на Андреа. 

Точно това е изречението, което да чуя, преди да се влюбя!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Значи по мои наблюдения най-харесваната песен от чалгарките е “Болка моя”. Като гледам 99% от изпълнителите я избраха.

И фенове да питат да избират песни, пак ще стоят така нещата. Песента е брутална и една от ебмлемите на 2019 за чалгата. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 5-6 години очаквах към днешна дата Емилия и Цура да са тези които са отпаднали от играта, защото песните им не се оценяваха кой знае колко, а бяха жестоки. Обаче ето ги, борят се и двете за лидерската позиция, а загубили интересът на хората са Емануела, Джена и Анелия..

Screenshot-20200418-135252-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135740-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135908-You-Tube.jpg

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Преди 5-6 години очаквах към днешна дата Емилия и Цура да са тези които са отпаднали от играта, защото песните им не се оценяваха кой знае колко, а бяха жестоки. Обаче ето ги, борят се и двете за лидерската позиция, а загубили интересът на хората са Емануела, Джена и Анелия..

Screenshot-20200418-135252-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135740-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135908-You-Tube.jpg

Много подценяваме Анелия. Винаги е мачкала с някакви супер яки самостоятелни хитове, просто се пусна по течението с някакви тъпи дуети. Въпреки това е направила над 7 милиона на Гъзарка, която се приема за мега провал. Според мен ще избухне много силно скоро

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Много подценяваме Анелия. Винаги е мачкала с някакви супер яки самостоятелни хитове, просто се пусна по течението с някакви тъпи дуети. Въпреки това е направила над 7 милиона на Гъзарка, която се приема за мега провал. Според мен ще избухне много силно скоро

Защото почна да пуска по 10 песни на година на принцип к'вот стане хит стане. Алисия също пусна дуети, но бяха на високо ниво и интересни. Ана няма идея как да си води кариерата, не мисля че вече е способна да направи каквото и да е. Иначе да, Гъзарка е от средните хитове на есента, но не влиза и в топ 5.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Защото почна да пуска по 10 песни на година на принцип к'вот стане хит стане. Алисия също пусна дуети, но бяха на високо ниво и интересни. Ана няма идея как да си води кариерата, не мисля че вече е способна да направи каквото и да е. Иначе да, Гъзарка е от средните хитове на есента, но не влиза и в топ 5.

Въпреки тези дуети е оставила едни от най-големите хитове последните години - Гот ми е, Дай ми още, Зоопарк. След такава неочаквана пауза от нея - 4-5 месеца от дуета с Радко - сега е време да избухне с нещо самостоятелно

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Въпреки тези дуети е оставила едни от най-големите хитове последните години - Гот ми е, Дай ми още, Зоопарк. След такава неочаквана пауза от нея - 4-5 месеца от дуета с Радко - сега е време да избухне с нещо самостоятелно

До Бръм си беше сила! След това няма песен даже и в топ 3 на сезона..

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Преди 5-6 години очаквах към днешна дата Емилия и Цура да са тези които са отпаднали от играта, защото песните им не се оценяваха кой знае колко, а бяха жестоки. Обаче ето ги, борят се и двете за лидерската позиция, а загубили интересът на хората са Емануела, Джена и Анелия..

Screenshot-20200418-135252-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135740-You-Tube.jpg

Screenshot-20200418-135908-You-Tube.jpg

Джен винаги е имала спадове и години,в които е по-силна и от изявените лидери-2014 и 2018. Въпрос на време е отново да намери успешна линия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Willy каза:

До Бръм си беше сила! След това няма песен даже и в топ 3 на сезона..

Тя щото няма силна песен, Зоопарк и разните му вариации са топ вече поредна петилетка. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Изборът на песни от Глория е изненадващ. Значи има добри наблюдения над хитовете от последните години и доста от тях дори й харесват на нея, но в личното си творчество не иска да е разнообразна и затова от над десетилетие е в пълна дупка.

Вражда в истинския смисъл на думата не мисля, че някога е имало. 2002 и двете са на върха, а през 2003 едната печели всички награди, а другата- Певица. После Камелия подбутва Деси Слава да напусне и толкоз. Нито са се плюли, нито нищо- само по някой и друг хитър кариерен ход и от двете за има-няма година и нещо, последвани от 17 години налагане на една пресилена теза от Фокси и други форумци.

Допада ми, че Камс би избрала Дес за отбора си, но според мен го прави само от колегиалност и защото ДС до едно време беше прославена като най-талантливата. Съвсем не ми се вярва и Камелия да не е забелязала, че певческите качества на Десислава към днешна дата вече не са толкова впечатляващи.

 

Много добри певици претърпяват пиражения на гласа с годините. Наскоро слушах ново студийно изпълнение на Хиро. Беше наистина много зле. 

Eto go

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...