Jump to content



Лидия - Да мога да обичам


Препоръчани коментари

Интересен клип, но песента просто не става. Тия “мелодии” са толкова недобре звучащи и хаотични, грам последователност и мелодичност няма. Деян Асенов е за разстрел. Изпяването е поносимо този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокалите са плачевни. Другото е по-добре. Лидия определено има талант и дава заявка за най-силното ново женско име. Интересен текст. Галин не се е справил зле с музиката. Като цяло добре, но да махнат спешно тези "Уай лилилили, уай лай".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е, Лидия дава големи заявки, заедно с Денис и Меди определено се отличават, хората са луди по тях, на участия, в социалните мрежи, онзи ден се загледах в Инстаграма на Лидия, тийновете я боготворят просто, едва ли не за тях няма по-красива и момичето наистина го бива. Има само нещо в изпяването, което не ме кефи, някаква пискливост или не знам и аз. Силни песни изкараха след затишието новите, да видим старите чанти какво са ни приготвили. Във вофурма обаче се забелязва как нямат фенове, няма май и нови потребители и някак Преслава и Галена продължават да изпъкват като най, само че определено това не е така извън него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така. Започваме с песента. Определено го има ретро звученето като от началото на миналото десетилетие. Почти веднага бях сигурна, че е копие на друга песен, но никой друг не се сеща на коя, така че е само звученето. Но определено го виждам като много голям хит, поне на ниво дуета с Галин.

Текстът е много силен и смислен. Одобрявам това, че вече все повече изпълнители си пишат сами текстовете, че ми беше писнало от Мариета, Анастасия и Петя. Изпяването е типичното надъхано за Лидия, на места е малко натоварващо и можеше да е по-нежно, но това го отчитам като грешка на музикалния продуцент. 

Клипът ми е една идея манджа с грозде. Идеята е много готина, монтажът определено е интересен - Лидия заглежда някой на партито и веднага вижда нейния любим. Но тук идват минусите - първо войникът спокойно можеше да е с най-обикновена военна униформа, а не точно на SS. Второ - таймлайнът е странен, в началото атмосферата е 30те-40те, после отиваме на 80-тарско парти и изведнъж БАМ!, Лидия вади лаптоп Престижио и разглежда снимки на войника. Ясно е, че за 4-минути не можеш да предадеш история като в пълнометражен филм, но все пак е можело да се постараят повече по детайлите.

И все пак за мен клиповете не са най-важното, дори в повечето случаи не ги гледам, затова и съм много доволна. Влюбена съм в песента :ba:И ето, че не е имало нужда от толкова дълго отлагане на първото самостоятелно парче, като то й се получи най-добре от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Hahaha заявка ли правиш?

:1000(29):

Просто е приятен за окото. :Vishenka_12: Лидия също е красива, но мразя такива натруфени коси и всеки път погледа ми се забива в нослето й

Иначе песента е яка, но крадена от няколко..

Отсвира мяза на този от "Изтрезняваш ли" 

А текста и изпяването на "Искам да обичам" на Софка

Чопнали са от още някоя, но в момента не мога да се сетя

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това са няколко песни събрани в една, ей сега ще се сетя от кои динозаври е чопната.

 

Като забавите скоростта на Орнела - "Невиждани очи" и Валя - "Минало си ти за мене" ще се открият някакви прилики, но имам чувството, че има и още по-стара песен сходна с тази.

 

Иначе ужасен глас, ужасни извивки, Дори Лорена е по-приятна да я слушаш как мънка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, pechenko каза:

Единственото хубаво нещо тук е - Галин

Момчето от клипа ли е Галин? Първоначално като ти прочетох коментара си помислих, че певеца Галин е в клипа и не съм го забелязала.

На първо слушане не ми допадна, но след като си я пуснах още 2-3 пъти и ми хареса. Дори започна да ме зарибява. Музиката е много добра. Евала на Лидия, че заложи на самостоятелна песен. Клипа ми е една идея кич, но песента е по-важна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Stela каза:

Момчето от клипа ли е Галин? Първоначално като ти прочетох коментара си помислих, че певеца Галин е в клипа и не съм го забелязала.

На първо слушане не ми допадна, но след като си я пуснах още 2-3 пъти и ми хареса. Дори започна да ме зарибява. Музиката е много добра. Евала на Лидия, че заложи на самостоятелна песен. Клипа ми е една идея кич, но песента е по-важна. 

ДАААААААААААААААААААААААААААААААА https://www.instagram.com/naidenovvg/

giphy.gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...