Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Аз пък мислех, че е Албена Вулева

Не обиждай Бени тъй, молим! 

преди 57 минути, gabbati каза:

Е, този нос е по-хубав от предния, той пък стигаше до горната устна чак. Сега е по-красива от преди. Само да не се прави толкова руса, че почва да бие на Таня Боева😀

Тя на Боевица мязаше с тъмната коса, сега вече мяза на 15 други. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Факта че тия носове ги обсъждаме все едно са чифт обувки, с тия или с ония е по-добре е доста притеснителен. Но предлагам, да слага трети, няма да се отказва едва на втория!!!

Хахаха, то да имаше начин така да си ги сменят като обувки. Ама не. 3-ти нос ще значи допълнително да й подкастрят този. Коетооо аз лично съм ЗА, и без това е голяма скука навсякъде. :D 

Лидия, искаме по-късо носле. Това футболно игрище над горната ти устна е малко за националния отбор.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това май е една от малкото песни на които съм плакал. Уникален албум, уникален текст и доста подходящ за този момент..... за съжаление или май и мен ме хвана депресията покрай всичко това и все пак #ДаСиОстанемВКъщи! 
Моят дом е моята Крепост! :P❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя взриви тази нощ фейсбук не съм очаквал да има толкова много интерес , изпя всичките си хитове уникално на живо , сръбски , гръцки , английски. Изпя абсулютно всичко страхотна е.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя обаче наистина е уникална. Пее като звяр. 

Жалко, че вече толкова години не залагат на нея и не я канят на концерти дори, където би отвяла много набедени за големи звезди. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...