Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Beat. каза:

Андреа и Alek Sandar с нова песен днес

Предполагам, че ще е с тематика за коронавируса, както новата на Малката и Денис.

Разбирам, че е актуално, но малко в повече ми идва всичко това около коронавируса. Не ни стига, че във всички социални мрежи и 24/7 по телевизията слушаме за него, а сега и всяка втора песен трябва да е с подобна тематика ли? Не го разбирам. Дано отминава по-бързо този отвратителен период.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко даваха реклама на новия фолклорен албум на Райна по Планета. 

 

Любими песни на Мария- от нейните новата й С мен, Галена- Дай ми любов, Преслава и Галин- Така ни се пада, с Азис Чуй ме, Анеия- Дай ми още, Цветелина Янева- Болка моя, от нейните Нямо такава жена, Деси Слава- Много съм добра, В твоите очи,, Кажи й, Преслава- Не те забравям, Цветелина Янева- Давай, разплачи ме

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Преди малко даваха реклама на новия фолклорен албум на Райна по Планета. 

 

Любими песни на Мария- от нейните новата й С мен, Галена- Дай ми любов, Преслава и Галин- Така ни се пада, с Азис Чуй ме, Анеия- Дай ми още, Цветелина Янева- Болка моя, от нейните Нямо такава жена, Деси Слава- Много съм добра, В твоите очи,, Кажи й, Преслава- Не те забравям, Цветелина Янева- Давай, разплачи ме

Тоест любимите и песни по няква случайност остро не се различават от стандартната плейлиста на Кокошарник ТВ? 

алелелелелей. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло тая карантина еб. майката на всичко и всички.

Изпълнители, актьори, бармани, сервитьори, гримьори , фризьори, фотографи и т.н. ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2 седмици, дами и господа, след това чалгата ще избухне.

Впрочем, интересно ще бъде ако се удължи кризисното положение и след 13 април. Тогава наистина няма да е библейско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

Още 2 седмици, дами и господа, след това чалгата ще избухне.

Впрочем, интересно ще бъде ако се удължи кризисното положение и след 13 април. Тогава наистина няма да е библейско.

Много ясно, че ще се удължи. Тая година да не си правят големи сметки. Да стават влогърки овреме.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Още 2 седмици, дами и господа, след това чалгата ще избухне.

Впрочем, интересно ще бъде ако се удължи кризисното положение и след 13 април. Тогава наистина няма да е библейско.

Не виждам начин да не се удължи. И да не се, пак ще има рестрикции със сигурност, може би просто не толкова строги. Това е нещо, ефектите от което ще се усещат минимум още половин година, не и повече. Който има надежди, че след 2 седмици животът ще си продължи постарому, му препоръчвам един reality check.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа: през 2020 ще съм по-продуктивна, ще има и песен от Оцко!

Андреа през 2020: *пуска песни, направени през 2014 и 2018*

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой: Супер, има нови песни! Дай ги чуя да се разсея малко, писна ми да слушам само за тоя коронавирус!

Всичките нови песни, посветени единствено на коронавируса:

867D90A4-9839-4046-99A3-4C039227BC87.jpeg.1c80d62369b5200ee089c2eb564fd0ae.jpeg

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

Като цяло тая карантина еб. майката на всичко и всички.

Изпълнители, актьори, бармани, сервитьори, гримьори , фризьори, фотографи и т.н. ....

Да ти кажа аз съм по-притеснен за обикновения българин, а не за гореспоменатите, които са фрашкани с пари и се чудят в коя дискотека за бяло да ги похарчат. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...