Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Lelqtian каза:

А ако е обратното? Ако не ми харесва лачената бръмчалка, може ли да си харесвам магистралката от Смядово с накриво закачения силикон? Ели не може? 

 

Може лельо, може. А тук какво ще кажеш? :1000(29):

9E227FBC-4813-4BB3-8774-AC704189E027.jpeg

  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Лидия с нов дует до дни! Клипа се снима само от едната поради липса на бюджет, но Хари Янакиев бърза да успокои почитателите на телевизия Планета, че дори няма да забележат отсъствието на другата. Коя от двете е на снимките? Ще направим анкета сред 10 от най-сакатите хирурзи в страната, за да разберем.  
Очаквайте! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Преслава и Лидия с нов дует до дни! Клипа се снима само от едната поради липса на бюджет, но Хари Янакиев бърза да успокои почитателите на телевизия Планета, че дори няма да забележат отсъствието на другата. Коя от двете е на снимките? Ще направим анкета сред 10 от най-сакатите хирурзи в страната, за да разберем.  
Очаквайте! 

Мн гаден финт от страна на Пепа, сега не мога да хейтя новата и песен както и се полага, щото няма да знам коя от двете жертви на ринопластиката се е снимала. 

Ужас ужас ужас 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Това Нори Хасан ли е? 

 

Има нещо общо. :roll1:

Емануела не беше ли близка с Преслава преди време? Гледам, че към момента предпочита най-голямата и конкурентка за дуетна половинка. :girl_witch:
 

E727033A-8980-4047-AA39-B3314A052E2F.png

  • Like 2
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Амброжка. каза:

Има нещо общо. :roll1:

Емануела не беше ли близка с Преслава преди време? Гледам, че към момента предпочита най-голямата и конкурентка за дуетна половинка. :girl_witch:
 

E727033A-8980-4047-AA39-B3314A052E2F.png

Нали Преслава подкрепяше Цецо Андреев в Биг Брадър и Емануела смяташе, че е застанала срещу нея :D

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Радко Петков са: от неговите След теб, от колегите любими са му Джулия- Твоя, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Борис Дали -Пиян, Деси Слова- Две сърца, Ивана- Седем дни, с Анелия- Ти си, Илиян- Рамбо, Галена- Феноменален, Соня Немска- В сряда се приготви, Деси Слава и Джордан- Ангелите плачат, Цветелина Янева и Галин- Да те бях зарязала, Емилия- Само тебе искам, Преслава- Нашето любов ли е, Галена и Фики- Кой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Любими песни на Радко Петков са: от неговите След теб, от колегите любими са му Джулия- Твоя, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Борис Дали -Пиян, Деси Слова- Две сърца, Ивана- Седем дни, с Анелия- Ти си, Илиян- Рамбо, Галена- Феноменален, Соня Немска- В сряда се приготви, Деси Слава и Джордан- Ангелите плачат, Цветелина Янева и Галин- Да те бях зарязала, Емилия- Само тебе искам, Преслава- Нашето любов ли е, Галена и Фики- Кой.

Радо Шишарката реди плейлисти?

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Може да е харесвала Преса, преди да стане клонинг на Галена. Защо да харесва копието, като може да се кефи на оригинала. 

Освен това на Преса всички дуети са боклуци. На Галя всички дуети са мегахитове, тогава извода е, че залага на сигурно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Една от най-подценявите песни евър. Музиката е зараза, няма омръзване и продължава да прави гледания.

 

Не мисля, че е подценявана, самата Галена я подценява, но гърмеше много и се слуша много и до днес. Темата е винаги актуална, а мелодията е бруталка наистина!!! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...