Jump to content



Emilia x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale


Препоръчани коментари

О, много е добро, припевът напомня на някои от най-големите ръмънски хитове в този стил, но тя с този глас си го прави топ, сигурно скоро и Кости ще го качи, предните две много гръмнаха. Не съм предполагал, че този стил ще й отива толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага ми идваше да стана!!! Толкова е танцувална, готина, разчупена..... гласът на Емилия отново неповторим! Тя изглежда прекрасно, видеото, но песента веднага ми стана любима. Толкова е хитова и запомняща се. Жестоко парче! Емилия просто пръска! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е грешка да я пусне и нея в канала си, тази песен е с потенциала да стане известна на целите Балкани, трябваше да я качат в канала на Кости или Cat Music, върти се много и по другите телевизии, нейния канал просто не се покава достатъчно. Ето че днес отварям да си я пусна, вече 1 ден откакто е излязла и изобщо ми я няма в предложенията, въпреки че съм абониран и я слушах много пъти. Така си прецака "В София дойде", "Отиваш си" пък с видео и в канала на Планета щеше да има поне 2 млн вече. Някой да я посъветва. Преслава примерно не е будала, пусна в канала си само неща, на които не залага особено. Но кака си е такава винаги била, старае се, гърми всяка година с нещо и се пробва в какви ли не стилове и експерименти, но нещо все куца и е мислено грешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Определено е грешка да я пусне и нея в канала си, тази песен е с потенциала да стане известна на целите Балкани, трябваше да я качат в канала на Кости или Cat Music, върти се много и по другите телевизии, нейния канал просто не се покава достатъчно. Ето че днес отварям да си я пусна, вече 1 ден откакто е излязла и изобщо ми я няма в предложенията, въпреки че съм абониран и я слушах много пъти. Така си прецака "В София дойде", "Отиваш си" пък с видео и в канала на Планета щеше да има поне 2 млн вече. Някой да я посъветва. Преслава примерно не е будала, пусна в канала си само неща, на които не залага особено. Но кака си е такава винаги била, старае се, гърми всяка година с нещо и се пробва в какви ли не стилове и експерименти, но нещо все куца и е мислено грешно.

Как ще го разработи тоя канал, ако не качва в него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все се надявам да я качат и в канала на Кости. Твоите наблюдения от къде са? Никога не съм смятал, че тази шматка има потенциала да изкара такива хитове на чужд език и да пробие в други държави, а то вече се случи на шега с първата, дано го повтори и с тази песен. Голямата ми любимка като дете беше Деси, после Емилия, толкова общо имат тези двете, само испанския липсваше и той се случва след 20-тата годишнина. Така искам един як поп фолк дует да направят значи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...