Jump to content


Бони - Дявол и кръст


Препоръчани коментари

 Харесва ми! Бонка се старае в последно време, но ми се струва, че не се оценява подобаващо. Не трябваше да допуска толкова "празни" години в кариерата си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително стойностен проект, приятен за слушане, с прекрасен клип! Бони надмина очакванията ми! Личи си, че обича и работата, и феновете си, и се старае да предложи максимума, на който е способна. Прекрасна! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да намеря кусури на това. Страхотно парче, добър текст, видеото е пипнато. Ами, евала, по-честичко да залагат на чужди автори и различни песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони от "Време е" насам започна да предлага все по-качествени и хубави песни! Видеото направо надминава и предното, още повече ми харесва, песента даже 100 пъти повече и това е Бони която искам да слушам и гледам! Напомня ми за времето когато пускаше любими и хитови парчета като "Обичаш другата", "Полудявам ли", "Всичко с теб", "Магия", "Леката жена", "Лудница" и "Пак, пак". Даже "Сладък грях" в Пайнер. Ама точно тия песни са ми страшно любими от нея и сега започна да "идва на себе си" както обичам да казвам. Браво! Достойно продължение на качествена и хубава песен от Бони. С една дума ИДЕАЛНО! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе жестока е! За пореден път някой от старата генерация доказва че още може да предлага качествени и изпипани проекти и слага шитните на Гло и Ивана в коша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Ехе жестока е! За пореден път някой от старата генерация доказва че още може да предлага качествени и изпипани проекти и слага шитните на Гло и Ивана в коша.

Факт, много по-силна песен, по-добър клип от техните последни две песни и видеа. И по-запомняща се.

Много хубаво пее тука Бонка, особено на окончанията на А в припева - гласът ѝ е интересен. Вкарали са и китари в интсрументала и звучи тежичко. Супер е. Дано да разберат, че многокомпонентните мелодии си заслужават, отколкото 1 бийт и някакво синтезаторче отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето на това казвам аз хубава песен! Бони наистина е надминала предходния проект с Емир, но ми се струва, че песента върви доста слабичко из платформите. Да вземе да иде в някое предаване да я промотира, че без реклама е заникъде.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...