Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Значи ще имаме 100 процента летен хит щом Колумбия и Пуерто Рико са обединени. Доказват го последните 2 албума на Рики, които взеха Грами, А Карлос Вивес е един от най-уважаваните изпълнители, има песен и с Шакира, награждаван е , с Рики са приятели. 

През март излиза клипа. 
Преди да снимат, Рики, Карлос и екипът им ще си направят тестове за коронавирус и ще се спазват всички мерки. 

ЗНае Рики с кой да работи- с изпълнител, който има 2 Американски Грамита и 10-11 Латино Грамита. 

В Колумбия са едни от най-талантливите и хитови изпълнители и награждавани също и композитори и Рики точно с такива работи по последните си 2 албума и резултатите не закъсняха- и двата му албума спечелиха Грами и Латино Грами като работиш с екип, който е печелил Грамита. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят Ники пак ме сънувал. Преди ,че ме отвличали и той се притеснил и тръгнал да ме търси. Сега пък ме сънувал,че сме ходили някъде и правим секс. Обаче аз съм била и с някой друг. Като не идва, тъй ще е- ще ме сънува. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Моят Ники пак ме сънувал. Преди ,че ме отвличали и той се притеснил и тръгнал да ме търси. Сега пък ме сънувал,че сме ходили някъде и правим секс. Обаче аз съм била и с някой друг. Като не идва, тъй ще е- ще ме сънува. 

Ама нали знаеш, че сънищата стават реалност, ако ги разкажеш преди 12 часа? Той кога ти сподели, че те е сънувал? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Утре Торино и Пашата в Музика Музика по БНТ1. Ще се гледа след работа:

https://bnt.bg/news/kralete-na-latinoto-torino-i-pashata-14022021-291802news.html

Кви са тия бездарни амеби и от где се появиха ???

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

@omline

Блокиран за 3 дни.

Ще може да влезе в сайта на 16 февруари.

Причина: Натрупани 6 точки. Последно нарушил т. 2.5

Това абсолютно не е вярно. Не е нарушил по никой начин тази точка. Това което той каза е, че няма как дадена култура която е подчинена на сексуална или религиозна принадлежност да бъде уважавана и приемана. 

Имаше ирония към един отговор, но в него нямаше конкретна обида. Жива злоупотреба е това. 

@meleto какво се случва ? Хората нали дискитурат. Темата беше отворена въз основа на изказване от гадже на чалга певица. Имаше по - скоро против на различни нива, но никой не е обидил никого. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

Кви са тия бездарни амеби и от где се появиха ???

От Русе се появиха! За Торино не знам къв е, но Пашaта 😅😏🤤😱🤫🤙👁👄👁💅💃🏽

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

Това абсолютно не е вярно. Не е нарушил по никой начин тази точка. Това което той каза е, че няма как дадена култура която е подчинена на сексуална или религиозна принадлежност да бъде уважавана и приемана. 

Имаше ирония към един отговор, но в него нямаше конкретна обида. Жива злоупотреба е това. 

@meleto какво се случва ? Хората нали дискитурат. Темата беше отворена въз основа на изказване от гадже на чалга певица. Имаше по - скоро против на различни нива, но никой не е обидил никого. 

Тоя път съм изтървал кво точно е казвано, гледах явно има крити коментари, ма да знаеш отговор няма да получиш. Миналия път докато разчепквахме кой крив кой прав то изтече наказанието. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Рики Мартин се похвали,че най-накрая е пристигнало Латино Грамито му, което спечели за новия си албум Pausa за Най-добър вокален поп албум, a чак сега са му го изпратили заради пандемията. 
На 20 ноември 2020 бяха Латино Грамитата ,а чак сега му го пращат. Тоя вирус всичко обърка. Дано спечели и Грами на 18 март.
 
ricky_martin:
It has arrived!
7 hours ago

149764681_10159085886241081_7276400157738459912_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:
Снощи Рики Мартин се похвали,че най-накрая е пристигнало Латино Грамито му, което спечели за новия си албум Pausa за Най-добър вокален поп албум, a чак сега са му го изпратили заради пандемията. 
На 20 ноември 2020 бяха Латино Грамитата ,а чак сега му го пращат. Тоя вирус всичко обърка. Дано спечели и Грами на 18 март.
 
ricky_martin:
It has arrived!
7 hours ago

149764681_10159085886241081_7276400157738459912_n.jpg

Дядо Рики...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

Дядо Рики...

Не е изобщо дядо. Много готин е, просто си е направил брадата руса, за което аз и много фенове не ни харесва да е с руса брада. Дано я махне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тоя път съм изтървал кво точно е казвано, гледах явно има крити коментари, ма да знаеш отговор няма да получиш. Миналия път докато разчепквахме кой крив кой прав то изтече наказанието. 

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

Ето това отгоре е. Цялата темата започна от изказване на Павел там и Преса, че няма нужда да се вика на гейовете гей, а педераси. Пък на черните негри. Изказването е неправилно, защото е извън контекса на събитието, както й е вулгарно. 

1. Негър в Българския език не е обидна дума. И искам философа на форума @Fast да ми обясни, защо негроците могат да го използват термина един за друг, но белите не. Освен това, дори в съвременната поп култура и поне половината от песните им се пее за niggaaaaaaaaa. 

2. Сексуалната ориентация не бива да бъде кутлура. Това с кой си лягаш не бива да определя твоята идентичност. Дори нещо повече, въпросните претендират за повече права от останалите хора. Апропо горе споменатите също.

Всичко това провокира хората да не ги харесват. Дори на запад, има много хора, които заради закона се съобразят, но като се махне индивида му говорят зад гърба. Отделно нали има й такива, които открити не ги харесват именно заради подобен тип "култури". 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики сега: Какво става Аржентина! На Свети Валентин, да отпразнуваме любовта заедно ❤ И е споделил плейлиста с негови песни за днешния ден с плейлистата Romanticas:.

Само тъжни и романтични песни е споделил. Да слушаш и да ревеш:

https://open.spotify.com/playlist/790loYu2C3BD1fpFyciHLq?si=0MHdcrbMRfaOkGI2bBO2jA&fbclid=IwAR1XgASkZNVZjr2kOCVSSKI2sc1QUtH2gNYO_wAwuEJaVCVTyZ2qYoTf8RQ&nd=1#_=_

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

Ето това отгоре е. Цялата темата започна от изказване на Павел там и Преса, че няма нужда да се вика на гейовете гей, а педераси. Пък на черните негри. Изказването е неправилно, защото е извън контекса на събитието, както й е вулгарно. 

1. Негър в Българския език не е обидна дума. И искам философа на форума @Fast да ми обясни, защо негроците могат да го използват термина един за друг, но белите не. Освен това, дори в съвременната поп култура и поне половината от песните им се пее за niggaaaaaaaaa. 

2. Сексуалната ориентация не бива да бъде кутлура. Това с кой си лягаш не бива да определя твоята идентичност. Дори нещо повече, въпросните претендират за повече права от останалите хора. Апропо горе споменатите също.

Всичко това провокира хората да не ги харесват. Дори на запад, има много хора, които заради закона се съобразят, но като се махне индивида му говорят зад гърба. Отделно нали има й такива, които открити не ги харесват именно заради подобен тип "култури". 

А тва ли било. Всъщност го видях, но реших че изпускам нещо. Да, само изказване донякъде е вярно, но това не го прави по-малко хомофобско. 

1. Тяхма им работа що могат да си викат един на друг нига, пък ние не можем. Хоря сякви нали. Мен ако питаш черни е по-расистко от негри, ма карай. 

2. Сексуалната оринтация лично аз я разграничавам от културата. Това с кой пол си лягаш не те прави гей. Гей би те направило да се идентифицираш с въпросната идентичност. Аджеба, не виждам с какво гей културата е първо хомогенна, и второ по-различна от някви други специфични местни обичаи и нрави. 

А  това че някои досаждат с принадлежността си към специфична култура, каквато и да била тя, или липсата на такава, смятам е няква съвсем отделна тема, която няма нищо общо с чиято и да било сексуалност, каквато и да е тя. 

Аз лично еднакво няма да харесам някой, който ми досажда със било  хомосексуалността си, било хетеронормативността си, или примерно че ще ходи да коли прасе, което за някои места си е събитие, оп определна гледна точка си е някъв вид прайд за определени лайфстайлове. 

Изобщо тва е твърде дълбоко за тоя форум. Мисля че е време за музика и да си наливаме от якото. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

Ето това отгоре е. Цялата темата започна от изказване на Павел там и Преса, че няма нужда да се вика на гейовете гей, а педераси. Пък на черните негри. Изказването е неправилно, защото е извън контекса на събитието, както й е вулгарно. 

1. Негър в Българския език не е обидна дума. И искам философа на форума @Fast да ми обясни, защо негроците могат да го използват термина един за друг, но белите не. Освен това, дори в съвременната поп култура и поне половината от песните им се пее за niggaaaaaaaaa. 

2. Сексуалната ориентация не бива да бъде кутлура. Това с кой си лягаш не бива да определя твоята идентичност. Дори нещо повече, въпросните претендират за повече права от останалите хора. Апропо горе споменатите също.

Всичко това провокира хората да не ги харесват. Дори на запад, има много хора, които заради закона се съобразят, но като се махне индивида му говорят зад гърба. Отделно нали има й такива, които открити не ги харесват именно заради подобен тип "култури". 

Не можеш да ме впечатлиш с кучешки подсвирквания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...