Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, retr0 каза:

На който ше ляга сега - лека нощ! На който ся става - добро утро. Дано ви хареса приказкара на Шивача Илиев 

4D8D50AF-04C6-4477-93EE-E157F96C6582.jpeg

Той хубаво ги разправя тия приказки, ама ми се виждат не съобразени препоръките на Мутафчийски - (из)лижането е забранено, няма спазване на необходимата дистанция ... май само броенето не е забранил, поне засега. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, още от песните, които харесва Татяна са на Глория- Гост не си, на Райна- Ще ти мине, Ариа- Класа. Галин- Ти не си за мене, Денис Теофиков- Катастрофа, Емилия с Емрах- По такива си падам, Емануела- Вечно свързани, Валя- Пиле мое, Малката- Не ме занимавай. Доста интересен вкус има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Брей, още от песните, които харесва Татяна са на Глория- Гост не си, на Райна- Ще ти мине, Ариа- Класа. Галин- Ти не си за мене, Денис Теофиков- Катастрофа, Емилия с Емрах- По такива си падам, Емануела- Вечно свързани, Валя- Пиле мое, Малката- Не ме занимавай. Доста интересен вкус има.

Какъв вкус? Очевидно са от последните песни на всеки изпълнител, никакъв вкус не е това. Аз ако бях на нейно място щях да избера свои песни защото колеги едва ли ще го направят. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, retr0 каза:

Какъв вкус? Очевидно са от последните песни на всеки изпълнител, никакъв вкус не е това. Аз ако бях на нейно място щях да избера свои песни защото колеги едва ли ще го направят. 

Аз бих избирал песни, снимани на сборни програми по басейни през 2004 година, плюс 10 мои! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, retr0 каза:

Какъв вкус? Очевидно са от последните песни на всеки изпълнител, никакъв вкус не е това. Аз ако бях на нейно място щях да избера свои песни защото колеги едва ли ще го направят. 

To имаше песни и от нейните Татяна си беше сложила- новата й Кой си, Записано в сърцето ми и още някои нейни. Това си беше втората част в 20;00.  Определено доста различни песни харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес песни избирани от Данна. 

Дотук на всеки изпънител любими песни са му на Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си и на Галена и Деси Слава- В твоите очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева- Болка моя е любима на всеки изпълнител дотук.

Любими песни,  които харесва Данна са Имаш да взимаш с Десита,  Деси Слава- И след 1000 жени,  с Кирил Атанасов -Как ще си простиш,  Емилия с Денис Теофиков- Тръгвай си,  Преслава-Пиян,  Галин и Лидия- Няма да ми мине, Галена и Деси Слава- В Твоите очи,  Яница- Шампионка,  Бомба с Джордан,  Емануела- Нотариално заверен,  Галин- Ти не си за мене. Цветилина Янева- Болка моя, Джордан- Не си прави труда, Борис Дали- Няма да съм твой. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Цветелина Янева- Болка моя е любима на всеки изпълнител дотук.

Любими песни,  които харесва Данна са Имаш да взимаш с Десита,  Деси Слава- И след 1000 жени,  с Кирил Атанасов -Как ще си простиш,  Емилия с Денис Теофиков- Тръгвай си,  Преслава-Пиян,  Галин и Лидия- Няма да ми мине, Галена и Деси Слава- В Твоите очи,  Яница- Шампионка,  Бомба с Джордан,  Емануела- Нотариално заверен,  Галин- Ти не си за мене. Цветилина Янева- Болка моя, Джордан- Не си прави труда, Борис Дали- Няма да съм твой. 

 

Същата работа - все едно са им дали списък на песните на всички от последните година-две, максимум три, и въри си избирай. Как пък една не каза че примерно любима им е песен предната петилетка (примерно) или от началото на Кокошарник ТВ. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://music.apple.com/de/album/правено-е-с-друг/1483636551?i=1483636631&l=en

Тая песен е с обложка и заглавие на "Правено е с друг", а като я цъкнеш се пуска "Бутилка" 😂😂😂

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Вляво е Лидия, вдясно Николета Лозанова, кое толкова не можа да различиш? 

Мерси! Очилата са ми в другата стая и ме мързи да ги взема.:viannen_45:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Амброжка. каза:

A8928109-193E-4A32-961A-61A39C2F98E7.jpeg.4923725cb8de97ddcced2c7fe888f6a8.jpeg

 

А ако е обратното? Ако не ми харесва лачената бръмчалка, може ли да си харесвам магистралката от Смядово с накриво закачения силикон? Ели не може? 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...